Mój problem

Szukasz informacji, materiałów, kontaktów, chcesz coś sprzedać, kupić, wymienić? Ogłoszenia i nie tylko.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Darth_Luk »

Biblioteka



Przeczytaj to co jest w linku. Bo głowa boleć zaczyna od ciebie melisa.
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Pszebżydły ófok »

Biblioteka typu empik :lol: Widać melissa,że masz raczej słaby kontakt z książkami albo niezła jajcara z ciebie.Ja bym na to nie wpadł
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: aelreda »

Melissa nikt na zdrowy rozum nie wypożyczy Ci na tydzień nowości wydawniczych, bo Ty masz takie hobby. Jeśli są to nowe książki to wydawcy nastawieni są na sprzedaż nowych książek i nie na rękę im wypożyczanie, bo jaki to przychód.

Nie dostaniesz w innej formie jak kupienie nowej publikacji. Wymagasz rzeczy niemożliwych. Chcesz nowych książek, to prześpij się z jakimś wydawcą, roczna dostawa nowych książek gwarantowana.

Poza tym przecież możesz na 1-2 godziny iść do empiku siąść sobie tam nawet na podłodze i poczytać i wracać tak przez kilka dni. Za to nic nie zapłacisz.

Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Pszebżydły ófok »

I jeszcze jedno zdecyduj się melissa czy empik jest biblioteką czy nie bo ja już nie wiem :lol:
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Rysiek23 »

Nie dostaniesz w innej formie jak kupienie nowej publikacji. Wymagasz rzeczy niemożliwych. Chcesz nowych książek, to prześpij się z jakimś wydawcą, roczna dostawa nowych książek gwarantowana.


Asiu proszę bez takich sugestii choć rozumiem, że to forma żartu.


Poza tym przecież możesz na 1-2 godziny iść do empiku siąść sobie tam nawet na podłodze i poczytać i wracać tak przez kilka dni. Za to nic nie zapłacisz.


Z tego co wiem wiele osób tak robi ;)



Kłopot w tym, że tak naprawdę na nasze warunki książki są cholernie drogie, a im lepsze i lepiej wydane tym drożej. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest biblioteka lub wymiana ze znajomymi. Dlatego rozumiem problem Melissy.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: ADAX »

Nie wiem czy jest takie prawo, ale kiedyś swego czasu słyszałem, że czytanie gazet, i chyba książek tez, wiązało się z "wykradaniem" treści bez zakupu, czyli okradaliśmy gazetę i książkę, co jest nawet logiczne, bo jeden kupił książkę, a drugi sobie ja poczyta w sklepie i po co ma płacić :D Jednak nie pamiętam właśnie czy był taki zamiar, czy jest wprowadzone takie prawo.
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

aa Przepraszam - myślałam ze empik i biblioteka i księgarnia to to samo. szczerze nigdy nie widziałam miejsca w którym można sobie wypożyczać oprócz wypożyczalni w szkole ale kiedy to było. na oim osiedlu nie ma widać takiego przybytku albo jest ukryty

co do sugerowania mi sexu z wydawcą to powiem prosto - sex przed ślubem jest dla ... - kropka
Ostatnio zmieniony śr lis 24, 2010 2:42 pm przez melissa, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Xrdaxas »

No i kolega pozbył się problemu...
Ostatnio zmieniony śr lis 24, 2010 3:37 pm przez Xrdaxas, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda”