UFO i atom

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: azor »

Pantanal szkoda apelować to strata czasu ;) Ja także nie będę mógł brać udział w czacie i zapoznać się z tym co Robert powie. Szkoda bo chciałbym zdać Robertowi kilka zapytań i uzyskać klarowne informacje.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: Rysiek23 »

Przypominam o dzisiejszym czacie z panem Robertem Leśniakiewiczem. Panowie Pantanal i Orson, ten temat to nie miejsce na wylewanie wzajemnych żali. Najlepiej róbcie to na priv lub umówcie się na czacie i sobie podyskutujcie. To moje ostatnie ostrzeżenie odnoszące się do wszelkich dyskusji nie związanych z tematem.



Jeśli chodzi o rejestrację czatu będzie to raczej trudne ale postaram się kopiować co ciekawsze pytania i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: azor »

Niestety za wiele się nie dowiedziałem na temat tej książki ale ogólnie fajne było ;) i co ważne z kulturą i konstruktywnymi zapytaniami - W przypadku relacji tego Pana z Kanady zgadzam się z tym co mówił Rafał Nowicki chodziło o ten obiekt, który nie wykazywał '''tarcia z powietrzem'' ? Kris usilnie kazał to tłumaczyć świadkowi co nie było dobrą rzeczą to tak jakbym ja kazał moim indagowanym osobą tłumaczyć dlaczego mu się gorąco zrobiło mimo ze było chłodno itp itd....Mimo to czat był bardzo interesujący ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO i atom

Post autor: Arek 1973 »

Czat mi sią podobał. Łoj matko tylu ludzi było!!!!!!!!!!, dopiero pod koniec udało mi się zadać pytania na które pan L. odpowiedział. Ogólnie było ładnie tylko tyle pytań na jednego człowieka?????, Taki mały szok, trzeba było uważać i to dokładnie na jakie pytania L. odpowiadał......Ale i tak dobrze było, widać że swoim nazwiskiem przyciąga tłum słuchaczy, no bo kiedy 49 uczestników zjawia się równocześnie na naszym pokoju.....



pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”