Dwa stożki zwrócone podstawami

Ogólnie o magii
leonzawodowiec
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 7:40 pm
Kontakt:

Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: leonzawodowiec »

mam jeszcze zdjęcie, przedstawiam je poniżej. Nigdy nie widziałem takiego naszyjnika, wie ktoś co to może oznaczać??



[ external image ]
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 2:47 pm przez leonzawodowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: ADAX »

jak dla mnie nie jest to żaden niezwykły naszyjnik. Szczerze się nie chwaląc i nie będąc taki oh ah, to mam lepszy :D
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: Lilith »

Po głębokim wpatrzeniu się w powyższą fotkę ;) odkryłam ,że naszyjnik ten chroni przed NUDĄ jak sobie taki sprawisz to od razu spłynie na Ciebie natchnienie i już będziesz wiedział co ze sobą począć w te wakacje.

A tak na poważnie chociaż nie wiem czy w ogóle ten temat można traktować poważnie!? Jak interesujesz się symboliką znaków przedmiotów to zajmij się poszukiwaniem wiedzy na w/w temat chociażby w necie.
leonzawodowiec
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 7:40 pm
Kontakt:

Re: Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: leonzawodowiec »

no właśnie w necie szukałem i nie ma nic. Kolega podsunął mi pomysł, że może to być związane z teoriami Einsteina, ale dokładniej nic nie wiem:(
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 12:39 pm przez leonzawodowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: ADAX »

Szczerze widziałem już gdzieś coś podobnego. Analogią może przypominać dwie połówki czegoś tam.
leonzawodowiec
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 7:40 pm
Kontakt:

Re: Dwa stożki zwrócone podstawami

Post autor: leonzawodowiec »

Ale te stożki są wyraźnie z metalu! Fotografiua jest niewyraźna, ale można zauważyć, że one są metalowe bo się błyszczą jak metal i są na łańcuszku, z pewnością złotym bo ja miałem do wglądu inne zdjęcia, ilustrujące sam łańcuszek dość dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”