Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Rysiek23 »

Nie wiem Orsonie czy kandydujesz na tytuł Naczelnego Osła RP czy też Przewodniczącego Związku Osób Nierozumiejących Rzeczywistości bowiem zwyczajnie pieprzysz głupoty. Ktoś chyba mądrze napisał, że to kwestia wieku. Niestety w Twoim przypadku przekonałem się (choć myślałem, że będzie inaczej), że wiek ma wielkie znaczenie w kwestii rozpoznania istotnych spraw dla nas.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Rysiek23 »

Zapraszam na czat o godz. 20, będzie transmitowany przez Wolne Media.
Awatar użytkownika
Ardai
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 6:10 pm
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Ardai »

@Orson

Jerzy Bahr nie był na pokładzie, o czymś tam się wypowiadał dzisiaj, chyba dziękował Rosjanom. Oglądają w pokoju obok, więc nie jestem pewien o czym mówił, ale na pewno żyje.

Skoro już piszę, to generalnie zgadzam się z Tobą, ale zdecydowanie niepotrzebnie rozpętałeś to wszystko wczoraj, kiedy emocje były świeże.



Edit.

Coś takiego znalazłem na potwierdzenie:

"13.24 Ambasador Polski w Rosji, Jerzy Bar, podziękował Rosjanom za pomoc"

I tutaj.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 11, 2010 3:01 pm przez Ardai, łącznie zmieniany 1 raz.
The secret to successful analysis [...]: whenever possible, reduce matters to a single variable.

Mitth'raw'nuruodo

--

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!', but 'That's funny ...'

Isaac Asimov
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='68583' date='11 kwiecień 2010 - 16:37']Ależ ja bardzo chciałbym być osłem. Możesz się na mnie przejechać, Ryszardzie, jeśli to tylko ułatwi katharsis. Jeśli nie, daj mi się wypasać w spokoju.[/quote]



Nie mam zamiaru na kimkolwiek się przejeżdżać. Twoje słowa świadczą przecież o Tobie.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='68589' date='11 kwiecień 2010 - 16:46']Zgadza się. A o kim świadczą Twoje słowa? Może za kogoś świadczą?[/quote]



Tylko i wyłącznie za mnie.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Katastrofa rządowego samolotu w Smoleńsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='68592' date='11 kwiecień 2010 - 16:54']A żyć trzeba szczęśliwie, tak jak się da.[/quote]



Gratuluję dobrego samopoczucia.
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”