Dyskusje na temat Chatu INFRA

Zapraszamy na Czat
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Robson101 »

[quote name='RysiekINFRA' post='63885' date='pią, 27 lis 2009 - 14:12']W odpowiedzi na życzenie zapraszam dziś o godz. 21.30 na czat nt. wychodzenia z ciała i podróży astralnych. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Tarczyński. Czekamy na Wasze opinie.[/quote]



Wczoraj czat się nie odbył z przyczyn niezależnych, no ale został przesunięty na dzisiaj na tą sama godzinę. Niestety się nie udało, bo się jakoś minęliśmy z Grzegorzem w godzinach ;)





W takim razie mam prośbę. Jeśli jest możliwość ustalenia tego czatu, na któryś weekendowy dzień w następnym tygodniu, to bardzo bym prosił.
Ostatnio zmieniony sob lis 28, 2009 9:28 pm przez Robson101, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Rysiek23 »

Niestety nie udało się z przyczyn losowych ale na pewno umówimy się z Grzegorzem na inny dzień o czym będę informować.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Manfredo90 »

Czy w okresie świąt będzie jakiś czat tematyczny ??
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Rysiek23 »

Chciałbym w tym miejscu podziękować panu Rafałowi Nowickiemu za wzięcie udziału w naszym czacie, było naprawdę ciekawie. Pan Rafał zaprezentował kilka interpretacji zjawisk niewyjaśnionych, które są niezwykle interesujące jednak trudne dla mnie do przyjęcia. Ale przecież właśnie o to chodzi aby o tym dyskutować i wymieniać się poglądami. Mam nadzieję, że pan Rafał swoją obecność w naszym gronie również przeniesie tutaj na forum tak abyśmy mogli swobodnie wymieniać się spostrzeżeniami.



Trochę mnie zmartwiła frekwencja. Myślę, że jednak w przyszłości spotkania z naszymi gośćmi będziemy organizować w niedziele. Oczywiście czekam na Wasze opinie.
Ostatnio zmieniony ndz lut 28, 2010 2:47 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: xedos »

Powtórzę to, co już napisałem wcześniej.



Wrażenie mam tylko jedno, INFRA zjadła "szklanych ufologów", przeżuła, strawiła i wy.... Cieszę się, że zjawiska niewyjaśnione można traktować w taki sposób, aby nie zaprzeczały zdrowemu rozsądkowi i zadawały kłam jednostkom, które poczuły się zagrożone w propagowaniu mitów. Ufologia dzięki Wam powoli wchodzi na inne tory, dokładnie takie, jakie wprowadzał Znicz i jego następcy. Tak trzymać.



Mniejsza frekwencja, jest konsekwencją tego, o czym mówimy, co uświadamiacie w tekstach, audycjach, wymianach poglądów na czatach. To jasny sygnał w stronę fantastów, że ufologia nie musi być destrukcyjna dla ludzi i zwyczajnie głupia, może przynieść wymierne korzyści w postaci konkretnej wiedzy ścisłej, bez poznania której stajemy się zabobonnymi babami wiejskimi.



Nowa jakość i konsekwencja, może ta oczywistość dotrze wreszcie do wąskiego grona (które jest delikatnie mówiąc... wściekłe na mnie, że zburzyłem ich misterny plan), z którego wystąpiłem na znak mojej dezaprobaty i za które wstydzę się do dzisiaj, odpowiadając w mejlach na powtarzające się pytania w stylu : "Czy oni zwariowali do reszty...?".



Podsumowując.



Nigdy nie zasiądziemy do wspólnego stołu, jeżeli będziemy oszukiwać się wzajemnie i manipulować opinią publiczną poprzez media. Ufologia nie potrzebuje dziennikarzy, potrzebuje spokoju i pracy. Czy to tak ciężko zrozumieć twardogłowym? Jak wywnioskowałem z wczorajszego czata - tak. Jeżeli ktoś z nabożną czcią wygłasza tyradę o tym, że "wśród nas są obcy", to ja przepraszam, ale pukam się w czoło i zastanawiam - z kim ja się zadałem?



Wczorajszy gość mówił dużo i sprawiał wrażenie szczerego, jego poglądy przerażają mnie i jednocześnie śmieszą. Oczywiście muszę to zdanie uszanować, jednak za cholerę nie muszę się z nim zgadzać. Pozostaje mi tylko jedno - ignorować tego pana, a jeszcze bardziej Jego zdanie.



I to by było na tyle.



Pozdrawiam i namawiam do własnych poglądów i wniosków.
Ostatnio zmieniony ndz lut 28, 2010 4:08 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Manfredo90 »

Ryśku....frekwencja nie była taka zła....najważniejsze, że było dużo zadawanych pytań i pan Nowicki starał sie na nie odpowiadać.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: ADAX »

Mam pytanie, czy ktoś moderował wczoraj, lub sprawował porządek na czacie ? Bo wydaje sie , że na początku było w miarę dobrze, a później momentami miałem wrażenie, że sobie ktoś zaspał :) . Może się coś pozmieniało, bo dawno nie było mnie na czacie, tak wiec pytam.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dyskusje na temat Chatu INFRA

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='ADAX' post='73964' date='27 wrzesień 2010 - 18:34']Mam pytanie, czy ktoś moderował wczoraj, lub sprawował porządek na czacie ? Bo wydaje sie , że na początku było w miarę dobrze, a później momentami miałem wrażenie, że sobie ktoś zaspał :) . Może się coś pozmieniało, bo dawno nie było mnie na czacie, tak wiec pytam.[/quote]



Moderacja była bardzo utrudniona ze względu na problemy techniczne. Połowa użytkowników i większość moderatorów nie słyszała wypowiedzi ani gościa ani innych uczestników. Tym nie mniej cieszy ogromna frekwencja jakiej jeszcze nie mieliśmy. W tej chwili rozglądam się za nowym czatem (wobec wciąż powtarzających się problemów ze Spikerią). Być może w najbliższy weekend skorzystamy z gościnności czatu Wolnych Mediów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OFICJALNY CZAT INFRA”