7 GĘSTOŚCI

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: ADAX »

Ja chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś dowody na prawdziwość takich teorii ? i dlaczego gęstości jest 7 a nie na przykład 22 ? I o ile kończąc na "3 gęstości" można się nawet zgodzić, to zaczynając od czwartej a kończąc na siódmej to jest po prostu czyste szaleństwo i abstrakcja.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Katarzyna_1 »

a co Ty Adaxie do starych tematów przeskakujesz? Nie bój żaby ze skrzydełkami :rolleyes:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: ADAX »

lubię bawić się w archeologa, i jak Indiana szukać artefaktów :D
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: STRusz »

nie rozumiem, jak miały by wyglądać dowody na świadomość?
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: ADAX »

Boje się że to niestety obija się o tragizm a nie romantyzm, oraz utopię, która chce wyjść na zewnątrz z głów pomysłodawców.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Katarzyna_1 »

bez romantyków, a zwłaszcza niepokornych marzycieli nie byłoby dziś internetu :rolleyes: Wszystko się może zdarzyć.... :rolleyes: gdy nawet ("głupia") głowa pełna marzeń....
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Lilith »

[quote name='Pantanal' post='70948' date='27 czerwiec 2010 - 11:37']A tym bardziej na przeskok świadomości. W te bajki o gęstościach wierzą idealiści, którzy myślą, że świat nagle stanie się lepszy i po przeskoku wszyscy będą dla siebie bardziej uprzejmi i nikt już nie umrze z głodu.[/quote]

Jestem romantyczką i idealistką bardzo chcę wierzyć w przeskok po, którym już wszystko będzie super :D

hop siup w lepszy wymiar hym.... superrrrrrr nareszcie ;)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: ADAX »

Hmm może jednak tu chodziło o stan naszego umysłu, podatnego na różne zdarzenia. Im większa "gęstość" tym człowiek dostrzega inaczej problem, a także inaczej na niego odpowiada. Nie wiem jak można było by to w racjonalny sposób określić.
Ostatnio zmieniony ndz cze 27, 2010 6:49 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

Oooo dobre teksty, zawile jak cholera ale bardzo ciekawe. Teksty rytmiczen , jak w transie.

Sledze również poziomy swiadomosci i udało mi się potwierdzić sporo szczegółów. Nie ma się co nabijać panowie, gdyz za tymi informacjami skrywa się rzetelna wiedza, ściągnięta z zakamarków kosmosu.

nfo są niezbyt czytelne, gdyż rozpatruje się strukturę wieloswiata wedle własnego kryteria i streszczone az do bólu.

Sporo o ego , jak w encyklopedii. Nie sadze, by się normalny człowiek przez to przedarł. No i jest parę mało istotnych opisów w całości, zaciemniających przejrzystość.

Mam niefizycznego znajomego co mi trochę wyjaśnił te zawiłości, tez wspomina , ze się ciągle coś dzieje i człowiek gna do przodu.

Najważniejszym spostrzeżeniem z tekstów w tym watko to chyba to, ze człowiek istnieje we wszystkich planach wieloswiata jednocześnie i potrafi się do nich dostroić.

Sam zebrałem sporo przykładów na nasza strukturę i udaje mi się surfować po tych obszarach swiadomosci. Ech, poczytam parę razy ten watek, gdyż nie mogę sam spamiętać co tutaj spisane przemyśle, może znajdę parę przykładów w głowie, bardziej trafiających do wyobraźni czytelnika.

Kiedys nawet sam sprawdzałem jak się odczuwa przejście do tej tak zwanej innej gęstości. Ezoterycy mówią, ze gna przez kosmos energia która nas wetknie w inny plan, ale nie wyjasniaja co to może być i jak ma przebiegać, skoro się jeszcze nie zdarzyło.

Powiedziałem do niefizycznego znajomka. To przesuń mnie zdziebko, bo chciałbym to przeżyć już teraz no i miałem zajęcie na parę lat.

Jeżeli byłoby to co znam, to będzie kicha, ale jak to mówią ludzie : nie ma złego co by.....:)



Wkleje rysunek amfiteatru multiswiata, jeszcze nie dopracowany do końca, ale choć coś widać



http://cialka.net/wp-content/uploads/2010/...ieTheaTer_02.jp

i animacja holonu fizyka kwantowego:)

http://www.mu6.com/animated_tree.html
Ostatnio zmieniony czw sie 05, 2010 8:16 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”