Zdolnosci telepatyczne ?

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Zdolnosci telepatyczne ?

Post autor: boyka »

Witam :) dawno was nieodwiedziałem bo nie miałem poprostu czasu wiadomo sprawy osobiste :).Przechodząc do sedna sprawy ,ostatnio zauważyłem że siedziąc na ławce nachwile odciąłem sie od rzeczywistośći i widząc na wprost siebie mape zaczeła się ona rozciągać, inny dowód kiedy byłem na hali sportowej siedząc na ławce obserwójąc kolegów znowu nastąpiło to "odcięcie" i widząć przed sobą takie zasłony(kratkowane) zaczęły mi się one przybliżać.Kolejny dowód jak zamkne oczy to pokazują mi się różne obiekty coś w stylu windows media playera gdy słuchamy muzyki pokazują się te różne obiekty... Wszyscy co mnie spotkają mówią że mam niezwykłe oczy, jak będe miał czas to podesłę zdjęcia.



Pozdrawiam :)

Boyka



Ps: jak zły opis tematu napisałem to proszę o słowne upomnienie a nie do statystyk .
Ostatnio zmieniony ndz mar 28, 2010 11:06 am przez boyka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Zdolnosci telepatyczne ?

Post autor: ADAX »

Masz ostatnio jakieś nałogi lub coś bierzesz ? pytam poważnie. Wiem, że różne rzeczy mogą się dziać po zażyciu różnych środków. Mogą one nie koniecznie wywołać natychmiastowy efekt, ale w przyszłości i owszem.

Możliwe też po wykluczeniu pierwszego, że wpadłeś w jakiś rodzaj transu i stąd te efekty bo jak wspomniałeś na "chwilę odciąłeś się od rzeczywistości".

I jeśli możesz to napisz czy coś szczególnego działo się z tobą przed tym zdarzeniem i po.
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Re: Zdolnosci telepatyczne ?

Post autor: boyka »

[quote name='ADAX' post='68086' date='28 marzec 2010 - 15:27']Masz ostatnio jakieś nałogi lub coś bierzesz ? pytam poważnie. Wiem, że różne rzeczy mogą się dziać po zażyciu różnych środków. Mogą one nie koniecznie wywołać natychmiastowy efekt, ale w przyszłości i owszem.

Możliwe też po wykluczeniu pierwszego, że wpadłeś w jakiś rodzaj transu i stąd te efekty bo jak wspomniałeś na "chwilę odciąłeś się od rzeczywistości".

I jeśli możesz to napisz czy coś szczególnego działo się z tobą przed tym zdarzeniem i po.[/quote]



Witam.Nic nie brałem a po tym zjawisku wszystko działo się normalnie . Pozdrawiam
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”