Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Nanashi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 11, 2010 1:11 pm
Kontakt:

Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: Nanashi »

Co sadza Państwo o poniższym nagraniu?





<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/I83v6MqRwcQ?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/I83v6MqRwcQ?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>





Opis przy filmie na YT: Another witness came foward regarding a spinning UFO on MAY 22, 2009. This was near MEXICO CITY and both videos where taken within miles away! One video is facing the sun and the other is behind the UFO.
Ostatnio zmieniony sob gru 04, 2010 4:14 pm przez Nanashi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: azor »

Jedno z najciekawszych nagrań ostatnich lat z Meksyku no ale dla niektórych ''speców'' z tego forum mogą być np. tajne technologie itp itd.... ;)



A to coś analogicznie podobne bardzooo ciekawe ;)



http://analuisacid.com/?p=8805#more-8805
Ostatnio zmieniony sob gru 04, 2010 4:10 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Nanashi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 11, 2010 1:11 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: Nanashi »

Oczywiście względem każdego filmu bez możliwości dostępu do oryginału pozostają nam jedynie spekulacje albowiem niepodobna nam rozstrzygać w takiej sytuacji w kwestiach fałszerstwa ect.



Niemniej znaleziony przeze mnie filmik, jak mniemam znany większości z Was, prezentuje się doprawdy ciekawie.



Oczywiście można przyjąć różnego typu robocze hipotezy, postulując, iż są to statki - matki przemieszczające się z dużą prędkością z których wnętrza wylatują mniejsze pojazdy,wspomniane przez Pana tajne technologie, lub też najzwyklejsze fałszerstwa spreparowane ku uciesze gawiedzi( z całą plejadą innych możliwości pomiędzy).



W każdym bądź razie mimo wszystko rzeczony film uważam za zaiste interesujący.



W przesłanym przez Pana materiale filmowym nie widzę niestety żadnych analogii poza miejscem występowania oraz możliwością jak w przypadku każdego nagrania podejrzenia o fałszerstwo.



Sama forma "zjawiska" jest bowiem zupełnie różna.



Niemniej dziękuję za zainteresowanie się tematem ;-)
Ostatnio zmieniony sob gru 04, 2010 4:49 pm przez Nanashi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: Sandra »

Jak na moje oko, to stawiałabym jednak na jakieś zabawki, te wypuszczane obiekty jakoś dziwnie uwiązane są na nitce jak ogon od latawca.



Ta duża, też znajomo się porusza, mnie przypomina takie przesuwanie kuli po sznurkach przez dwie osoby, taka zabawa dla dzieci i nie tylko.



To widowisko, to takie przedstawienie dla uciechy gawiedzi, takie odbieram wrażenie, ale może ja się nie znam.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: azor »

to proszę sobie raz jeszcze dokładnie obejrzeć te ''zabawki'' bo ta Pani hipoteza ni jak się ma do ''zjawiska'' na obu filmach zresztą filmy były już analizowane nie wiem czy nawet nie przez MUFON CES ale z nimi cięzko wejść w kontakt więć nie mam pewności. Filmy są podobne ponieważ w jednym i drugim przypadku widać jak wylatują mniejsze kule proszę dobrze się przyjrzeć.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO? w poblizu miasta Meksyk 22 Maja 2009

Post autor: Sandra »

Obejrzałam, przyjrzałam się i dalej jak dla mnie, dziwnie są ze sobą powiązane. :rolleyes:





Z kulami też mi się nie kojarzą, bo takie jakieś wiotkie i cieńkie, jak jest zbliżenie na nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”