Argentyna-Sprawa Omar Gonza

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Argentyna-Sprawa Omar Gonza

Post autor: UFOWORLDNEWS »

INEXPLICATA Redaktor Guillermo Gimenez był uprzejmy wysyłać do nas raporty z Argentyńskiego Gaceta OVNI które prezentują zdarzenia, które miały miejsce w 1990 roku lub wcześniej, ale nie mniej imponujące przez cały czas, jaki dzieli nas od nich.

Co sprawia, że te raporty bije jest prostota i szczerość mieszkańców obszarów wiejskich, Argentyny, którzy po prostu chcą przekazać to, co wiedzą bez ozdoby. To nowe stare sprawozdanie powinno być bardzo interesujące dla naszych czytelników.

Argentyna:Sprawa Omara Gonzy i UFO ponad cieśniną.



Od Gaceta OVNI

Przypadek tego młodego człowieka zadziwił nas znacznie, nie tylko ze względu na cechy obserwacji, ale sposób, w jaki ingerował później w jego życie. Biorąc pod uwagę, że było to dawne wydarzenie, wciąż wykazuje oznaki doświadczenia w rozmowie która odbyła się w domu, w towarzystwie jego rodziców i przyjaciół.

Omar był skłonny opowiedzieć [jego historię], ale bez oznak o zatarciu jego wspomnień.

W pewnym momencie był na skraju załamania które doprowadziło go do łez, ale powstrzymał się. Ważne jest, aby pamiętać, że w społeczeństwie, podobnie jak Valles [region], mężne zachowanie i męstwo są nadal ważne.Dyskusje na temat UFO(OVNI) nie są łatwe ze względu na strach przed szyderstwem, i pamięć o tamtym doświadczeniu.

Jest jasne, że to doświadczenie naznaczyło go bardzo. Z tego powodu wolimy transkrypcje wywiadu i przekazanie jego prostych opisów. Druga osoba(świadek) nie może zostać przesłuchana: choć nie była bezpośrednim świadkiem tego wydarzenia, byłby w stanie przyczynić się do wglądu w cenne informacje, ale musimy ustalić to na inny czas, ze względu na odległości rzędu prawie 1600 km.

W narracji, wydarzenie jest stałe i bez sprzeczności. Co leży u podstaw tej historii jest trudność w opisie naprawdę dziwnych rzeczy, a my, musimy zrozumieć, że mówimy o zwykłych ludziach stojących w obliczu nadzwyczajnych wydarzeń.



Wywiad ze świadkiem



Omar: To było przed festiwalem. Nadal pracowałem w confitería (sklep cukierników) bar należący do Martin Oliver i poszedłem spać w moim domu przyjaciółki.O godzinie 01:00 czasu miejscowego. Rozmawiałem z nią, potem poszliśmy spać. Jednak około godziny 02:00 piesek znajdujący się w gospodarstwie domowym rozpoczął szczekanie, czegoś podobnego nigdy nie robił. To szczekanie dobiegało z pod drzwi aż wstałem i wyjrzałem na zewnątrz.



Gaceta: Gdzie był pies?



Omar: Mam tam pokój, ale tam też jest inny, który musi jeszcze zostać wykończony łączy się z ulicą i gdzie nie ma drzwi a są przesłonięte czymś zastępczym, które działa jak drzwi, obejmując wejście do połowy wysokości. Pies był tam. Opuściłem pokój i rzucił go na zewnątrz przez otwarte sekcje górną ponieważ drzwi jeszcze nie były gotowe. Potem wróciłem do łóżka. Pies zaszczekał ponownie i podrapał drzwi,nie wiedziałem dlaczego.



Gaceta: Był niespokojny?



Omar: Tak, i zapytałem moją dziewczynę, co się dzieje z psem, że zachowuje w ten sposób. Wtedy znowu podszedłem do drzwi,zabrałem go z powrotem do środka i skarciłem go. Wziąłem go na zewnątrz, zamykając drzwi na ulice i wróciłem do łóżka. Wtedy pies zaczął prześladować nas znowu po raz trzeci, szczekając jeszcze bardziej i drapiąc drzwi. Wstałem myśląc, że pies musi czegoś chcieć - że "coś się dzieje ... I ubrałem się i wyszedłem. Otworzyłem drzwi, aby zobaczyć pieska z [oczami pełnymi łez], jak gdyby mówił mi przyjdź zobacz, co się tutaj dzieje, więc poszedłem na zewnątrz, usunąłem zakrycie (która obejmuje niedokończone drzwi) i pies wyszedł przede mną jakby prowadził mnie. Poszedłem za nim, patrząc w ziemię, patrzy na niego gdzie idzie. Dotarliśmy do wąwozu, podniosłem oczy (nagle) i nie było ... to był imponujące, ja nie wiem ... I oniemiał w bezruchu. Byłem całkowicie sparaliżowany.



Gaceta: Czy możesz opisać to, co widziałaś?

Omar: Tak, widziałem czerwone i zielone światło.

Gaceta: Kilka?

Omar: Jednej rzeczy, która miała włączonych kilka świateł. Te zarysy nie były wyraźnie widoczne, ponieważ była nocy i stałem tak (sparaliżowany), to było duże, miało siedem metrów średnicy mniej więcej, ja nie wiem ...

Gaceta: Gdzie był obiekt, a konkretnie?

Omar: To unosiło się nad wąwozem.To nie stało w miejscu a było ,,pływające", a kiedy już to zobaczyłem, chciałem się odwrócić, aby pójść i powiedzieć mojej dziewczynie i ...nie zrobiłem tego.To było jak utrzymywanie się w bezruchu.Nie mogłem chociaż z napięciem próbowałem się poruszyć .Zareagowałem, chciałem zmusić się i nie mogłem [wyraziłem się przemieścić] powoli, powoli, w dużym wysiłku. Oczy wypełniły mi się łzami ... i chciałem uciekać.To było coś co chwyciło mnie (wbrew mojej woli) i przytrzymało mnie tam. Mogłem tylko patrzeć ... potem puściło mnie, a ja prawie upadłem, ale wsparłem się ręką (w stosunku do podłoża) i pobiegłem rozgłosić to co widziałem, aby każdy mógł przyjść i zobaczyć,to co ja widziałem. Cóż, oni nie uwierzyli. Gdy wróciłem z moją dziewczyną już tego nie było. Zniknęło całkowicie, ja nie wiem ...

Gaceta: Czy uważasz,że nie mogłeś się poruszyć ze strachu, czy coś cię trzymało w bezruchu?

Omar: Coś mnie trzymało bezruchu, byłem spięty i czułem się jakbym był przetrzymywany ...

Gaceta: Jak to czuło twoje ciało?

Omar: Czułem coś jak dreszcze. Czułam strach.Jakby węzeł na gardle, byłam naprawdę niemy ... nie mogłem krzyczeć ...

Gaceta: Czy pamiętasz, że było zimno?

Omar: Było mi zimno, ale to była ciepła noc. Było to dwa dni przed festiwalem,w czwartki i było bardzo gorąco.

Gaceta: Kiedy próbowałeś się poruszyć,czułeś ból, albo po prostu ten bezruch ?

Omar:Gdy próbowałem, coś trzymało mnie w dół. Chciałem poruszyć się, ale powoli ...

Gaceta: Czy patrzyłeś na obiekt w międzyczasie?

Omar: Gdy chciałem się odwrócić, w zwolnionym tempie, by tak rzec, widziałem to, obserwowałem go. To było coś tam, ,,pływające", lecz nie powodujące hałasu.Cisza absolutna.

Gaceta: Czy to świeciło?

Omar: Nie to było silne odbicie, ale nie widziałem żeby świeciło.

Gaceta: Czy zaobserwowałeś jakiekolwiek zmiany w świetle podczas paraliżu?

Omar: Nie, wszystko pozostało bez zmian. Nie było żadnych zmian. Ta rzecz (obiekt) chciał trzymać mnie, ja nie wiem ...

Gaceta: Czy mógłby Pan określić kształt?

Omar: Widziałem światła może być tak (robi kółko ręką), w połowie zaokrąglone, nie bardzo wysoki, około 7 metrów średnicy, ale koło być może więcej niż 5 metrów

Gaceta: Owal?

Omar: Tak. Około 2 metrów nad ziemią, metr i pół. Było to około 14, 15 metrów odemnie.

Gaceta: Jak długo trwało uczucie paraliżu?

Omar: 20 lub 25 sekund. Kiedy zobaczyłem to chciałem krzyczeć ale nie mogłem. Potem walczyłem, aby ostrzec innych, aby wiedzieli, ale moja dziewczyna mówiła, że mnie nie widziała.



Należy podkreślić, że okna w domu, przez które młoda kobieta wyglądała,są w dokładnej pozycji, z której Omar widział obiekt. Mimo to, jak twierdziła, nie była w stanie zobaczyć to, co on widział w odległości nie większej niż 15 metrów mimo, że około 100 metrów od domu jest hotel i znajdował się szereg domów i latarni ulicznych, które czyniły nawet osobę Omara jeszcze bardziej widoczną w miejscu gdzie stał.



Stanowisko obserwacyjne świadka znajdowało się nad w zwisem wąwozu, który powoduje obniżenie terenu, o około 10 metrów. Jest to miejsce, w którym UFO było widoczne.Jest to możliwe, że wysokość sprawiła obiekt niewidocznym, albo młody człowiek zszedł do wąwozu.



Gaceta: Twoja dziewczyna widziała obiekt?

Omar: Nie, ponieważ był w wąwozie, który jest poniżej i przy ulicy. Powiedziała mi, że wyszedłem po psa do tego punktu. Później stracił wzrok ze mnie. Ona siedziała na łóżku, patrząc przez okno, a ja powróciłem krzyczy na nią żeby przyszła i zobaczyła. Pobiegła na zewnątrz w jej koszuli.

Gaceta: Kiedy zaczął się paraliż: Stałaś nadal, a następnie poczułeś to, czy może stało się to jak szedłeś.

Omar: To zdarzyło się gdy podniosłem oczy. Gdy pies stanął zobaczyłem światło przede mną i ów obiekt, gdzie zatrzymał się. Ledwie spojrzałem na niego.

Gaceta: Jak odczułeś swoje doświadczenie?

Omar: Walczyłem i pobiegł ostrzec ją, a potem, kiedy wróciliśmy do wąwozu nie było nic, rzadnych śladów i znaków.

Gaceta: A potem?

Omar: Cóż ... wróciliśmy do pokoju, i przysięgam, że było coś w moim umyśle, że ... Bałem się, nie mogłem przestać płakać. Spędziłem noc płacząc. Śniło mi się, że pojawił się tu, w mieście, i że było ich wiele , 10 lub 20. Śniło mi się, że zszedłem na główny plac Cachis. A wczoraj, kiedy Antonio powiedział mi, że [badaczy UFO] ty przyjechał, miałem sen ostatniej nocy.Za każdym razem, kiedy o tym pomyślę, mam ból głowy.

Gaceta:Masz ból głowy? Czy czujesz mdłości?

Omar: Nie, tylko bóle głowy.

Gaceta: Nie jesteś w stanie go przezwyciężyć?

Omar: Na początku twierdziłem ,że nie wierze w takie rzeczy. Cóż, zobaczyć to uwierzyć, zobaczyłem go zaskoczony.

Gaceta: Jak zmieniały się światła?

Omar: Włączały i wyłączały się. Zielony gasło i czerwony włączało się.

Gaceta: Jak długo trwało uczucie zimna ?

Omar: Gdy napięcie ustało, ale strach pozostał tu, na karku mojej szyi. I czułem węzeł na gardle.

Gaceta: Czy kiedykolwiek czułeś coś podobnego w swoim życiu?

Omar: Nie, nigdy. Nigdy nie czułem czegoś podobnego przed.

Gaceta: Wszelkie dodatkowe objawy, ból, dolegliwości fizyczne ... jakie pozostały po tym co się stało?

Omar: Nie, po prostu ból głowy.

Gaceta: Co zrobił pies?

Omar: Kiedy spojrzał w górę, straciłem go z oczu.Zobaczyłem dopiero następnego dnia. Był ok.

Gaceta: Czy możliwe jest, że pies doprowadził cię tam?

Omar: Tak to było, ,,kazał" mi zobaczyć co tam było. On podrapał drzwi i ,,zawołał", aż poszedłem.

Gaceta: Czy lubisz psy?

Omar: Nie, nie za bardzo. To pies mojej dziewczyny. Po raz pierwszy zrobił coś podobnego tej nocy.

Gaceta: Co sprawiło, że wyszedłeś o 2 w nocy?

Omar: Mój ojciec powiedział mi, że psy mogą zapowiadać rzeczy, takie jak trzęsienia ziemi. Gdy pies podrapał drzwi, przypomniałem sobie to i wyszedłem zobaczyć, co się stało. Myślałem, że coś dziwnego się dzieje. Myślę, że pies chciał poprowadzić mnie [tam].

Gaceta: Cz zrobił to specjalnie?

Omar: Najpierw spojrzał na mnie ze łzami w oczach, a następnie udał się prosto do wąwozu i zszedł trochę. Bo widziałem [obiekt] zgubiłem ślad [psa].

Gaceta: Czy światła były wyraźnie widoczne?

Omar: Tak, niektóre włączone inni nie.

Gaceta: Jak oświetlone reklamy?

Omar: Tak, ale nie było innych kolorów. Czerwony i zielony. Były wyraźnie widoczne, chociaż nie intensywnie silne.Jakby oświetlały coś, ale nie było wyraźnie widoczne.



Gimenez i Gaceta OVNI) Wysłany przez INEXPLICATA AT 4:58

Tłumaczenie:UFOWORLDNEWS



Źródło:UFOCASEBOOK
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 4:48 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”