Obcy sfilmowany w Argentynie

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: revolt »

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LbQrse84sIA?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LbQrse84sIA?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>



Informacje znalazłem na FN. Film wygląda... dobrze;)



Co myslicie?



EDIT:

-Argentynska telewizja zaprzecza, ze materiał jest spreparowany

-brak ruchu kamery wyklucza złudzenia (tak jak to było z obcym-gałązką)
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 3:22 pm przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: revolt »

Z pierwszym argumentem się zgodzę, to że telewizja czemus zaprzecza... niczego wlasciwie nie wnosi do dyskusji.



Natomiast ruch kamery, moze powodowac zludzenie ruchu przedmiotu nieruchomego. Najlepszym przykladem jest ten, znany zreszta, film:



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nOBYRhvm6qY?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nOBYRhvm6qY?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



(Jesli sie przyjzec, widac ze to galaz)
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 12:28 pm przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: Newsman »

Jak widać mamy kolejną sensację z Argentyny, a chcę przypomnieć, że to właśnie z tego kraju pochodzi znaczna część tego typu filmów, m.in. te przedstawiające tańczącego krasnala. O ile parę lat temu coś podobnego zwracało uwagę i budziło spekulacje, dzisiaj, po wielu latach "maussanowania" dobrze wiemy, jak bardzo są to podejrzane sprawy. Co ciekawe, podobna historia, dotycząca jednak fotografii obcego, pojawiła się jakiś czas temu. Pewien pan miał wykonać zdjęcie dziwnej postac 14 marca br. w Laguna del Monte (oczywiście miejscu znanym z wielu... - nie będę kończył). Postaci oczywiście w czasie wykonywania zdjęcia nie widział. A jesli nie widział, zatem sprawa prosta, musi to być obcy.



[ external image ]



Zaraz oczywiście pojawią się głosy, że skoro nie wiemy, skąd postać się wzięła, nie należy niczego krytykować. Skoro jednak od wielu lat mamy do czynienia z bardzo podejrzanymi zdjęciami "dziwnych" postaci, znaczy to, że pojawił się nam nowy fenomen, nie ufologiczny, a społeczny. Dzisiaj mało kogo rajcują duchy, trzeba dostarczać większej ilości emocji poprzez fotografie kosmitów, którzy jakoś zawsze (w dziwny sposób) nie potrafią ładnie zapozować.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: Aylinn »

Ale to jakiś koleś na rolkach. Przecież to widać, a fakt, że materiał jest kijowej jakości sprawia, że postać wygląda dziwnie. Też mi ufo..
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: hm0 »

Skoro fn zajęła się tą sprawą, to można temat już zamknąć, chyba że poczekamy do niedzieli, aby poznać opinię Janusza. :)

Ze strony fn bardzo ciekawy temat:

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2191

A jednak dalej kroją nawniaków! :)

BTW, "W wieku 10 lat, dziewczyna pojawiła się w The Oprah Winfrey Show, natomiast w CNN wystąpiła mając 12 lat. W Stanach Zjednoczonych jest rozpoznawalna w stopniu prawie równym najsławniejszym gwiazdom Holywoodu."

Mi to podchodzi pod szklane a nie kryształowe dziecko. ;)
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 5:04 pm przez hm0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: revolt »

Wyszlo tak, ze wedlug mnie jest to "obcy". Tymczasem ja wcale takiej teorii tutaj nie forsuje;) Skater jest dobra opcja. Z tym, ze to jest takie gdybanie bez pokrycia...;)
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: spacemaster92 »

Obcy to na pewno nie jest. Weźmy to na logikę. Po co taki kosmitek miałby łazić po głazach sam tak na widoku, a w pobliżu ani widu ani słychu jego spodka. Dla mnie to bezsens i zwyczajna iluzja. To co wygląda tajemniczo nie znaczy od razu, że kosmita. Taka jest moja opinia. Może to jakiś skeater albo biegacz z kijkami.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obcy sfilmowany w Argentynie

Post autor: Arek 1973 »

Ja tam nie widzę skatera.

Powiększyłem maksymalnie obraz i dla mnie to normalny człowiek co tam sobie idzie , a ta "deskorolka" to j tylko ego cień
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”