Dlaczego giną zwierzęta?

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Znaleziono kolejne martwe ptaki. Tym razem w Szwecji



W Falkoeping, niewielkim szwedzkim mieście na zachodzie kraju, znaleziono niemal sto martwych kawek. Na razie nie wiadomo co spowodowało śmierć tych ptaków. Kilkaset martwych ptaków znaleziono w Sylwestra w stanie Arkansas w USA, a kilka dni później w Luizjanie.

Policja zamknęła rejon, w którym je znaleziono. Wezwano na pomoc specjalistów. Nie mogli ustalić przyczyn tego zjawiska.

Jak powiedział Erik Uhlhorn z Państwowego Zakładu Weterynarii, może być to choroba lub zatrucie, ale nie wykluczył innych przyczyn. Weterynarze twierdzą, że wyjaśnienie wydarzenia w Falkoeping może zabrać dłuższy czas.

Podobnie tajemnicze zjawisko zaobserwowano ostatnio w USA. W sylwestra w miejscowości Beebe w stanie Arkansas niespodziewanie spadło na ziemię od 3 do 5 tysięcy czarnych ptaków. Ornitolodzy przebadali kilkadziesiąt z nich, ale nie stwierdzili u nich żadnej choroby. Nie wykluczone, że zwierzęta te czegoś się wystraszyły, na przykład sztucznych ogni.



Dziś media doniosły o znalezieniu kilkuset martwych ptaków na autostradzie w Luizjanie. Ptaki są badane przez weterynarzy, nie wiadomo jeszcze jakie są przyczyny śmierci.



Źródło:GAZETA.pl



Ps. Teoretyk ciekawie piszesz nie powiem podoba mi się twoja teoria i witam na forum.
Ostatnio zmieniony śr sty 05, 2011 3:06 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/w8GfTTOUJMQ?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/w8GfTTOUJMQ?fs ... 2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: ADAX »

Mam na ten temat pewną teorie


Teoria nawet ciekawa, lecz nie tylko ptaki i ryby korzystają z "Ziemskiego" nawigatora, tak więc.



Dzisiaj doszły jeszcze informacje bodajże ze Szwecji ? podobny przypadek jak w USA. Hmm dziwna sprawa, może test nowej broni lub środków chemicznych ?



A może ktoś urządził sobie wielkie polowanie z wiatrówki... :D
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[ external image ]

Teraz martwe ptaki znaleziono przy autostradzie w okolicy miasta Baton Rouge. Jak zapewniają służby weterynaryjne oba przypadki, które odkryto zaledwie w kilka dni po sobie, to niemal na pewno zbieg okoliczności. "Na razie nie znalazłem nic, co mogłoby je łączyć" - uważa weterynarz z Luizjany Jim LaCour.



Źródło:WP
Ostatnio zmieniony śr sty 05, 2011 7:38 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

Adax masz racje nie tylko ptaki i ryby korzystają z pola magnetycznego ale zaś one są bardzo delikatne i podatne pod tym wzgledem. Nie sa przyzwyczajone do zmian dlatego giną póki co są to małe odhyły pola i działają na małe zwierzęta nie wiem czy słyszałeś o podobnym przypadku wśród owadów wygineły niedawno nagle trzmiele i to też w usa ale z czasem gdy zacznie sie ono zwiekszac to wedlug mnie kolejne będą zwierzęta większe typu krowy sarny jelenie bo podobno one tez ustawiają swoje stada wzdłuż lini północ - południe zresztą poczekamy zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Manfredo90 »

Przygotowujemy się do zmiany biegunów/ apokalipsy czy końca świata.....niech kazdy interpretuje to po swojemu.
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

Hmm media... media jak zwykle robią swoje nagłasniają, sieją panike bo od tego zawsze były ale teraz pomyśl czy któreś z państw gdyby wiedziało że wkrótce wydarzy sie coś złego to poinformowało by o tym? napewno nie a na informacje z mediów trzeba brać poprawke o tym raczej chyba każdy wie najlepiej sprawdzic to samemu tylko teraz nasuwa sie pytanie jak?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: azor »

Wytłumacznie jakie lansują media a nawet ornitolodzy są nieco śmieszne z wiadomych względów. Osobiście tego nie łącze z UFO ale jednak z ziemskim magnetyzmem aż się dziwie dlaczego taka sugestia nie padła ze strony mediów to bardzo dobra teoria ponieważ wiadomym jest że ptaki, ryby i inne zwierzęta niejako wykorzystuję ziemskie pole magnetyczne, dlatego jeśli sie coś dzieje czego nie jesteśmy świadomi zwierzęta są takim sygnałem ostrzegawczym ale przed czym ?



Pantanal tak pamietam sprawę Bzowskiego i tego malucha który w coś ''nie widocznego'' uderzył takie przypadki były m.in w USA osobiście znam taki przypadek z 90 tych z Polski pisał też Ernst Meckelburg w ''Szok Czasu'' polecam.
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

Pantanal ja sam nie wiem co sie wydarzy a chałbym wiedziec tylko jestem w 100 % pewien ze cos stanie sie napewno te wszystkie zjawiska co sie teraz dzieja to nie jest normalne moze zabrzmie jak paranoik ale sprawdzilem chocby trzesienia Ziemi od 2000 w porownaniu z latami 90 wzrosly o 150 % wiem pewnie powiesz ze kiedys media nie byly tak rozwiniete i nie informowaly o tym tak media moze nie ale naukowcy byli od zawsze i ich wykresy sa nadal tylko teraz mamy do tego dostep. Ja nie mowie ze to co nas czeka to totalna zaglada poprostu cos sie wydarze a wielu ludzi moze stracic zycie. W moim miescie jest obserwatorium chce sie wybrac tam poszukac odpowiedzi pogadac z ludzmi i ze tak powiem poprowadzic wlasne sledztwo hehe :)



Dokladnie Azor widze że nadajemy na tych samych falach :)
Ostatnio zmieniony czw sty 06, 2011 10:11 am przez potwor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”