Znany astrofizyk o UFO i nie tylko

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Znany astrofizyk o UFO i nie tylko

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Snikwad' post='73324' date='11 wrzesień 2010 - 18:49']Jakie ślady? Kręgi w zbożu? Pytam serio nic o żadnych innych nie słyszałem.[/quote]



Faktycznie jeśli nie słyszałeś to musisz nadrobić NIEwiedzę.Ale dzięki....przynajmniej jesteś szczery.To ja ci serio napiszę jeśli chcesz być ZAINTERESOWANY a nie ,,zainteresowany" to musisz się tematem pobawić.Bo dziwnie jest być zainteresowanym zadając same pytania.Nie sądzisz????Nie chciał bym żeby ci ktoś zarzucił , że nie wiesz o czym piszesz....Pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony sob wrz 11, 2010 4:02 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
dawkins
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: pt sie 20, 2010 12:04 am
Kontakt:

Re: Znany astrofizyk o UFO i nie tylko

Post autor: dawkins »

Po to się zarejestrowałem na takim forum jak to, żeby mieć pod ręką owe tajemnicze i przekonujące dowody, które jednak ufolodzy starają się skrzętnie skrywać chyba po to żeby pozostać elitą znającą Prawdę:P Nie widzę jednak tu takich dowodów, więc skoro są takie przekonujące to może poczekam aż trafią na okładkę Science. Stan mojej wiedzy nie wpływa na prawdziwość mojego poprzedniego posta ponieważ nie chwaliłem się tam żadną wiedzą, a jedynie logicznym rozumowaniem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Znany astrofizyk o UFO i nie tylko

Post autor: azor »

[quote name='Snikwad' post='73324' date='11 wrzesień 2010 - 19:49']Jakie ślady? Kręgi w zbożu? Pytam serio nic o żadnych innych nie słyszałem.







A czego mają szukać? W przypadku takich kręgów co mieli by naukowcy zrobić? Podzielić obwód przez liczbe liter w wyrazie szatan? To chyba OCZYWISTE że szukają czegoś całkowicie innego, lub przynajmniej niewytłumaczalnego. Istnieje coś takiego jak brzytwa Ockhmana, jest to zasada "nie mnożenie bytów ponad konieczność" mówiąca mniej więcej tyle "Jeśli możesz coś wytłumaczyć w inny sposób niż wymyślenie dodatkowego prawa (fizyki), to najprawdopodobniej twoje wyjaśnienie jest poprawne" Kręgi w zbożu nie są  czymś wyjątkowym można je łatwo zrobić bez użycia kosmicznej technologii, a więc nie mogą same w sobie stanowić dowodu że jakiekolwiek światła na niebie się pojawiły i mogą być kosmitami lub jakąkolwiek inną formą inteligencji.



Po drugie nie ma czegoś takiego jak zmowa milczenia naukowców ani naukowy "mainstream". Jeśli uważasz inaczej to nie znasz chyba żadnego naukowca. 









Ty na serio? Z wyrazu NIEZIDENTYFIKOWANY wnioskujesz że to kosmici i chcą ci coś powiedzieć? przecież chyba nawet średnio rozgarnięty ufolog nie wie czym są te rzekome światła, więc po co dopisywać historyjki do tego[/quote]



Kolego jeśli Twoja wiedza na temat fizycznych śladów obecności UFO zamyka sie tylko i wyłącznie na kręgach w zbożu to proponuję jak najszybciej zapoznać się z opracowaniem Teda Philipsa. Po tym możemy zacząć rozmawiać o fizycznych aspektach UFO w otoczeniu, jego badaniach, analizach i ustaleniach bo widać, że masz spore luki w tym temacie.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Znany astrofizyk o UFO i nie tylko

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Chyba już źle ze mną ale zarzucanie komuś zmiany tematu wykładami z religii również, ma tyle co piernik do wiatraka. Temat ZAMYKAM bo zaczęło się bezsensowne pastwienie nad własnym JA.Jeśli najdzie kogoś ochota na sensowną dyskusję o nagraniu dajcie znać.I ostrzegam, że w innych tematach jeśli zacznie się to samo posty będę kasował bo inaczej się nie da.KONIEC
Ostatnio zmieniony ndz wrz 12, 2010 9:37 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „ZJAWISKO UFO”