Trwa sprzątanie

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Trwa sprzątanie

Post autor: Newsman »

Trwa małe sprzątanie na Forum. Głównie usuwane są stare, a nawet bardzo stare tematy, niepotrzebne powiadomienia etc. Prosimy o wyrozumiałość. Usuwane są głównie tematy sprzed lat, przeterminowane, zapomniane, nikomu niepotrzebne...
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Trwa sprzątanie

Post autor: Aylinn »

[quote name='Menkar' post='78707' date='03 styczeń 2011 - 13:58']Zamiast wyrzucać to może komuś oddać ?[/quote]



[ external image ]



BTW, to może ja się wezmę za Hyde Park? Bo to taki 4chan Infry. :P
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Trwa sprzątanie

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Alyna' post='78714' date='03 styczeń 2011 - 15:23']BTW, to może ja się wezmę za Hyde Park? Bo to taki 4chan Infry. :P[/quote]



Jeśli byś mogła będziemy wdzięczni :)
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Trwa sprzątanie

Post autor: Aylinn »

[quote name='RysiekINFRA' post='78715' date='03 styczeń 2011 - 16:18']Jeśli byś mogła będziemy wdzięczni :)[/quote]



Dobra, to jeszcze dzisiaj przed praca postaram się zacząć i będę kontynuować jutro. :)





[quote name='Menkar' post='78717' date='03 styczeń 2011 - 16:30']Ta godżira to dziewczyna ?



Chryste...to jak zostanie teściową...zniszczenie zabudowań i siły żywej oraz pancernej.



Raz widziałem taką godżire, jak jej telefon zadzwonił to się synek pytał "czy ta pani będzie cofać ?"[/quote]



Nie spamuj.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”