Tajne Transmisje NASA / The Secret NASA Transmissions Napisy PL

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Tajne Transmisje NASA / The Secret NASA Transmissions Napisy PL

Post autor: Reaper »

wiesz co powiem bezpośrednio. Bzdury ! Gdyby był taki ruch w kosmosie (nie wspominając że te obiekty tylko martwo DRYFUJĄ) ufo widywałby każdy z nas kilka razy dziennie a nasa nie robiłaby takiej kupki pokazując serce kosmicznego tranzytu ... w co ty wierzysz
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Tajne Transmisje NASA / The Secret NASA Transmissions Napisy PL

Post autor: Przemek »

Sam sobie odpowiedziałeś. Gdyby był taki ruch w kosmosie... A co to nie był ruch? myślisz, ze tyle smieci lata w kosmosie? ze jest aż tyle dziadostwa? nie nie ma. Ale mogłeś tego nie wiedzieć wcześniej. Własnie problem polega na tym, że to wyciekło z NASA i teraz muszą sie z tego jakoś wytłumaczyć to najłatwiej jest powiedzieć, że to kryształki lodu czy śmieci. I to tłumaczenie jest własnie bzdurą. A jak poobserwujesz przez godzine niebo szczególnie wieczorem kiedy jest piekna pogoda i czyste niebo to zobaczysz ciekawe rzeczy, poza gwiazdami, spłótnikami i satelitami oczywiscie. To wszystko działo sie poza naszą planetą, a UFO widywane jest więc nie rozumie, że w to wątpisz.
Ostatnio zmieniony ndz lip 12, 2009 8:32 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Tajne Transmisje NASA / The Secret NASA Transmissions Napisy PL

Post autor: Robson101 »

Mimo że filmiki jednak nie są super jakości to jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że są to kryształki lodu bądź śmiecie. Czy UFO? Jakoś nie mogę wyzbyć się przeświadczenia, że jeśli kosmici to wraz z nimi ogromne statki kosmiczne. Patrząc na te kulki (najbardziej w scenie, gdy oderwała się ta satelita) im dłużej się im przyglądam to wydaje mi się, że są one trochę przezroczyste. 



Jeśli chodzi o ten 2 fenomen, nawet nie mam pomysłu co to może być, ale na pewno coś jest.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Tajne Transmisje NASA / The Secret NASA Transmissions Napisy PL

Post autor: ADAX »

to mogą być śmieci, kryształki lodu, skały itp. nawet pojazdy obcych. Nie wykluczone jest, aby takie coś, miało uderzyć i zniszczyć stację. Raz wprawiona rzecz w szybki ruch i leci leci leci....
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”