Uczucia ludzkie, czy też nie

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: danut »

Acha..:) Znowu pisząc o tym samym atakujesz mnie za to samo...doskonale wiesz co miałam na mysli i co ukryte bylo w kontekscie tamtej wypowiedzi0 milośc bezwarunkowa do wszystkich, wszystkiego, zawsze..nie myl zas z miłościa bezwarunkową konkretna matki di dziecka, człowieka do człowieka, itp..Co dalej wynik tez z Twojej wypowiedzi.:"Nie masz miłości większej, niz ktoś za kogoś...KTOŚ za KOGOŚ,,,A o kopiach to gdzies indziej...:)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: soudak040771 »

Skoro pojawił się w tym komputer i mechanizm, to dlaczego nie miałyby pojawić się kopie ?

W końcu jesteśmy tak jak twierdzisz kopiami samego siebie, nadrzędnego swojego Ja. Może dlatego nie potrafimy kochać ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: danut »

Na razie jeszcze potrafimy, ale gubienie się w tym co jest prawdziwym uczuciem, szukanie tych uczuc staje się coraz bardziej zagmatwane i dokąd zmierza w tym ludzka swiadomośc- dokładnie o to chodzi...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: soudak040771 »

Ja jednak myślę, że cały czas chodzi o kopie nas samych w rożnych rzeczywistościach, z tą włącznie... No i oczywiście z naszym nadrzędnym Ja w roli głównej...

Może to, co sprawia rozdzielenie tych kopii, rozdziela też i miłość po równo do każdej kopii sprawiedliwie równą miarką...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: danut »

A może rozdziela- dlatego tak trudno jest się zjednoczyc??Nie pomyslałes o tym, jak trudno jest osiągnąc takie wielkie , prawdziwe uczucie i kiedy tak się dzieje?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: soudak040771 »

A może rozdziela- dlatego tak trudno jest się zjednoczyc??Nie pomyslałes o tym, jak trudno jest osiągnąc takie wielkie , prawdziwe uczucie i kiedy tak się dzieje?


Może wtedy, gdy przestajemy być egoistami i w innym człowieku dostrzegamy więcej niż tylko ciało...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: danut »

[quote name='soudak' post='79299' date='10 styczeń 2011 - 13:24']Może wtedy, gdy przestajemy być egoistami i w innym człowieku dostrzegamy więcej niż tylko ciało...[/quote]



No -tak, ale to łączy się bezpośrednio z odbieraniem informacji, jakby telepatycznie, poza zmysłowej, która sięga tam gdzie wzrok nie sięgnie i moze siegnąc jeszcze, dalej nawet jak udowodnoione-w inne galaktyki, zasięg jest nieograniczony..
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: soudak040771 »

No -tak, ale to łączy się bezpośrednio z odbieraniem informacji, jakby telepatycznie, poza zmysłowej, która sięga tam gdzie wzrok nie sięgnie i moze siegnąc jeszcze, dalej nawet jak udowodnoione-w inne galaktyki, zasięg jest nieograniczony..


Niech nasze myśli nie wylatują w kosmos, tylko skupmy się na tej rzeczywistości w której przyszło nam żyć i skupmy się na nas samych...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Uczucia ludzkie, czy też nie

Post autor: danut »

Nie ma na siłę co wysyłac naszych mysli w kosmos, ale to połączenie jakby nie było istniało i istnieje cały czas...
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”