Sen O ufo

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Sen O ufo

Post autor: sevi »

Witam na początku chciałbym powiedzieć że bardzo się cieszę że znów zawitałem na to forum ale do rzeczy kiedyś miałem bardzo dziwny sen a wydarzyło się to z 3 albo 4 lata temu:



gdy spałem przyśniło mi się ufo(tamtego czasu nie interesowałem się tym w ogóle) było bardzo duże miało kształt trójkąta i na każdym rogu wielkie migające światło i tak po prostu leciało se przez miasto te ufo a ludzie patrzeli. Niby nic dziwnego nie zaskoczył mnie ten sen w ogóle ale gdy szukałem czegoś w internecie przypadkowo trafiłem na ciekawą wiadomość. A brzmiała ona jakoś że kosmici skontaktowali się z ludźmi i mówią że przybędą 12 dnia któregoś tam miesiąca. Dalej niby nic ciekawego ale najdziwniejsze że sen miałem 12 dnia tego właśnie miesiąca dziwne prawda? Zaniepokoiłem się tym więc zacząłem szperać jak wygląda ufo i znów się przestraszyłem co przeczytałem świadkowie opisywali je na trójkąt z migającymi światłami na rogach. Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi xD
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sen O ufo

Post autor: Sandra »

Jeśli chodzi o kształty, to z relacji ludzi, różnymi ONI latają, trójkątne, owalne, faliste i jeszcze nie wiadomo tam jakie.



Ale to tylko relacje jak na razie, i to nam musi wystarczyć.









Mnie też się śniły trójkątne. ;)
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Re: Sen O ufo

Post autor: sevi »

dosyć dziwnie czyli leciało ku jakiemuś celu prosto i poruszało się z mojego punktu widzenia bardzo powoli
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 6:16 pm przez sevi, łącznie zmieniany 1 raz.
sevi
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:08 pm
Kontakt:

Re: Sen O ufo

Post autor: sevi »

ale mi chodzi nie o sam sen tylko dziwne zbieżności że nagle daty się zgadzają opisy ufo też to mi się wydało wtedy dziwne
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Sen O ufo

Post autor: robertcb »

[quote name='sevi' post='75765' date='07 listopad 2010 - 23:43']gdy spałem przyśniło mi się ufo(tamtego czasu nie interesowałem się tym w ogóle) było bardzo duże miało kształt trójkąta i na każdym rogu wielkie migające światło[/quote]



takie?



[ external image ]
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Sen O ufo

Post autor: Scoobany »

Mi się śniło ufo jak lądowało przed garażem koło mojego domu, było to tak realne, że gdy się obudziłem pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było wyglądnięcie przez okno, niestety nic tam nie było [ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”