Cześć Wszystkim

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Cześć Wszystkim

Post autor: Martin KRST »

witam :) Nazywam się Marcin, 23 lata,Jestem z Bielska Białej, tematyką paranormalną zajmuje się od nie dawno. Szczególnie moje zainteresowanie przykuwa Projekt Cheops, Tajemnica 2012, a także nadchodząca III wojna światowa, zastanawiam się jakie mogą istnieć zagrożenia i korzyści z tego płynące.



Na codzień sprzedaje telefony komórkowe, a w weekendy bawię się w dja w Bielskich klubach:) Jeżeli jest tutaj ktoś z moich okolic i ma ochotę pogadać, powymieniać poglądy przy piwku, proszę o kontakt pozdrawiam !!!
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Sandra »

witam



...tematyka typowo męska, baw się dobrze, miłego przebywania na forum ;)
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 3:05 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Rysiek23 »

Cześć, zapraszam do pisania i czytania. Bielsko-Biała - miasto, które uwielbiam i mam szczególny sentyment ;)
Martin KRST
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 23, 2010 1:28 pm
Kontakt:

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Martin KRST »

[quote name='RysiekINFRA' post='76656' date='23 listopad 2010 - 18:02']Cześć, zapraszam do pisania i czytania. Bielsko-Biała - miasto, które uwielbiam i mam szczególny sentyment ;)[/quote]







ooo :) a dlaczego:>?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Martin KRST' post='76658' date='23 listopad 2010 - 17:12']ooo :) a dlaczego:>?[/quote]



Miałem okazję kilka razy być spędzając niezwykle miłe chwile :D
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nie ma jak pogadać o NWO przy piwie ha ha ha skąd ja to znam i witam!!! :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”