Dlaczego giną zwierzęta?

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Rysiek23 »

Oto potwierdzone lokalizacje masowych zgonów zwierząt pomiędzy grudniem 2010 a styczniem 2011.

Czerwone kropki to ptaki

Czarne to ryby

Białe to ssaki morskie




[ external image ]
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

http://www.globalnaswiadomosc.com/kataklizmy.htm tutaj masz wykresy i informacje pisane na temat trzęsień nie zwracaj tam uwagi na poczatek bo tam autor nawiazuje do 2012 itp itd zerknij tylko na statystyki zeby nie bylo ze to wyssane z palce potwierdzalem informacje zawarte w tym artykule wiekszosc sie zgadza :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Arek 1973 »

Hmm. Rysiu, ładną grafikę wkleiłeś, czy można dostać taką grafikę sprzed powiedzmy pół roku?. Wtedy można by porównać i odpowiedzieć sobie czy takie dziwactwa są aż tak dziwne albo to tylko normalka....



Koledzy wyżej napisali że media teraz wykorzystują takie wiadomości. Dokładnie!!!! gdy przed chwilą weszłem w net widzę "naważniejsze wiadomości" operatora i co można w tych "najważniejszych" przeczytać? . A to że w USA stan Maryland odkryto 2 miliony nieżywych ryb (czy śnięte czy w inny sposób zginęły nie podano). Ichtolodzy jako przyczynę podają niezwykle niskie temperatury w ostatnim czasie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: Robson101 »

Po tajemniczej śmierci ptaków i ryb w stanach Arkansas i Luizjana, w środę także w stanie Maryland w USA odkryto ponad dwa miliony martwych ryb. Eksperci twierdzą, że wydarzenia nie są powiązane. Ale podobnie było w Brazylii.

W Brazylii ucierpiał stan Parana, gdzie na brzegi wyrzuciło nawet 100 ton ryb. - Na pewno woda została skażona - twierdzi miejscowy rybak, Ciro Pereira.



Miejscowa policja uważa, że musiało dojść do wycieku ropy - w grudniu niedaleko doszło do wypadku z udziałem tankowca.



Za zimno?



W stanie Maryland padło nawet 2 miliony ryb. Eksperci sugerują, że ryby padły z powodu wyjątkowo niskiej temperatury wody.



Tymczasem w zachodniej części stanu Kentucky znaleziono kilkaset martwych ptaków. Kilka dni wcześniej tysiące martwych ptaków i ryb odkryto w stanach Arkansas i Luizjanie.



źródło: tvn24.pl
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

Menkar okej ale nie rozuimem jednego po co chcesz monitorowac cały świat sejsmografy rozkładane sa w miejscach gdzie trzesienia ziemi sa chlebem powszednim nie widze sensu rozkladania ich w innych miejscach i badania trzesien w skali grubo po przecinku totalny bezsens . I co nie dziwi cie to ze nawet w tym samym Chile czy rejonach obok te katastrofy nasilily swoja czestotliwosc ? czyli dla Ciebie nawet jezeli cala tamta strona naszej planety zapadnie sie pod ziemie zniknie z mapy dla ciebie bedzie to normalne bo przeciez tam ziemia trzesie sie od zawsze ?.
potwor
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 05, 2011 2:34 pm
Kontakt:

Re: Dlaczego giną zwierzęta?

Post autor: potwor »

Chcesz abym uzywal konkretow gdybym sam miał konkrety poszedl bym na forum racjonalistow a nie na forum zjawisk paranormalnych po to chyba to forum jest aby wymieniac sie pogladami i teoretyzowac na dane tematy a z tego co widze tutaj kazdy z was ma swoja teorie swoje racj to dziala na zasadzie "ja mam racje" i zamykacie sie na sprawdzanie teorii innych posluchania ich zdania mam nadzieje ze wszystkie swoje odpowiedzi podpierasz na czyms innym niz tylko zdrowy rozsadek bo to dziala tak nie rozumiem czegos cos jest niewiarygodne to odrazu jest niemozliwe :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”