Owłosiona ryba

Kraken i wszystko to co kryje się w głębiach oceanów
Awatar użytkownika
Lifelover
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 28, 2009 3:16 pm
Kontakt:

Owłosiona ryba

Post autor: Lifelover »

może to nie temat na potwora morskiego :) , ale szukałem trochę i nie mogłem za dużo znaleźć informacji na ten temat. Dowiedziałem się że jest to już ex-kryptyda i odnaleziono ją podobnież w Japonii.
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 2:27 pm przez Lifelover, łącznie zmieniany 1 raz.
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Owłosiona ryba

Post autor: Robson101 »

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett



Myślę, że można podciągnąć też pod to emotikony.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Owłosiona ryba

Post autor: Aylinn »

OK, OK, chłopak chce wiedzieć coś więcej i proszę o ograniczenie emotek i nie spamowanie Kubix2000. Masz coś do powiedzenia na temat, to jak najbardziej, ale takie posty proszę zostawić dla siebie. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Owłosiona ryba

Post autor: Aylinn »

Owłosiona ryba to mit, aczkolwiek w 1956 roku na wyspach Azorów niedaleko Portugalii było parę doniesień o takiej rybie. Okazało się, że rzeczywiście taka ryba istnieje, ale rzekome włosy to po prostu narośl, które wydzielają substancję mającą na celu odstraszenie predatorów. Złapano jeden okaz tylko, więc nie da się powiedzieć za wiele o tej rybie, nie ma też zdjęcia, ale zrobiono rysunek.



Podaję link



http://www.fishbase.org/Photos/PicturesSum...mp;what=species



P.S. Ale ten temat jest stary! No cóż, w końcu mamy odpowiedź. :D
Ostatnio zmieniony czw lis 11, 2010 10:37 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Owłosiona ryba

Post autor: CanisLupus »

Widzialem gdzies zdjecie ale nie wiem gdzie :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTWORY MORSKIE”