Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Korybut »

Bomba Jądrowa w Trumnie - przez chwile nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać... Internet powinien być dozwolony od lat 18+
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 2:29 pm przez Korybut, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: hm0 »

[quote name='Pantanal' post='68775' date='18 kwiecień 2010 - 11:10']Nie dużo trzeba, żeby w to uwierzyć. Wystarczy Internet i odrobina bezkrytycznego myślenia. Najbardziej zdumiał mnie Jackowski - w zasadzie chyba pan Bernatowicz (jeśli się nie mylę) wmawia mu usilnie, że jakaś wizja była prawdą. Zresztą to, co wypisuje na temat katastrofy Nautilus nie mieści się w żadnych granicach. To już nawet głupota nie jest.[/quote]



LOL, http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2096

Pragnę zauważyć, że na jednym ze zdjęć nasz premier ma kulę... u nogi!

A Bernatowicz deformuje fakty nie pierwszy raz. Chyba jeszcze nie zapomnieliście jego interpretacji "manifestacji energii" nad głową jednego z oficerów, której "emanacji" nie była w stanie zasłonić krzepka postura jednej z załogantek? :)

W końcu jest on dziennikarzem a obecnie nie można się takim dziwić, bo dziennikarstwo przypomina obecnie politykę - łatwo się tam dostać, gorzej z utrzymaniem poziomu i samorozwojem we właściwym kierunku.

BTW, była kiedyś taka strona o nazwie Bajtilus. Bardzo ładnie tam interpretowali "ukartowane działania określonych kół", lecz zniknęli dość szybko.
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Adrian744 »

U nas na forum tez Xion80 przepowiedzial wydarzenie http://www.paranormalne.eu/forum/wasze-rel...html#entry67078
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: soudak040771 »

Do tego co pisze Pantanal dodam, że Jackowski robi sobie i fundacji Nautilus świetną reklamę w telewizji publicznej....



http://www.youtube.com/watch?v=mLoeZ90p89s
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Adrian744 »

Mam pytanie, czemu nikt nie odpowiada na posty odnośnie Xiona?
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Adrian744 »

Pantal chyba jestes glupi jednym slowem.

Dalem link do postu xiona w ktorym pisze wszystko a ty nawet tego nie przeczytales a juz nabijasz posty.

Czy ty masz cos z glowa? Po co ci nabijac posty? Masz satysfakcje z tego, ze masz duzo ilosc ich?



A zastanawia mnie czemu administrator tego forum interesuje sie wypowiedziami osob z tak niepowaznej strony jak samosia.pl(wiekszosc osob tam piszacych chce byc zabawna i pisze zmyslone historie, odpowiadajac glupimi komentarzami) a nie interesuje sie przewidywaniami uzytkownikow swojego forum?
Awatar użytkownika
sopmayster
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: wt lis 13, 2007 6:24 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: sopmayster »

Gdzieś czytałem o jakimś jasnowidzu i pewne słowa które mi utkwiły w pamięci nie pamiętam czy dokładnie tak :



"... i żelazny ptak upadnie, i rozłączy dwóch braci..."
[ external image ]



Do Konca świata pozostało : http://koniecswiata.info/
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Aylinn »

Gorzej, ze link do postów Xiona nie działa, więc nie ma się do czego odnieść.



Kolejna sprawa to taka, że jak pisze Pantanal, nagle wszyscy wszystko przepowiedzieli. Żałosne to strasznie i głupie. Nie rozumiem jak można wierzyć w takie idiotyzmy jak wypisują niektórzy "prorocy".
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Przewidzieli katastrofę i żałobę narodową?

Post autor: Zit »

[quote name='Alyna' post='69076' date='03 maj 2010 - 00:54']Kolejna sprawa to taka, że jak pisze Pantanal, nagle wszyscy wszystko przepowiedzieli. Żałosne to strasznie i głupie. Nie rozumiem jak można wierzyć w takie idiotyzmy jak wypisują niektórzy "prorocy".[/quote]

Po zamachu na WTC też tak było.

Ci "prorocy" próbują wykorzystać wydarzenia na świecie, by wznieść się na falę sławy i pieniędzy. Takich ludzi nigdy nie będzie brakowało.



Najgorsze jest to, że w takich sytuacjach bardzo łatwo przegapić "proroctwa" naprawdę warte uwagi.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”