Czy TR-3B latają nad Polską?

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: Rysiek23 »

Artykuł w związku z obserwacjami trójkątnych NOL-i nad Polską i nie tylko, przyczynkiem do poszukiwania prawdy na temat możliwego ale nie potwierdzonego projektu TR-3B.....





Arkadiusz Miazga:



W ostatnim czasie dotarły do mnie bardzo interesujące obserwacje typu NL/CE-1 z terenu Polski. Są to trzy zdarzenia związane z obserwacją trójkątnych obiektów. Obserwacje tego typu są bardzo kontrowersyjne ponieważ wiele osób w tym badaczy uważa, że nie stoi za tym UFO lecz prawdopodobnie tajne projekty wojskowe ? Być może mają rację w tym co piszą ponieważ jak wiadomo wiele obserwacji UFO można wyjaśnić przelotami tajnych samolotów lub projektów, które testuję się nad naszymi głowami. Nie jestem zwolennikiem wyjaśniania wszystkich obserwacji UFO tajnymi projektami wojskowymi ponieważ bezapelacyjnie za pewnymi obserwacjami UFO nie stoi nasza ziemska technologia tego jestem pewny a ponad 60 letnia ufologa udowodniła to dość rzetelnie. Nie tak dawno temu otrzymałem informację z Górzna miejscowości z woj. Warmińsko Mazurskiego gdzie w 2002 roku doszło koło cmentarza do CE-2 ze świetlistą kulą. Jak się okazuje w obrębie tego cmentarza zaobserwowano inne świetliste obiekty w 2002 oraz 2007 roku, które trudno wyjaśnić lampionami czy samolotami ? Oto krótki opis tych obserwacji.



WIĘCEJ WRAZ Z RELACJAMI ŚWIADKÓW
Ostatnio zmieniony pt gru 10, 2010 9:04 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Fakt ciekawią takie obserwacje ale wspominać o tzw.TR-3B bez samych poszlak co do istnienia samego TR-3B wydaje mi się śmieszne.Nie mamy przecież chyba żadnych dowodów na istnienie takiego projektu.Co innego jeśli chodzi o tzw NOL-e w kształcie trójkąta fakt było tego sporo fala w Belgii, Illinois USA i wiele innych obserwacji. Co ważne relacji potwierdzonych przez naocznych świadków jak piloci czy policjanci również cywile i zapisy radarowe i jedno zdjęcie.Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek i cokolwiek testował nad Polską nie wspominając już o innych krajach NATO zważywszy na zaplecze takich projektów.Można postawić hipotezę , że takowe latają bo na przykład wyszły już z fazy testów (patrz obserwacja trójkątnych NOL-i w Belgii) ale to był 20 lat temu!!!!Na 100% nie są to żadne testy JEŚLI te obiekty były tym czym miały być z założenia to były to celowe przeloty.Chociaż zdanie moje jest takie, że te ,,obserwacje" nijak maja się do hipotez o tzw.micie TR-3B.Nie ma co propagować takich stwierdzeń bez konkretnych dowodów.Chyba , że ktoś twierdzi , że wuj sam ma obsesje na punkcie robienia psikusów Polakom wierzącym w TR-123 i 4 B.Pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: azor »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='77482' date='10 grudzień 2010 - 22:53']Fakt ciekawią takie obserwacje ale wspominać o tzw.TR-3B bez samych poszlak co do istnienia samego TR-3B wydaje mi się śmieszne.Nie mamy przecież chyba żadnych dowodów na istnienie takiego projektu.Co innego jeśli chodzi o tzw NOL-e w kształcie trójkąta fakt było tego sporo fala w Belgii, Illinois USA i wiele innych obserwacji. Co ważne relacji potwierdzonych przez naocznych świadków jak piloci czy policjanci również cywile i zapisy radarowe i jedno zdjęcie.Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek i cokolwiek testował nad Polską nie wspominając już o innych krajach NATO zważywszy na zaplecze takich projektów.Można postawić hipotezę , że takowe latają bo na przykład wyszły już z fazy testów (patrz obserwacja trójkątnych NOL-i w Belgii) ale to był 20 lat temu!!!!Na 100% nie są to żadne testy JEŚLI te obiekty były tym czym miały być z założenia to były to celowe przeloty.Chociaż zdanie moje jest takie, że te ,,obserwacje" nijak maja się do hipotez o tzw.micie TR-3B.Nie ma co propagować takich stwierdzeń bez konkretnych dowodów.Chyba , że ktoś twierdzi , że wuj sam ma obsesje na punkcie robienia psikusów Polakom wierzącym w TR-123 i 4 B.Pozdrawiam. ;)[/quote]



Są obserwacje wręcz analogiczne a za dużo coś tych przypadków z trójkątami - jesteś w błędzie Polska jest sojusznikiem NATO/USA nie mam wątpliwości ze takie przeloty mogą się odbywać kto to udowodni oficjalnie ? Nikt - no chyba że to produkt WP. Bo z UFO akurat tego ja przynajmniej nie wiąże bardziej wygląda na jakieś tajne wojskowe technologie ! Ja tylko zasygnalizowałem temat a nie udowodniłem że to TR 3B ale nie można tego wykluczyć ?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Dziwi mnie tylko czemu nie ma żadnych przecieków wzmianek o projekcie ani wykorzystania go w ,,boju".Nie wydaje mi się, żeby którekolwiek mocarstwo budowało taka super technologie tylko po to żeby obserwowali ją jacyś kilkunastolatkowie na niebie...I co robi ona nad Polską...Co do WP to weź sobie pod uwagę w jakim stanie jest to nasze WP w życiu naszym i naszych dzieci nikt tu takiej techniki nie wymyśli i oblata.Dziwią mnie stwierdzenia, że ktoś sobie ,,lata" dla samego latania.Tu nie ma ładu ani składu....
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: xedos »

TR-3 B, to bzdura i gdybanie ufomaniaków, którzy nie odróżniają "TS-11 ISKRA" od "Su-27".
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: azor »

W boju a w jakim i gdzie ? Przecież nikt się do tego nie przyzna oficjalnie to pewne, nawet te ogromne trójkąty z 1997-2009 roku MUFON nie wyklucza jako tajne ziemskie maszyny - a co do WP obyś się nie pomylił fakt nasze WP to mizernota ale na usługach NATO/USA a to powinno Wam wiele podpowiedzieć w kwestii obserwacji tego typu pojazdów. Nasza przestrzeń Panowie jest dla nich otwarta !!!



Swego czasu miałem w ''WP wtyczkę'' i co nieco mi ten człowiek powiedział szkoda że zerwał kontakt. Tak dla nas zwykłych śmiertelnik nie ma to żadnego sensu ale nie zapominaj że MY jesteśmy na samym dole tej wysokiej góry a tam na górze wszystko decydują.



A przy okazji polecam jeden film dość technologicznego obiektu wyglądającego jak trójkąt czy tam jest jakaś baza wojskowa nie wiem ale obiekt na UFO mi nie wygląda



http://www.youtube.com/watch?v=lq-EjVtSt3U
Ostatnio zmieniony sob gru 11, 2010 3:59 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: azor »

Widzę moderator działa wywody xedosa i tak już mam skopiowane tak dla innych ciekawości. Niemniej temat widzę wywołał spore spięcia ;)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak wracając do tematu i tego linka który załączyłeś to ja tam raczej widzę coś na kształt tzw.spodka...nie wspominając o wiarygodności nagrania...chyba nie sugerowałeś się tytułem na youtube he he he :lol:
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: hm0 »

Skoro B-ski ma 74362 ujęcia UFO, których liczba rośnie z wykonaniem każdego nowego zdjęcia (nawet rodzinnego!), to może warto go poprosić, żeby na jutro zrobił zdjęcie jakiegoś latającego trójkąta - trójkąt z drzwi od męskiej toalety się nie liczy!.

TR-3B nie istnieje - to produkt wyobrażeń maniaków zafascynowanych mieszanką "nauki" Star Treka i "faktów" z archiwum X. Do tego przy jego opisach można znaleźć elementy relacji z niektórych spotkań z załogantami UFO. Diabelska mieszanka w zetknięciu z którą więdną umysły rozpalonych niuejdżem nastolatków (i starszych też) nieskażonych rozsądkiem.

Czy istnieją jakieś relacje nt. "UFO", gdzie zaobserwowany/sfotografowany obiekt był podobny do F-117 czy SR-71?

Miejsce osobistych przytyków to priv - przynajmniej tak rozmawiają mężczyźni. Metroseksualnym polecam jakieś pudelkowe forum.
Ostatnio zmieniony pn gru 02, 2013 8:33 am przez hm0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy TR-3B latają nad Polską?

Post autor: azor »

Nie nie ja tam spodka nie widza ale coś bardzo bardzo technologicznego sadzę natury ziemskiej i co jest poniżej baza czy coś innego tam gdzie widać te anteny ? Nie widzę aby wiarygodność filmu była jakaś znacząco podejrzana ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”