UFO - ogólnie i konkretnie

Dyskusja nad najbardziej palącymi kwestiami...
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Xrdaxas »

Z wypowiedzi szanownego Alladyna stwierdzam, iż jest to człowiek wyjątkowo nie poważny, bardzo impulsywny i fanatyczny. Ledwo potrafi w swoich wypowiedziach ominąć bardzo wulgarny język, a w wielu przypadkach zaczyna po prostu wyzywać innych. Uważa się za człowieka wyjątkowo oświeconego jak zauważył Pantanal, a kto się nie zgadza z jego punktem widzenia to wiadomo kim jest... Dla mnie ten człowiek już dawno powinien być z tego forum wyrzucony. A ta dyskusja, straciła sens już dawno.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Rysiek23 »

Niech cisza zapadnie nad tymi 34 postami :)
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Xrdaxas »

Jeszcze coś dopowiem, bo jak przeczytałem to co znów napisał pod tym linkiem to coś mnie trafiło http://ufo-relacje.phorum.pl/viewtopic.php?t=92

Pewnie to czytasz więc, zwrócę się do ciebie. Na początku pisałeś, o poszanowaniu zdania innych osób zacytuje tutaj nawet

"...i spróbuj na ten temat normalnie porozmawiać zachowując szacunek dla poglądów innych, a przekonasz się, że zostaniesz potraktowany jak ostatni idiota obraźliwym tonem i arogancką formą wypowiedzi sceptyków takich jak „pantanal” „rysiekINFRA”.



Ja wyraziłem swoje zdanie w tamtym temacie, a ty napisałeś że jestem jełopem i frajerem i kto tu nie ma poszanowania dla poglądów innej osoby? Zamiast nicków pantanal i rysiekinfra powinieneś wstawić tam swój nick, ale nie jako sceptyka, ale jako oświeconego. Żałosne...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: ADAX »

Choć jak napisał mi pan alladyn
To tylko parafraza powiedzonka, ale chcę odnieść się do tego co napisałeś na forum pod moją kłótnią z panta...tfu...nalem. To nie jest tak jak to zinterpretowałeś, że coś wiem i nie wiem i w sumie nie mam żadnych wniosków. Może nie doczytałeś wcześniej, może nie przejrzałeś dokładnie mojego bloga? Ja wyraźnie mówię, że wiedza o istnieniu obcych obiektów wynikająca z obserwacji, a nawet już sam dojmujący domysł o ich istnieniu wynikający z analizy wszelkich relacji jest tylko gołą wiedzą lub przekonaniem o ich istnieniu. Cała reszta dotycząca powodów ich pojawień, miejsca z jakiego przybywają charakteru ich samych jako istot jest już czystym domysłem i wiedzą być nie może. Dla tego jeśli jutro zobaczysz dziwny obiekt, który nie będzie pasował wyglądem, zachowaniem, możliwościami technicznymi do żadnych ziemskich znanych obiektów to TYLKO wiesz, że ?oni? są i NIC WIĘCEJ. Dla tego co prawda wiesz o nich, ale nie wiesz nic poza tym i tylko możesz snuć bardziej lub mniej logiczne przypuszczenia o tym co tu robią, dla czego mogą tak latać i jacy w ogóle są. Mam całą masę wniosków i przypuszczeń opisanych na blogu, ale nie traktuję tego jako wiedzę!!!!! Zaś to, że o nich wiem tak. I to na gwiazdę Syriusza wszystko. Moje wnioski nie są twierdzeniami, a jedynie przypuszczeniami i nigdzie nie śmiałbym ich przedstawiać jak to panatanal usiłuje wam wmówić jako wiedzę! Nie mogę już pisać na forum bo... zostałem zablokowany godzinę temu nie pierwszy to z resztą raz, ale ostatni bo mam dość użerania się. Jutro niby ma minąć czas tej blokady, ale nie wiem czy skorzystam by zripostować juz cokolwiek na tym forum. Właśnie założyłem na swoim forum temat hehe o tym forum i tam bez opierdalania się po ludzku napiszę co o tym wszystkim myślę i o tym co sie tu dzieje. Jeśli zrozumiałeś moje intencje to wyprostuj je za mnie w jakimś poście, jeśli nie to zjeb mnie jak pantanal.


ehh to i tak no cóż nie sposób było dowiedzieć się o co chodzi temu panu tak naprawdę, jedynie co pozostało, to wrażenie tak niesmaczne, jak po ostrej biegunce.
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 7:33 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Pszebżydły ófok »

Też wam się chce w bezsensowne kłótnie bawić.Strata czasu.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Arek 1973 »

O ładny filmik co nam kolega Pantanal zaprezentował.

Powiem tak: od minuty 12.00 pan h17 powiedział że nie jest badaczem ani specjalistą bo takiego wykształcenia nie ma, oczywiście trudno zabiegać o takie wykształcenie bo gdzież takie uzyskać?. Miałem szansą rozmawiać z innym panem którego zawodem jest badanie zjawisk paranormalnych ale on znów jest (tylko?) fizykiem i to tak nudnym w rozmowie że do dzisiaj jest mi tajemnicą dlaczego jego książkę po tej debacie kupiłem :P

Ale myślę że po wymianie adoracji nasi Koledzy czyli panowie Pantanal i H 17 przejdą do poszczególnych przypadków zaobserwowania tych "cosik" i wtedy rozwinie się rozmowa bardziej konstruktywna i jeżeli taka będzie to i moje wnioski dorzucę. Obrażanie sią nawzajem mnie raczej zniesmacza i dlatego do tej pory tylko czytałem ale nie chciało mi się wypowiadać....



pozdro
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO - ogólnie i konkretnie

Post autor: Rysiek23 »

Alladyn vel. H17 kontynuuje swą krucjatę, ciekawe tylko dlaczego wycofał się z tego tematu a "rozprawia się z nami" na swoim forum (publicznym, no cóż robię mu reklamę):



http://ufo-relacje.phorum.pl/viewtopic.php?t=92
ODPOWIEDZ

Wróć do „DEBATY UFOLOGICZNE”