Monicje: Znaki od zmarłych

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Monicje: Znaki od zmarłych

Post autor: hanter97 »

Witam. Niedawno przydarzyła mi się pewna dziwna historia, która na pewno wzbudzi u was pewne kontrowersje.

Otóż mój pra dziadek walczył o przemyśl w czasie II Wojny Światowej.

(Przemyśl to małe podkarpackie miasto ,w którym mieszkam). Gdy umierał (śmiercią od postrzału jakiego ś rosjanina) powiedział mojej pra babci (,która żyję ponieważ opowiadała mi tę historię) ,że nigdy jej nie opuści i będzie tu przychodził co roku. Tak wyszło, że zmarł dokładnie 21 października 1942r. Od tamtego czasu co roku w rocznicę jego śmierci stuka w półkę w jego "dawnym" pokoju.

-Tak początkowo w to nie wieżyłem do póki 3 razy nie byłem tego świadkiem. Dokładnie co roku... dziwnę prawda??? W tym samym tępie niczym wskazówki zegara - tik, tak ,tik ,tak-stuk, puk, stuk, puk.



(jeśli wystąpiły tu jakieś błędy ortograficzne to z góry przepraszam - pozdrowienia dla wszystkich) :rolleyes:
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 3:24 pm przez hanter97, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”