Syjonistyczna Wikipedia

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Syjonistyczna Wikipedia

Post autor: Conspiracy »

W zeszłym tygodniu odbył się w Jerozolimie pierwszy kurs „syjonistycznego edytowania Wikipedii” zorganizowany przez grupę Yisrael Sheli (Mój Izrael). Organizacja ta organizowała m.in. manifestacje poparcia dla żołnierzy, którzy zaatakowali Flotylle Wolności, która odbyła się przed turecka ambasadą. Kurs adresowany jest do „armii wolontariuszy”, którzy poprzez edycje Wikipedii mają tworzyć pozytywny obraz Izraela wśród internautów na całym świecie. Kolejnym celem jest popularyzowanie syjonistycznej ideologii wśród mieszkańców Izraela. Ma on nauczyć ich profesjonalnego obsługiwania Wikipedii, po jednodniowym seminarium kurs będzie kontynuowany on-line. Uczestnicy kursu, w większości studenci z żydowskich osad na Zachodnim Brzegu, zostali wybrani z długiej listy kandydatów a zajęcia praktyczne prowadzili doświadczeni edytorzy internetowej encyklopedii. Organizatorzy kursu powiedzieli, że okazał się on sukcesem i daje nadzieje na kolejne tego typu spotkania. Izraelskie grupy organizowały takie akcje już wcześniej, najczęściej miały służyć one wybielaniu zniszczonego ciągłą terrorystyczna polityką Izraela. W tym celu powoływano dziesiątki grup ochotników mających wpływać na tzw. opinię publiczną w Internecie, m.in. poprzez komentarze na stronach informacyjnych oraz forach. Wyposażano je w specjalne programy wyszukujące słów-kluczy dotyczących Izraela i jego zbrodni. Za: http://autonom.pl/index.php/news/informacj...yczna-wikipedia
Ostatnio zmieniony śr sie 25, 2010 9:12 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”