Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
kisok
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 03, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: kisok »

Patrzcie, co znalazłem na youtube:



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ysndUsWDExA?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ysndUsWDExA?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



Widziałem kiedyś u siebie takie zjawisko, ale to było dawno temu i nie miałem jeszcze możliwości, żeby to nagrać. Wygląda jakby to była sonda kosmitów. Aż mi ciarki przechodzą. 
Ostatnio zmieniony ndz gru 19, 2010 5:33 pm przez kisok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: azor »

Film jakoś nie powala ale gdzie Ty takie coś obserwowałeś i kiedy ?
kisok
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 03, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: kisok »

[quote name='Pantanal' post='77917' date='19 grudzień 2010 - 16:33']Nagrywane przez okno. Ktoś stoi z tyłu i świeci, widać odbijające się w szybie refleksy. Beznadzieja.[/quote]

Przecież tam niema żadnego okna. Moim zdaniem to było nagrywane na balkonie.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Sonda kosmitów haha.Toż to refleks na szybie...Koniec tych bredni temat zamykam...
Ostatnio zmieniony ndz gru 19, 2010 5:31 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: azor »

Widzę że na forach co rusz pojawiają się osoby, ktore coś zauważyły ale proszone o szczegóły milczą oj jak to dobrze mieć bloga Pantanal najprawdopodobniej masz racje w sprawie tego filmiku ;)
kisok
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 03, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Kaliningradzie

Post autor: kisok »

Przepraszam, że nie pisałem, ale nie wiedziałem, że temat jest znowu otwarty. To nie mogło być nagrywane przez okno, bo tam nie widać żadnego okna. Jak byłem mały, widziałem z kolegami podobne zjawisko. Byłem wtedy na podwórzu i zobaczyłem jak zza stodoły wyłania się świetlista kula, była jaśniejsza od słońca, nie mogłem na nią patrzeć. Przeleciała nad moim podwórzem, a potem znikła za innymi budynkami. Od tego czasu interesuję się UFO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”