Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: ADAX »

"Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji" postrzał w swoją własną stopę ?

Jak czytam na stronie "kliniki dusz"


gabinet 3 Klinika Dusz jest specjalistycznym gabinetem zabiegowo poradniczym nastawionym na szeroko pojętą pomoc psycho-duchową osobom dotkniętym depresją, żałobą, lękiem przed śmiercią i świadomie zbliżającym się do kresu swojego życia. W gabinecie udzielane są nauki o pograniczu życia i śmierci, konsultacje zdrowotne, zabiegi bioregeneracyjne, porady dywinacyjne, szkolenia dla terapeutów i adeptów sztuki przeprowadzania dusz.



Zakres oferowanych usług wykracza daleko poza psychologię, psychiatrię, religię i medycynę.


Czy pan Sebastian Minor posiada wykształcenie, umożliwiające mu prowadzenie porad oraz zabiegów ? Czy jest to zwykła szopka sekciarska i zwykłe naciąganie ?



Myślę, że bronić należy sie właśnie przed takimi osobami, po prostu dramat groteskowy z nutką paradoksu...
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: hm0 »

Nie widać wśród uczestników, żeby ktokolwiek siedział tam z przymusu... Ja już się nauczyłem zbywać takie rzeczy z pobłażliwym uśmiechem na ustach, do czego wszystkich zachęcam. :)

"Szamani" byli zawsze i będą - bo pomimo lotów w kosmos, szerokiego dostępu do wiedzy i błyskawicznej komunikacji udział głupków w zbiorowości ludzkiej nie zmienia się od tysięcy lat - a miejscowo nawet rośnie. :)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Żyjemy w świecie gdzie ludźmi manipuluje się na masowa skalę w skali XXXL a ludzie sami nieświadomie napędzają tą maszynę. Gdyby historia spodków objawiła nam się teraz temat byłby skazany na zagładę :P
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: Lilith »

powiem szczerze,że początkowo pan Michał Papierski zrobił na mnie dobre wrażenie bo..... naiwna jestem ;)

potem weszłam sobie na jego stronkę http://www.merkaba-aktywator.pl/wszystko-o...-i-ceny-merkaba

i niestety z przykrością stwierdziłam ,że to mimo wszystko bardzo mocno osadzony w materii człowiek,a parę połączonych z sobą rurek potrafi przekuć w żyłę złota niczym rasowy biznesmen.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: Lilith »

[quote name='Pantanal' post='76573' date='22 listopad 2010 - 11:50']Jezus Maria! Miejsce mocy z prętów za 1600 PLN! To się dopiero nazywa człowiek o otwartym umyśle![/quote]

pchi...a jaka duchowość względem bliźniego promieniuje z w/w osoby bo przecież zawsze mogłoby być drożej :D
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Inżynieria Neutralizacji Systemu Zbiorowej Iluzji

Post autor: xedos »

Teraz mam nadzieję, że zrozumieliście wreszcie, dlaczego od lat ostrzegam Was (ludzi młodych, choć nie tylko) przed takim pseudo ezoterycznym dziadostwem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”