CE- 2 i zachowanie ptaków ?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

CE- 2 i zachowanie ptaków ?

Post autor: azor »

Ostatnio o ptakach było głośno i jest nadal w sprawie ich zgonów. Czy oprócz Radziejowa Starego, Emilcina były jakieś obserwacje UFO związane z dziwnym zachowaniem ptaków w Polsce ?



Bronisław Rzepecki w Czasie UFO nr. 8 1999 opisał bardzo ciekawy przypadek związany z obecnością dziwnego świetlnego zjawiska oraz zachowania ptaków w okolicach Walimia w lipcu 1997 roku. Ogólnie w skrócie świadek penetrując wykrywaczem metali ten teren stwierdził dziwne i nie prawidłowe funkcjonowanie wykrywacza oraz dziwny ‘’taniec ptaków’’ i ich krakanie tuż koło lasu ? W tym samym momencie zauważa



‘’dziwne falowanie powietrza tak jakbym widział przez zamgloną soczewkę około 3 m średnicy. Średnica zmniejsza się i powraca do swoich poprzednich rozmiarów. Trochę bałem się wycofałem się pomału tyłem lecz cały czas widzę ten niby balon powietrzny jak przybiera różne barwy a zabarwienie zmienia się na brzegach. Wierzchołki drzew jakby naginają się w kierunku tego balonu. Stoję już ok. 15 metrów od drzew widzę wyraźnie kulisty kształt. Zmniejsza on cyklicznie średnicę na coraz mniejszą świecąc w końcu intensywnie na niebiesko osiąga jakieś 30 cm unosi się powoli ku górnej części drzew aż w końcu wybucha. Jest to błysk taki jak z flesza aparatu fotograficznego ,straszny huk. Po dwóch dniach znów znalazłem się w grodzisku – w jego środkowej części liście krzewów i drzew były żółte jakby wysuszone ale nie kruszyły się w rękach’’.



To niewątpliwie ciekawe spotkanie ''CE-2'' wykazywało bardzo nietypowe zachowanie w tym ptaków. Zdarzenie trwało kilka minut i wykluczono pojawienie się pioruna kulistego choć było tuż przed burzą. Moim zdaniem to co tam zaczęło się pojawiać idealnie pasuje do tego co opisał w ‘’teorii projekcji’’ I.von Ludwiger z MUFON CES.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”