Czy obcy zmienią nasze życie?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
jasny punkt
Infrańczyk
Posty: 165
Rejestracja: pt lis 19, 2010 8:58 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: jasny punkt »

[quote name='Orson' post='79870' date='20 styczeń 2011 - 23:47']Półbogiem jestem, faktycznie i wcale się tego nie wstydzę. W końcu te bachusowe zamiłowania do wina... ok, odpuszczę sobie ironię, bo widzę, że zdecydowanie jej nie łapiesz. Co do bycia autorytetem- nie wiem. Słyszałem już od ludzi, że się ze mną liczą, albo, że ważne jest dla nich moje zdanie, albo, że uważają je za słuszne, ale to chyba za mało na autorytet. Ale skoro tak uważasz, jest mi miło:).

Natomiast właśnie to stwierdziłaś, na co mogę przytoczyć dowody w postaci Twoich wypowiedzi, przecież nie są za Uralem. Nie kłam, w dodatku marnie. I bądź konsekwentna: nie chcesz ze mną rozmawiać, to nie rozmawiaj, chyba, że to coś z cyklu ,,i chciałabym, i boję się";).[/quote]



jestem jak najbardziej konsekwentna....pijesz do tematu... czarna postac...chyba???

i zamiast znow sie wymadrzac..przeczytaj ten wpis raz jeszcze..i wyciagnij plente....

I tak na marginesie <chcialabym i boje sie>...Orson....definitywnie NIE CHCE.... :lol:
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: soudak040771 »

I tak na marginesie <chcialabym i boje sie>...Orson....definitywnie NIE CHCE....


Te zdanie zabrzmiało cokolwiek tajemniczo. Tylko te dwie osoby wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Z ogromnym przerażeniem i z niemałym podnieceniem będę dalej śledzić tę nieziemską wymianę zdań . Dla TVN-u prosto z paranormalnych podróży przez świat wasz oddany soudak... :lol:
Ostatnio zmieniony czw sty 20, 2011 10:14 pm przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: danut »

No i macie rację i co dalej, bo odkąd (tak się wydaje) istnieje ludzkośc zawsze patrzono w gwiazdy i wyobrażano sobie, ze ktos tam istnieje i że nie jestesmy tu sami i tylko na tej planecie..??
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: Sandra »

Zawsze patrzyli w gwiazdy i oczekiwali na przybycie jakiś bogów, czy bóg wie czego, ale coś tam kiedyś musiało z góry zlecieć, skoro wiele kultur oczekuje czegoś, właśnie z góry.





Świetny przegląd wizerunków tych Onych jest w filmie " gwiezdne wojny", scenarzysta ładnie puścił wodze fantazji, kto wie może z jakimś wyglądem akurat trafił, okaże się niedługo, przecież statki już widać, jakby nie patrzeć, nadlatują. ;)
Ostatnio zmieniony pt sty 21, 2011 4:09 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: niedzwiec »

[quote name='Pantanal' post='79910' date='21 styczeń 2011 - 20:28']Orson, daj sobie na wstrzymanie i potruj ludzi na innych forach swoimi niekończącymi się bajeczkami o Jezusie z Opola i Lucynie Łobos, bo widać tylko na tym się znasz. I nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo się już dostatecznie skompromitowałeś.

Sandra - nie tylko z góry. Bogowie mieszkali tez pod ziemią. Ale to, co w górze jest znacznie bardziej tajemnicze, to dlatego oczekiwano stamtąd bogów. Ale jak widać od tysięcy lat nic się nie zmeiniło. Historia właściwie zatoczyła ogromne koło, bo dziś nadal wielu ludzi wierzy w Anunaki.[/quote]



Ah - Anunnaki - czekałem aż ktoś w końcu napomknie.

Paleoastronautyka stała się ostatnio moim nowym zainteresowaniem, ale dopiero zaczynam się wgryzać.



Polecam serię Ancient Aliens - czasem trochę nudzą, ale pokazują mnóstwo świetnych zdjęć i lokacji, których w mainstreamowej archeologii nie ma.



Daniken też czasami się rozpędza, a Sitchin miejscami też nieźle nudzi.



Mimo to - ładnie powiedziane z tym "ogromnym kołem" Pantanal.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: Sandra »

Myślę, że istnieje tak możliwość, tylko nie wiem dlaczego tak długo każą czekać, jeśli mają jakieś niecne zamiary to powinno zależeć im na czasie.



A człowieki patrzą w górę i oczekują jakiegoś zbawienia, czy kto ich tam wie, czego. :angry
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Czy obcy zmienią nasze życie?

Post autor: Sandra »

Opierając się na relacjach, mamy czego sie obawiać, widać mają nas za jakieś króliki doświadczalne.

Jest jeszcze opcja, że żyją między nami, świetnie dopasowali się do środowiska i szykują grunt dla swoich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”