Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Pantarej
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:59 pm
Kontakt:

Re: Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Post autor: Pantarej »

Jest to poważny temat.Mam siostrę która jest chora psychicznie i zażywa dużo psychotropów .Po psychotropach zostaje dużo śmieci.Myślę że gdyby miała jeden wisiorek którego by zmieniała co 10 lat to tych śmieci po psychotropach było by mniej. Wyrzuciła do kompostu owe opakowania i teraz trzeba to wybierać.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Post autor: ADAX »

Jest to poważny temat.Mam siostrę która jest chora psychicznie i zażywa dużo psychotropów .Po psychotropach zostaje dużo śmieci.Myślę że gdyby miała jeden wisiorek którego by zmieniała co 10 lat to tych śmieci po psychotropach było by mniej. Wyrzuciła do kompostu owe opakowania i teraz trzeba to wybierać.


ahah, ostatni fragment bardzo humorystyczny :D

Wiesz zawsze można te śmieci wyrzucać do kosza i panowie z MPO przyjadą i zabiorą (nawet na niektórych małych miejscowościach też !). Zresztą to nie ekologiczne by do do kompostu opakowania wrzucać (pół biedy jak są z papieru). Sadze, że po mimo swojej choroby psychicznej czuje sie dobrze nie nosząc wisiorka w zamian zaprzestania przyjmowania leków. Może wisiorek, leczy, a jeśli to opisz jego działanie, dlaczego leczy skąd ta moc itp. ale konkrety.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Post autor: Newsman »

Z całym szacunkiem do pana Pantareja, ale naprawdę, proszę dzielić się swoimi problemami rodzinnymi gdzie indziej. Kolejne próby promowania pańskiego medalika potraktujemy jako spam.
Pantarej
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:59 pm
Kontakt:

Re: Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Post autor: Pantarej »

[quote name='ADAX' post='74704' date='16 październik 2010 - 21:51']ahah, ostatni fragment bardzo humorystyczny :D

Wiesz zawsze można te śmieci wyrzucać do kosza i panowie z MPO przyjadą i zabiorą (nawet na niektórych małych miejscowościach też !). Zresztą to nie ekologiczne by do do kompostu opakowania wrzucać (pół biedy jak są z papieru). Sadze, że po mimo swojej choroby psychicznej czuje sie dobrze nie nosząc wisiorka w zamian zaprzestania przyjmowania leków. Może wisiorek, leczy, a jeśli to opisz jego działanie, dlaczego leczy skąd ta moc itp. ale konkrety.[/quote]

Domyślam sie że wisiorek dla ludzi jest nagrodą za uczciwe życie.Taki Miernik go tylko odkrył.Każdy moze go wyrzeźbić więc jego moc bierze sie z jego budowy.Żeby opisać jego działanie trzeba go zbadać.Jak ktoś umie wyrzeźbic taki wisiorek to sam może zbadać jego leczniczą moc .Kosztuje to tylko troszke pracy.Nie widzę w tym naciągania.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jak wyrzeźbić leczniczy wisior z nagim Buddą

Post autor: Arek 1973 »

Jestem przekonany że to wiara leczy, a nie żaden wisiorek. Można tak samo wzięść sobie kamyk do ręki i powtarzać "moja wiara jest tak niezniszczalna jak ten kamień" i wychodzi na to samo
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”