Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: Rysiek23 »

Obcy wewnątrz rzekomego UFO z Turcji ?
Niektórzy z was zapewne pamiętają film z Turcji jaki pojawił się już jakiś czas temu, na temat którego pojawiła się spora dyskusja (obserwacja ta została opisana w Ufologicznym podsumowaniu roku 2008). Film ten prezentować miał obiekt, który wylądował na ziemi - lecz to co było w pewien sposób niezwykłe to to, iż niektórzy doszukiwali się w owym nagraniu postaci obcych, którzy to mieli poruszać się wewnątrz (lub w okolicy) obiektu. Materiał ten pojawił się we wszelkich możliwych paranormalnych (i nie tylko) mediach internetowych z hasłem "Dowód na UFO" itd. Wraz z teoriami mówiącymi, iż film ukazuje coś "nie z tej Ziemi", pojawiły się te bardziej przyziemne mówiące, że to co widać na filmie może być zwykłym modelem, który został nagrany z bliskiej odległości itd.



Niektórzy wyłapali pewne klatki z filmu i poddali je bliższej analizie - wyostrzono obraz i usunięto wszelkie zbędne zniekształcenia. Co w ten sposób uzyskano ? Niektórzy sądzą, iż to co udało się ukazać to rzekome obce istoty, które to pojawiły się na owym nagraniu, lecz nie były widoczne aż tak dokładnie jak teraz. Analiza klatek uwidacznia nam rzekome istoty - widać coś na wzór dużej głowy, oczy, szyję i smukłą, chudą sylwetkę.



WIĘCEJ WRAZ Z MATERIAŁAMI WIDEO
Ostatnio zmieniony śr maja 13, 2009 10:34 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: matino3 »

Nie sądzę, żeby to było prawdziwe, te filmy są strasznie (dziwne?) niewyraźne, zresztą wolno lecąca żółta kropka mogła być zrobiona nawet w fotoshopie, to mi bardziej na jakiś samolot wyglądało, a co do zdjęć to są już bardziej wyraźne i nad nimi można by zastanowić się trochę dłużej.
:)

Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: Erhion »

Te stopklatki są bardzo zastanawiające. Ja tam też widzę jakąś sylwetkę. :) To chyba najlepszy film o UFO jaki widziałem, jak mam być szczery.
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: Infinity »

To mówicie fake czy nie fake? bo ja sam już nie wiem
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: aelreda »

[quote name='Infinity' post='53232' date='czw, 14 maj 2009 - 14:41']To mówicie fake czy nie fake? bo ja sam już nie wiem[/quote]



To już jest zależne od osoby. Ja bym jednak wstrzymała ohy i ahy.

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Obcy i ich pojazd na filmie z Turcji?

Post autor: Rysiek23 »

UFO z Kumburgaz: Wiadomo czym było



Przez 3 lata z rzędu turecki wypatrywacz UFO, stróż nocny Yalcin Yalman, donosił o uwiecznianych na filmie obserwacjach UFO, które niektórzy okrzyknęli „najlepszym nagraniem z UFO, jakie kiedykolwiek wykonano”. Co więcej, twierdził on, że na zdjęciach oprócz obiektów widać też postaci ich pasażerów. Prawda okazała się jak zwykle bardziej banalniejsza.



WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”