I have an idea!

Zapraszamy na Czat
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

I have an idea!

Post autor: abby_nivers »

Szanowni Użytkownicy, Moderatorzy, Admini, Członkowie!

Mam propozycję, która wydaje mi się dość rozsądnym rozwiązaniem. Natchnieniem był dla mnie wczorajszo - dzisiejszy czat, właściwie jego część.

Idea jest następująca: co tydzień jedna osoba z naszego kochanego grona przygotuje krótki artykuł na temat wybranej książki z pogranicza tego, co na tym forum omawiamy, bądź chcielibyśmy omawiać. Raz w tygodniu, na czacie, na przykład w niedzielę[najlepiej w niedzielę bo w piątki wiele osób ostro imprezuje i tej przyjemności odbierać im nie wolno:P] odbywać się będzie dyskusja na temat tegoż artyukuły, tej problematyki. Artykuł powinien być umieszczany najpóźniej w sobotę aby inni mogli go bez pośpiechu przeczytać, a tematykę podawałoby się już w niedzielę, by zainteresowani także mogli owe dzieła czytać.

Możliwe jest wprowadzenie takiej modernizacji, jak to, żeartykuł mógłby dotyczyć nie jednej książki, lecz np kilku innych artykułów, pojawiłoby się wtedy porównanie stanowisk.

Może macie jakieś inne propozycje?

Apeluję! Przestańmy tylko tlumaczyć, weźmy wysilmy nasze komórki, włóżmy w to forum trochę pracy, a wtedy znacznie wzrośnie jego popularność i ocena.



PS. Jeżeli na przyszły tydzień nie znajdzie się ochotnik, mogę ja coś wymyślić. Temat podałabym jutro na czacie:)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: Rysiek23 »

Abby pomysł bardzo fajny ale ustaliliśmy, że na niedzielne wieczory będziemy zapraszać gości lub będą czaty tematyczne. Oczywiście nie w każdym tygodniu będzie gość dlatego myślę, że w te niedziele bez gościa możemy prowadzić dyskusje na temat wybranych książek.
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: abby_nivers »

Moja propozycja na za tydzień, bądź za dwa to Dewolucja Człowieka, Wedyjska alternatywa dla teorii Darwina, Michael A. Cremo :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: Rysiek23 »

Abby ponieważ na przyszłą sobotę jesteśmy umówieni z Hermeticusem Twój temat możemy poruszyć w sobotę za 2 tyg.
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: abby_nivers »

[quote name='RysiekINFRA' post='73720' date='20 wrzesień 2010 - 16:57']Abby ponieważ na przyszłą sobotę jesteśmy umówieni z Hermeticusem Twój temat możemy poruszyć w sobotę za 2 tyg.[/quote]



To dla mnie nawet lepiej, będę mogła bez wyrzutów opijać swoją obronę ;)
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: dino_24 »

[quote name='abby_nivers' post='73821' date='22 wrzesień 2010 - 14:34']To dla mnie nawet lepiej, będę mogła bez wyrzutów opijać swoją obronę ;)[/quote]





Klawo , Pani Filozof , będę czekał na ... Człowieka Wedyjskiego ... i Świętą

Geometrię .



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: I have an idea!

Post autor: Rysiek23 »

Rozkład spotkań na najbliższe dni:



Piątek, 24 września godz. 22.00 - Luźne rozmowy



Sobota, 25 września godz. 21.00 - Hermeticus o proroctwach



Niedziela, 26 września godz. 20.30 - Spotkanie ze Zbyszkiem Mrugałą - "Doświadczenia wyjścia z ciała okiem praktyka"



Piątek, 1 października godz. 22 - Spotkanie z Lemonem (Grupa Anomalium)



Sobota, 2 października godz. 21 - Abby Nivers o książce M. Cremo
ODPOWIEDZ

Wróć do „OFICJALNY CZAT INFRA”