Problemy z relaksacją

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: soudak040771 »

Soudak nie wiem o co chodzi, jak to kobieta


To była odpowiedź na jasnowidztwo Zbyszka... Nie martw się ja też nie wiem... :lol: Ważne, że karawana idzie dalej... ;)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Zbyszek »

Ariana, jak zagada o dusze, to kopnij go w gniazdo :P
Ostatnio zmieniony śr sie 04, 2010 5:16 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: soudak040771 »

Ariana, jak zagada o dusze, to kopnij go w gniazdo


A propos Ariana... Jesteś osobą wierzącą, wierzysz w reinkarnacje, czy jesteś możne ateistką nic nie wiedząca o duszy ? :lol:
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Ariana »

Zbyszek to teraz będę miała cykora przed zaśnięciem.A któż to może być? Zresztą wydaje mi się, że dusza nie jest naszą własnością więc trudno nią rozporządzać, należy do Tego kto wykreował całą istotę bytu energetycznego, pod każdą postacią. Ale to taka moja opinia.



Soudak jestem osobą wierzącą w Istotę Boską, Wyższą ale nie w te farmazony, które sprzedaje mi Kościół. Wierzę w reinkarnację, w to że jesteśmy czymś więcej aniżeli ciałem fizycznym. Bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś o swoich poprzednich inkarnacjach, jednakże samodzielna próba regresji się nie powiodła, nic z tego nie wyszło. Nie potrafię sobie wyobrazić szumu fal, czuć piasku pod stopami na zawołanie. Kiepsko u mnie z wyobraźnią albo za bardzo chcę coś osiągnąć. :(
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Zbyszek »

:rolleyes: ech, nie bierz żartu poważnie, mi kiedyś już kolega połknął dusze a ja sobie zaraz ja zregenerowałem, dorobiłem druga:)
Ostatnio zmieniony śr sie 04, 2010 9:43 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: soudak040771 »

Ariana napisała :


jednakże samodzielna próba regresji się nie powiodła, nic z tego nie wyszło.


Samodzielna próba regresji hipnotycznej ? Do tej pory wiedziałem, że regresje hipnotyczną, przeprowadza doświadczony hipnoterapeuta, który w razie czego może pomóc swoją wiedzą na ten temat i doświadczeniem.... Skąd pomysł, żeby robić to samemu ?
Jendrek
Infrzak
Posty: 81
Rejestracja: pt lip 16, 2010 10:03 am
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Jendrek »

Ariana przeważnie każdy człowiek chciałby robić to na co ma ochotę, ale życie stawia inne wymogi. Związku z tym ze jesteś często zestresowana a wynika to z nadmiaru obowiązku i braku zrozumienia przez innych, musisz polubić swoje położenie i sytuacje. Ariana tym wszystkim co cie tak dołuje, są twoje negatywne myśli, z którymi jesteś na bieżąco. Proponuje Ci zająć się świadomym oddychaniem, a kontrolowany oddech można stosować wszędzie, bo i tak musimy oddycha i tak. Co na tym zyskasz? Poprawią się u Ciebie siły witalne, pozbędziesz się negatywnych myśli i prawie wszystko będziesz robiła z przyjemnością. Po miesiącu będziesz już inna osobą i starczy Ci czasu na wszystko. Pozdrawiam
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Ariana »

Teraz przez dłuższy czas relaksacje i błogie stany idą w odstawkę. Moje miasto zalała powódź, mieszkam na tych terenach, które jako pierwsze ucierpiały. :(

Mój dom uszedł sucho ale miasto zdewastowane. :(

Byliśmy bez wody, prądu, tel. Popłakałam się, jak zobaczyłam jak ludzie potracili dorobki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”