Sen o UFO

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Lilith »

Orson asiatko31

"U większości ludzi niewiara w jedno zasadza się na ślepej wierze w co innego."

może już czas zakończyć tą rozmowę Każdy z was ma swoją wewnętrzna prawdę i niech przy niej pozostanie.
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Goodwill »

mnie dzis snilo sie ze po niebie w moim miescie lecialy setki statkow kosmicznych doslownie ... zas kumpel w tym snie krzyczal ze to koncert dody :D
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Newsman »

Zadajmy sobie jednak ważne pytanie, czy sny o UFO mogą być dowodem na cokolwiek. Co ciekawe, wielokrotnie zdarzało się, że badacze pragnąc uwypuklić niezwykłości tego czy owego przypadku powoływali się na sny i ich znaczenie. Według formularza, który kiedyś widziałem, powtarzające się sny o krowach i jeleniach mogą świadczyć o tym, że ktoś był uprowadzony. To co najmniej dość zawiłe rozumowanie...
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Lilith »

[quote name='Yan_Volskee' post='63557' date='wto, 17 lis 2009 - 12:11']Według formularza, który kiedyś widziałem, powtarzające się sny o krowach i jeleniach mogą świadczyć o tym, że ktoś był uprowadzony. To co najmniej dość zawiłe rozumowanie...[/quote]

Ufo mi się śniło ale jelenie i krowy nie :D .Może cała ta teoria jest po prostu dla przysłowiowych jeleni ;)
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Korybut »

Dosyć często mam sny o UFO.



Przeważnie zdarzenie dzieje się przed moim domem, a zawsze wygląda następująco:



ktoś przychodzi i powiadamia mnie, że coś niezwykłego się dzieje

następnie przez okno widzę małe (kilkudziesięciu centymetrowe) obiekty, jakby sondy, które wyraźnie szukają mnie bądź po prostu się rozglądają. Wtedy czuje mały strach.

następnie jest luka we śnie po czym pojawia się motyw, że stoję przed domem i widzę grupę kilkunastu obiektów podobnych do gwiazd tyle, że jaśniejszych poruszających się jak stado ptaków.



W sumie to wszystko w tych snach. Dodam, że zaraz po tym śnie budzę się i czuję silny strach. Może to dlatego, że mimo 20 lat, odczuwam spory lęk przed szarakami. Nie wiem czemu, to niezależne ode mnie.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: ADAX »

[quote name='Yan_Volskee' post='63557' date='17 listopad 2009 - 12:11']Zadajmy sobie jednak ważne pytanie, czy sny o UFO mogą być dowodem na cokolwiek. Co ciekawe, wielokrotnie zdarzało się, że badacze pragnąc uwypuklić niezwykłości tego czy owego przypadku powoływali się na sny i ich znaczenie. Według formularza, który kiedyś widziałem, powtarzające się sny o krowach i jeleniach mogą świadczyć o tym, że ktoś był uprowadzony. To co najmniej dość zawiłe rozumowanie...[/quote]

Hah to ja napisze że kiedyś miałem sen w którym jakieś szaraki dłubały mi w nodze :D ale wszystko widziałem z trzeciej perspektywy, i w ogóle stali w ścianie tak jak by, jakiś kot sąsiada jeszcze był, w ogóle jakiś mix. Jak się obudziłem to mnie właśnie ta noga bolała hehehe. Czy to świadczy, że zostałem przebadany przez istoty pozaziemskie ?? NIE ale pewnie jakiś pseudo naukowiec i w dodatku ufolog, próbował by mi to wbić do głowy.
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Korybut »

[quote name='Orson' post='66817' date='25 luty 2010 - 20:57']Pani Marie Coupal, znana specjalistka z zakresu psychologicznej analizy archetypów sennych i snów, twierdzi, iż UFO we śnie symbolizuje połączenie nieba i ziemi, pewną więź związaną z marzycielstwem osoby śniącej. Czy nie zdarza Ci się Korybucie, że myślisz sporo przed snem, o tym co się niedawno zdarzyło, albo o nadchodzących wydarzeniach? Czy nie snujesz dywagacji na tematy abstrakcyjne? UFO ukazuje także fascynację związaną z poczuciem pewnością i lęk zarazem. Czy nie jest tak, że jesteś Korybucie świadomy istnienia osoby, na której możesz polegać, której dużo zawdzięczasz i boisz się jednocześnie, że możesz ją stracić? No i pytanie: ,,Co wtedy, kiedy ją stracę?"[/quote]



Myślę dużo.. może nawet za dużo. Ciekawe to co powiedziałeś, ponieważ przed snem i ogólnie często w ciągu dnia zamyślam się, można powiedzieć, że zawieszam nawet na kilkadziesiąt minut i myślę.. ale nie o rzeczach przyziemnych. Z natury jestem osobą, która większość swojego życia poświęca na rozmyślaniu i tworzeniu, czy to w głowie czy w inny sposób. Może właśnie tak jest...że odbija się to właśnie takimi snami, gdzie jedyny PIĘKNY moment to właśnie te lecące w grupie obiekty. Jest to motyw w pewnym stopniu mistyczny. Ale skąd ten lęk przed "obcymi"? Świadomie, chyba jak każdy człowiek, pragnę spotkania z innym "wyższymi" istotami, jednak gdy śnie to wyczuwam taki strach przed tym, że po prostu budzę się. Nie wiem, może są to moje obawy przed poznaniem czegoś, zagłębieniem się poza granice...



Świadomy istnienia osoby? Fizycznej? Nie czuję takich więzi z nikim kogo znam. Zawsze polegam tylko na sobie... chyba, że mowa tutaj o kimś innym, kto czuwa zawsze. To może coś w tym być... ciekawe..
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”