Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Dyskusja nad najbardziej palącymi kwestiami...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: Rysiek23 »

Szanując decyzję Xedosa uważam, że nie należy dramatyzować. W żadnych stopniu drogi Mariuszu nam nie szkodzisz a pomagasz. Niestety prowokacji nie da się uniknąć tym bardziej, że czat i forum są miejscem otwartym dla wszystkich. My nie mamy niczego do ukrycia jak też nie skrywamy tajnej wiedzy o świecie i naturze zjawisk paranormalnych. Nie jesteśmy sekretnym bractwem ani też komórką zakonu Syjonu. Jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy chcą rozmawiać i dyskutować o sprawach, które nas fascynują.

Nie róbmy z jednej marnej czatowej prowokacji dramatu narodowego.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='RysiekINFRA' post='67253' date='07 marzec 2010 - 11:57']Szanując decyzję Xedosa uważam, że nie należy dramatyzować. W żadnych stopniu drogi Mariuszu nam nie szkodzisz a pomagasz. Niestety prowokacji nie da się uniknąć tym bardziej, że czat i forum są miejscem otwartym dla wszystkich. My nie mamy niczego do ukrycia jak też nie skrywamy tajnej wiedzy o świecie i naturze zjawisk paranormalnych. Nie jesteśmy sekretnym bractwem ani też komórką zakonu Syjonu. Jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy chcą rozmawiać i dyskutować o sprawach, które nas fascynują.

Nie róbmy z jednej marnej czatowej prowokacji dramatu narodowego.[/quote]



W zupełności się z tym zgodzę nie ma co przeżywać.Dla zainteresowanych ta prawda była znana.Odeszła tylko nadzieja na zmiany a prawda o niektórych osobach pozostała taka sama.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: Newsman »

Oj tak. A ile mamy przy tym czasem zabawy.

Polemika jest potrzebna. Może z czasem niektórzy ludzie będą mieli okazję ją podjąć. Dla nas wielką radością jest to, że jest z nami Xedos, azor i wielu innych ciekawych komentatorów. A inni niech stają na głowie. Krzywdy nam nie zrobią :)
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: hm0 »

Witamy z powrotem xedosa - który to już raz z kolei... ;)



Mam nieodparte wrażenie iż wiele tracę - w kategoriach rozrywki - nie znając treści wzmiankowanego czatu. Czy ktoś może go udostępnić? Liczę, że skoro był tak ożywczy, to jakaś osoba dokonała archiwizacji dla następnych pokoleń.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: xedos »

[quote name='hm0' date='07 marzec 2010 - 12:39' post='67257']

Witamy z powrotem xedosa - który to już raz z kolei... ;)



Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post dokładnie. Zastanów się głęboko, przestań mrugać do mnie oczkiem, bo ci wyleci. Powidziałem i słowa dotrzymam. I nie który raz z kolei, bo to pierwszy i ostatni. Jasne? Zakończyłem idiotyczne polemiki. Hawk!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='hm0' post='67257' date='07 marzec 2010 - 11:39']Witamy z powrotem xedosa - który to już raz z kolei... ;)



Mam nieodparte wrażenie iż wiele tracę - w kategoriach rozrywki - nie znając treści wzmiankowanego czatu. Czy ktoś może go udostępnić? Liczę, że skoro był tak ożywczy, to jakaś osoba dokonała archiwizacji dla następnych pokoleń.[/quote]



Problem w tym, że nie dokonujemy archiwizacji czata ale robią za nas to inni. Proszę się zwrócić do pana Rafała Nowickiego, który z pewnością udostępni nagranie, chyba że jak obiecał skasował je w sobotę.

Drodzy Państwo, nasz czat jest platformą wymiany poglądów jak też miejscem gdzie możemy się spotkać będąc zazwyczaj osobami rozsianymi po Polsce. Obecna technologia pozwala nam się komunikować natychmiast. Jesteśmy ludźmi otwartymi i chętnymi do dyskusji dlatego staramy się jak najczęściej zapraszać ciekawych gości abyście mogli poznać poglądy osób, które nie zawsze są zgodne z naszymi. Niestety nasza otwartość i gościnność bywa nadużywana jak ostatnio kiedy to pan Rafał Nowicki zaatakował personalnie naszego kolegę Orsona - Adriana Zwolińskiego. W takich sytuacjach niestety zawodzi nasza ufność wobec ludzi.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Czy polemika z przedstawicielami innych grup ufologicznych ma sens?

Post autor: soudak040771 »

Muszę przyznać, że ten temat przeczytałem uważnie... Rozumiem, że był czat, rozumiem, że został zaatakowany nasz kolega Orson, przez Rafała Nowickiego... Ale co u diabła sprawiło, że Orson nas opuszcza ? Tego nie rozumiem ! Czytając jego posty, mogę stwierdzić tak w ciemno, że nie należy do osób wrażliwych, na krytykę swojej osoby... No chyba, że jestem w ciężkim błędzie, z którego mnie ktoś może wyprowadzi ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „DEBATY UFOLOGICZNE”