7 GĘSTOŚCI

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

[quote name='Orson' post='71966' date='05 sierpień 2010 - 16:04']brzmi rozsądniej.[/quote]



po co uszy zdzierać gdy jest do patrzenia
Ostatnio zmieniony czw sie 05, 2010 2:12 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Reaper »

ok nie miałem zamiaru się ujawniać, ale ludzie zaczynają mi tu kwestionować gęstości że to niby nieprawda itd. Otóż to ja jestem świadomością holistyczną i jeśli chcecie jakieś wykłady na temat jak wejść na poziom gurus, to musicie przejść moje szkolenie. Jednak zaznaczam, droga ninja awwg.... droga mistrza duchowego to trudna i kręta ścieżka, pełna wyrzeczeń dla dobra holistycznej świadomości dbającej w każdej milionowej sekundzie aby wszechświat trzymał się kupy, więc słuchajcie mnie bracia i siostry, jest tylko jedna świadomość holistyczna, jestem nią ja, przestań dalej szukać. Dotarłeś/łaś do celu. Nic więcej nie ma ja jestem Alfa i Omega.



Jeśli chcesz dostać się na moje szkolenia musisz działać szybko, na najbliższe w weekend zostały tylko jedno miejsce a już Barack Obama i Dalajlama stoczyli walkę na noże sprężynowe o to miejsce. Musisz się śpieszyć bo jutro zamykam listę gości, więc jeśli chcesz się dostać na ten seminar wyślij teraz PM do mnie z nr twojej karty kredytowej, przyjmuje tylko cały dorobek więc lepiej jak dasz mi swoją kartę z numerem itd tak żebyś mógł spłacić cokolwiek to co kupię. Drogo ? No zastanów się czy naprawdę chcesz wejść na ścieżkę oświeconego i wejść powyżej świat materialny, gdzie już nigdy nie będziesz potrzebować pieniędzy (lub dziewictwa jeśli jesteś kobietą) czy dalej pracować w supermarkecie i czytać o latających wiedźmach w meksyku !



Pamiętaj, gurów jest wielu, za to świadomość holistyczna jest tylko jedna ! Głosuj na mnie w wyborach prezydenckich!
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

lol co za odwaga i szczerość intencji, zapisuje się. Masz na myśli pewnie stanowisko prezydenta międzygalaktycznego z eskadry Jezusa oczywiście. Bo te ziemne prezydentury zajęli już reptylianie:)
Ostatnio zmieniony pt sie 06, 2010 10:16 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Reaper »

[quote name='Zbyszek' post='72005' date='07 sierpień 2010 - 02:13']lol co za odwaga i szczerość intencji, zapisuje się. Masz na myśli pewnie stanowisko prezydenta międzygalaktycznego z eskadry Jezusa oczywiście. Bo te ziemne prezydentury zajęli już reptylianie:)[/quote]



jezusa ? WTF ?





To jest właśnie typ człowieka który nie ma pojęcia o czym mówi.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

No, zaczekaj, bo się gubię. Tego mylnego , to masz na myśli Jezusa, czy mnie:)

Czy dalsze objaśnienia wymagają przelewu w zlocie? Pytam, gdyż mam również diamenty z Kasjopei bez liku.?
Ostatnio zmieniony sob sie 07, 2010 4:33 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: soudak040771 »

Czy dalsze objaśnienia wymagają przelewu w zlocie? Pytam, gdyż mam również diamenty z Kasjopei bez liku.?


Tak, to by wszystko wyjaśniało , niedowiarkom raz na zawsze zamknąłeś usta i teraz już wszyscy nie mają wątpliwości, że jesteś kosmitą... Tak coś czułem w kościach... :lol:
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

Rzeczywiście, wszystko wyszło, włącznie z kosmiczna słomą z botów. A tak , wie ktoś z forumowiczów, po co światu te rożne gęstości?
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 9:48 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
gibon96
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 02, 2010 5:06 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: gibon96 »

Pewnie po to musimy to wszystko skatalogować i opisać, żeby nas umysł triumfował, bo się boi, że straci wyłączność na postrzeganie rzeczywistości. Ot taka ludzka przypadłość. :rolleyes: To samo dotyczy tej cześci forumowiczów, którzy na wszystko oczekują dowodów i nie uwierzą dopuki nie doświadczą znanymi sobie zmysłami tego, co jest niedoświadczalne tym czym obecnie dysponują. Rozwijajcie się nie tylko intelektualnie, a nie będziecie wątpić w bardziej złożony świat niż sobie jesteście w stanie wyobrazić.
Ostatnio zmieniony sob paź 02, 2010 7:59 pm przez gibon96, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: ADAX »

to tak samo jak z tym, że człowiek nie będzie latać, a anioły istnieją, ale się nie ujawniają bo się obraża, jak ktoś powie, że ich nie ma ?
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

One nie ciupagi, nie obraza się nawet jak nam zionie z gęby
Ostatnio zmieniony wt paź 05, 2010 7:44 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”