"Trafiona Przez piorun"

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

"Trafiona Przez piorun"

Post autor: Pustak »

Witam

Polecam i zapraszam do przeczytana Ksiazki "Trafiona przez piorun". Moze niektorym otworzyc oczy na to co bedzie potem :)

Ksiazka nie jest dluga, zawiera wiele ciekawych informacji.

Forma E-book :rotfl2

NIestety nie moge zalaczyc pliku, ale moza latwo pobraz z Chomikuj
do.be.love.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: "Trafiona Przez piorun"

Post autor: kropka »

Cześć Pustak!

Czytałam książkę ,,Trafiona przez piorun"

Jest to świadectwo osoby bardzo normalnej, współczesnej kobiety żyjacej jak większość z nas. Kobieta wykształcona, wykonująca dobrze płatny zawód. Przez otoczenie postrzegana jako fajna dobra kobitka.....

Aż tu nagle tragiczny wypadek! Zostaje trafiona przez piorun razem ze swoim zdaje się siostrzeńcem.... On ginie na miejscu, ona umiera lecz wraca z woli Bożej by dać nam świadectwo co dzieje się z człowiekiem po jego śmierci.... i co tam się liczy

Przeczytałam i pomyślałam o sobie,, jasny gwint! Jeśli uniknę piekła to będzie cud"

Gloria- bohaterka tez tak o sobie myślała.... ale okazało się że bardzo niewiele dobrego zrobiła w życiu i gdyby teraz nie otrzymała szansy powrotu kiepsko by z nia było.

Książka wstrząśnie każdym kto ją będzie czytał... polecam

Dałam ją w pracy jednej pani a ta przyniosła mi ją niedoczytaną i powiedziała,, Zabieraj ja w cholerę! Tak mi ciśnienie skoczyło,że jeszcze trochę a oparłabym się na pogotowiu"

Różnie więc ludzie na nia reagują. Inna znowu pani bardzo mi dziękowała za tą książkę bo wiele spraw zrozumiała... Przeczytajcie ją więc!

To,że autorka nic na niej nie zarabia( jest rozprowadzana tylko za koszty wysyłki) też bardzo wiele mówi. Ja zapłaciłam za nią tylko 4,50zł opłacając koszta przesyłki

Jeśli jakis łobuz sprzedaje ją gdziekolwiek za większą kasę to znaczyże jest zwykłą gnidą
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: "Trafiona Przez piorun"

Post autor: Pustak »

[quote name='kropka' post='76854' date='26 listopad 2010 - 18:30']To,że autorka nic na niej nie zarabia( jest rozprowadzana tylko za koszty wysyłki) też bardzo wiele mówi. Ja zapłaciłam za nią tylko 4,50zł opłacając koszta przesyłki

Jeśli jakis łobuz sprzedaje ją gdziekolwiek za większą kasę to znaczyże jest zwykłą gnidą[/quote]





Ja pobralem ja ze strony Chomikuj, w 5 minut mialem ja na komputerze.

Ta ksiazka wiele mi uswiadomila. Slyszalem tez kiedys swiadectwo o satanizmie ale nie pamietam jak sie nazywalo :)
do.be.love.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”