Mikro-UFO

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: azor »

Tak udokumentowałem około 10 zdarzeń z tak małymi obiektami a Przemykowo naprawdę interesujące zdarzenie na skalę krajową przeszło nie zauważone a jak już to twierdzono ze to oszustwo mimo że nic na to nie wskazywało. To moim zdaniem najciekawsze zdjęcia obiektu z tak bliskiej odległości. Xedos zatem czekamy na raport ale ja będę bardzo skrupulatny na to co robisz i jak robisz !!!
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: xedos »

[quote name='azor' post='77642' date='14 grudzień 2010 - 10:50']Tak udokumentowałem około 10 zdarzeń z tak małymi obiektami a Przemykowo naprawdę interesujące zdarzenie na skalę krajową przeszło nie zauważone a jak już to twierdzono ze to oszustwo mimo że nic na to nie wskazywało. To moim zdaniem najciekawsze zdjęcia obiektu z tak bliskiej odległości. Xedos zatem czekamy na raport ale ja będę bardzo skrupulatny na to co robisz i jak robisz !!![/quote]





Przeanalizuj spokojnie ten tytułowy tekst, nie widzisz, że to żart? Nie będzie żadnej relacji, a tym bardziej raportu. Świadek nie istnieje;) Jak zawsze, pozostał po nim jeden wpis, nick i zajęte miejsce na płatnym forum.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: hm0 »

Twierdzisz, że świadek już nie żyje? Czyżby ONI tak szybko działali?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: Arek 1973 »

A wiesz Arku, u nas w pracy powieszono zdjęcie pokazujące ludzi co wygrali tam jakieś nagrody i na tym zdjęciu jest coś bardzo podobnego..... zrobię skan i możemy pogdybać co to jest
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: Arek 1973 »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4e3a962656eb601.html



Prawdopodobnie jakieś odbicie światła, chociaż na innych starszych fotkach robionych w tym pomieszczeniu nie było nigdy nic takiego.

Ale ja się nie znam więc poczekam na opinię innych
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: Sandra »

To może być lampa przebijająca przez dekorację, ale to mniejsze tęczowe światło podobne jest do odbitego światła od kryształu.





Tak na moje oko.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: azor »

Ja obstawiam też lampę albo odblask od innej lampy. Xedos gdybym myślał jak Ty w ten sposób to musiałbym od razu skasować kilka ciekawych zdarzeń a tylko dlatego że świadek długo nie odpowiadał - to nie żaden argument aby zdarzenie od razu było zmyślone na moje wyczucie tak nie jest. Poczekajmy ja do niego napisałem jak nie odpowie wówczas wyciągniemy wnioski.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: Arek 1973 »

Czy, założycielu tematu, brałeś kiedyś narkotyki? Lubisz kawę? Czy miewasz problemy ze snem? Czy był to okres, w którym poszukiwałeś pracę, straciłeś pracę, albo właśnie zaczynałeś nowe zajęcie? Czy w tym okresie straciłeś kogoś Ci bliskiego (śmierć rodzica, czy rozejście z ukochaną osobą)? Czy często czytasz literaturę związaną ze zjawiskami paranormalnymi? Lubisz literaturę fantasy i czy często ją czytasz? Jaką muzykę słuchasz? Czy dominują w niej powtarzalne,elektroniczne dźwięki, lub dźwięki pochodzące z instrumentów klasycznych?
Jeżeli nie wiesz to Kakofon odpowie Tobie na te pytania ;)

Kto wie Orsonie?, może ten człowiek naprawdę coś widział?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro-UFO

Post autor: azor »

[quote name='Orson' post='77743' date='16 grudzień 2010 - 22:24']Czy, założycielu tematu, brałeś kiedyś narkotyki? Lubisz kawę? Czy miewasz problemy ze snem? Czy był to okres, w którym poszukiwałeś pracę, straciłeś pracę, albo właśnie zaczynałeś nowe zajęcie? Czy w tym okresie straciłeś kogoś Ci bliskiego (śmierć rodzica, czy rozejście z ukochaną osobą)? Czy często czytasz literaturę związaną ze zjawiskami paranormalnymi? Lubisz literaturę fantasy i czy często ją czytasz? Jaką muzykę słuchasz? Czy dominują w niej powtarzalne,elektroniczne dźwięki, lub dźwięki pochodzące z instrumentów klasycznych?

I najważniejsze: czy nie zmyślasz, autorze, po to, aby zobaczyć, jak grupka UFO believers emocjonuje się Twoją opowieścią z drzewa sandałowego?[/quote]





Nie no Panowie co wy robicie sobie jaja szopkę bo ten czas, bez obrazy ale to forum już schodzi poniżej normy takimi śmiesznymi wypowiedziami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”