Ziemska Pandora płk. Fulhama

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: danut »

Tak Pantanal, ale zauwaz jak to się pieknie wszystko składa w całośc,,:), ja to nie rozumiem po co az tyle tematów skoro i tak wszystkie mozna pod siebie dopisac..Zauważ autor otrzymuje informacje przez channeling, czyli wszystko opiera sie i tak o informacje, które ludzie próbują rozpatrzyc skąd i od kogo pochodzą.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: ADAX »

Z jednej strony, gdyby te opowieści były bardziej realniejsze do zrealizowania, to więcej osób mogło by je przyjąć z większym zaufaniem, ale np. jak w głównym temacie czytam
Większość Plejadian nie posiada emocji lub posiada je w stopniu ograniczonym. Przez to nie rozumieja nas kompletnie
by kilka linijek przeczytać
Podono mieszkańcy obcych planet dawno podłączyli się do ziemskiego obiegu informacji i z zapałem oglądają ziemskie widowiska sportowe. Największą popularnością miały się cieszyć ostatnie zimowe igrzyska olimpijskie w Vancouver.
to lekki uśmieszek pojawia się na twarzy. Rację ma ten pan pisząc o zanieczyszczeniu powietrza. Czy kłamie ? Czy to wymyślił ?, nie wiem, ale jeśli tak się przedstawiają ci obcy, to ja już wolę nie myśleć, a raczej myśleć, jakie są inne rasy ... :D
Ostatnio zmieniony czw paź 21, 2010 10:06 am przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: danut »

Adax- no tak się przedstawiaja te rasy, zaraz to wyłapałam w tekście..:), dlatego przeszłam jak zwykle do przeciwagi w slowach Jezusa, zwracajcie uwage na szczegóły.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Rysiek23 »

Pan Stanley A. Fulham zmarł 19 grudnia 2010 roku w wieku 87 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”