Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: Rysiek23 »

Nie wierzycie? Przeczytajcie, co napisał 2 lata temu.



Piotr Piotrowski. Jest najbardziej znanym polskim astrologiem. Z wykształcenia filozof, gwiazdami zainteresował się na początku lat 90. Od tego czasu wydał kilka książek (m.in "Jung i Astrologia") i regularnie współpracował z mediami. W tym z czasopismem Newsweek Polska, na łamach którego opublikował w grudniu 2008 roku złowrogo brzmiącą prognozę:



A kryzys zapowiadany jest nie tylko w horoskopie głowy państwa, lecz także w horoskopie prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Potężnie działający Pluton utworzy wtedy koniunkcje ze Słońcem, a Uran opozycję z Księżycem. (...) Postępujący upadek prezydentury będzie szedł w parze z pogrążającym się w chaosie Jarosławem Kaczyńskim. Świat bliźniaków runie jak domek z kart...



W kontekście 10 kwietnia 2010 przepowiednia wydaje się być przerażająco trafna. Sprawa jest tym dziwniejsza, że astrolog napisał w najnowszym "Newsweeku" także prognozę na najbliższe lata. Ze strachem czytaliśmy poszczególne fragmenty...



O przyszłości Polski:



Rzadko który polityk jest tak zsynchronizowany z horoskopem Polski, jak Donald Tusk. Z astrologicznego punktu widzenia, wygląda jak narzędzie przeznaczenia kierującego losami kraju. Na szczęście w nadchodzącym roku gwiazdy nie zwiastują straszliwej pożogi.

Pluton tworzący opozycję z militarnym Marsem sprowadzi kłopoty na nasze wojsko. Nikt na Polskę nie napadnie, ale możemy włączyć się w konflikt międzynarodowy. (...) Tym razem gwiazdy obnażą raczej słabość dowództwa. (...)

Polska będzie wyłączona z przyśpieszenia biegu historii, bo cała siła wywrotowego Urana skupi się na światopoglądzie i religii. Romanse z kościołem nie wyjdą politykom na dobre.




O Platformie Obywatelskiej:



Nowe rządy PO nie będą już takie jak przedtem. (...) W 2011 roku Tusk zradykalizuje nieco postawę, a gwiazdy zmuszą go do szukania ostatecznych rozwiązań (...) a nade wszystko do zerwania z dotychczasowymi sojusznikami.



O ugrupowaniu Kluzik-Rostkowskiej:



...dała się ostatnio poznać jako wilk w owczej skórze. (...) Horoskop PJN (...) w którym obwieściła powołanie do życia stowarzyszenia - nie jest zbyt pomyślny. Wskazuje bowiem na to, że ewentualny sukces tego ugrupowania leży całkowicie w gestii jego przeciwników.





O Prawie i Sprawiedliwości:



Smoleńska krucjata (...) nie przyniesie żadnych rezultatów. Jarosław Kaczyński (...) aż do marca 2011 pozostaje pod wpływem dewastującego i katastroficznego Urana. Horoskop PiS jest ściśle powiązany z horoskopem prezesa, więc przekłada się na życie partii. Wszystko wskazuje na to, że partia nie będzie zdobywać nowych zwolenników...



O Palikocie:



Partia Palikota kosztem PO nic nie zbuduje. Wprawdzie jego horoskop podkreśla zarówno jego sarkazm, jak i niebywałe umiejętności medialne (...) jednak Palikot postawił na solową karierę (...) W 2011 poseł z Lublina przeceni swoje możliwości.



O Bronisławie Komorowskim:



Gwiazdy nie zapisały mu zbyt pomyślnej przyszłości. (...) Przed głową państwa stoją ogromne trudności, przeszkody oraz konieczność walki. Stoczy ją raczej nieudolnie (...) Jeżeli jednak będzie spokojny i nie będzie reagował na zaczepki (...) ma unikalną szansę udowodnić, że potrafi być przywódcą ponad podziałami, awanturami i skandalami.



Pełny tekst przepowiedni można przeczytać w numerze 53/2010 Newsweek Polska.



deser.pl
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 8:52 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: Xrdaxas »

Oczywiście że nie, Janusz Palikot też się pobawił w jasnowidza.
Marky
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 01, 2010 10:54 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: Marky »

Co konkretnie znaczy: "Polska bedzie wylaczona z przyspieszenia biegu historii"? Czy to, ze w r. 2011 globalni zarzadcy nie pozwola Polsce na wiekszy postep w ekonomii i technologii?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Pantanal' post='78579' date='01 styczeń 2011 - 17:09']...Dlaczego uznaniem cieszą się najbardziej absurdalne tematy, jak NWO....[/quote]



Temat wydaje się jednak być faktycznym i aktualnym planem.Tylko bredniom jest to , że zaraz przypisuje mu się zniewolenie całego wszechświata itp głupoty.Wielu polityków używało tego terminu tego się nie da zanegować, ale nie wydaje mi się, żeby mieli na celu władze absolutną.To tak jak z UFO przypisuje mu się prawie wszystko od A do Z paranormalnych zjawisk....
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: Rysiek23 »

W nowym roku pracownicy branży ezoterycznej mają pełne ręce roboty.



Czy Bogumił ma inną?



Kosmica.tv, godz. 11. Studio oślepia różem. Na wizji wróżbita David. Uduchowiony, uśmiechnięty, chłopięcy. Ezoteryką interesuje się od 18. roku życia, "inspiracją były sny związane z przepowiedniami". David ma "kontakt z aniołkami". W tle relaksacyjna muzyka.



Wróżbita: - Halo, za którym razem pani się dodzwoniła?



Głos: - Za pierwszym. Imię: Danuta. O zdrowie chciałam zapytać. Czy ja nie mam jakiegoś paskudztwa?



Wróżbita: - No, aniołeczku, jak to tak o paskudztwach w święta? (rozkłada karty losu, wymyślone przez siebie na bazie kart anielskich i tarota). Na układ kostny trzeba uważać. Będą problemy, ale pomoże pani kobieta lekarz o jasnych włosach. O, przerwało nam. Halo, mamy następny telefon.



Głos: - Moje imię Arkadiusz. Panie Davidzie, kiedy ja wytrzeźwieję?



Wróżbita: - Proszę państwa, w naszym programie można pytać o wszystko. Kochany, za 11 dni.



Głos: - O Jezu.



Wróżbita: - Z aniołkami się nie dyskutuje.



Ludzie pytają o zdrowie własne, męża, córki. Kiedy syn, żona, zięć wrócą do Polski. Czy się pobiorą, rozwiodą, kiedy urodzi im się dziecko. Kiedy będą szczęśliwi. Czy rozwiążą problemy mieszkaniowe, finansowe. Czy rodzina się pogodzi. Czy znajdą pracę, otworzą firmę. Czy powinni zamknąć zakład fryzjerski. O syna, bo "się jakiś dziwny ostatnio zrobił, do niczego". O numery w totolotku, "żeby tę czarną dziurę w swoim życiu załatać". Czy spłacą długi. Czy odbiorą im rentę chorobową. Czy żona ma kochanka. Czy Bogumił ma inną kobietę, bo powiedział, że nie przyjedzie na sylwestra. Dzwonią głównie kobiety. Koszt połączenia: 3,80 zł za minutę. W krótkich przerwach między "przekazami" na żywo doradcy medytują, głaszczą kulę, tasują karty. Czasami urozmaicają metodę. David wyciąga "Zwierzęta mocy".



- Pani syna to trzeba kierować w życiu, osiołek mi się pokazał - diagnozuje z ekranu.



W pewnej chwili do wróżbity dołącza jasnowidzka Halina Kazusek. Dar jasnowidzenia jest w jej rodzinie od trzech pokoleń. Teraz będą odpowiadać na pytania jako "magiczny duet".



Kiedy świece zgasną



Tymczasem w Ezo.tv. na tle rozgwieżdżonego nieba wróżka Joanna Wiśniewska prezentuje mocno wycięty dekolt i srebrne pierścienie. Na nowy rok proponuje rytuał oczyszczający.



- Potrzebne są nam gromnica i trzy świece. Zielona symbolizująca zdrowie, pomarańczowa odpowiadająca za finanse i czerwona reprezentująca miłość. Uwaga, świece nie mogą być zakręcane, bo wtedy energia idzie nie tam, gdzie trzeba. Na świecach grawerujemy igłą: "Ja, imię i nazwisko, jestem zdrowa, bogata, kochana". Naprzeciwko świec stawiamy lustro, które podbija energię. Kiedy świece zgasną, zakopujemy resztki w ziemi. Lustro zawijamy w ciemną szmatkę i chowamy. To prosty rytuał, nie trzeba otwierać pentagramem przestrzeni.



W dole ekranu migają ogłoszenia: "Przepowiednie na Nowy Rok. Skrypty runiczne przynoszące dobrobyt. Wyślij SMS".



Ezo.tv istnieje od siedmiu lat jako program kablowej telewizji interaktywnej ITV. Inne produkcje tej stacji to np. Disco Polo Live i Pitbulek - satyra na plotkarski portal Pudelek. Jest jeszcze Ezo Plotek, program, w którym wróżka Oliwia sprawdza, jak potoczy się kariera polskich gwiazd: Joanny Jabłczyńskiej, Joanny Brodzik czy Anny Przybylskiej. I Ezoteryczna Telefonia, tzw. Ezo Mobile, czyli sieć telefonii komórkowej, w której poza standardową usługą można dzwonić do swojej ulubionej wróżki za połowę ceny. Konkurencja Ezo, czyli Kosmica.tv pojawiła się niedawno. Jest na licencji niemieckiej. Nie ma własnej telewizji, program pojawia się na kilku różnych kanałach.



Karty mówią nie



Ezo.tv. Godz. 21. Na wizji Joanna Stawińska, stanowcza tarocistka.



Głos: - Proszę mi powiedzieć, czy mój syn coś przeżył w dzieciństwie, czy jakaś trauma go dosięgła, bo on jest w zapaści. Dziewczyna go rzuciła. Wziął się za narkotyki.



Wróżka: - Proszę pani, on był zniewolony seksualnie.



Głos: - Ja tak podejrzewałam. Czy to chodzi o mężczyznę?



Wróżka: - Tak. To ktoś bardzo godny, zacny, mistrz, mentor. Wychowawca, może wujek.



Przychodzi SMS: "Czy sprzedaż domu w tym roku to dobra decyzja?".



Wróżka: - Karty powiedziały, że nie. Sprzedaż domu zajmie do trzech lat. Kupi go młody mężczyzna ze starszym mężczyzną.



I kolejny: "Kasia, urodzona 13 kwietnia 1984 r. Czy w moim sercu zagości jeszcze miłość?".



Wróżka: - Tak. Będzie to mężczyzna z dzieckiem w innym mieście. Wysportowany. Będzie stronił od alkoholu. Jest fachowcem w jakiejś dziedzinie, zna języki obce i pozna go pani na wiosnę. Tylko pamiętajcie państwo, że jeżeli ja mówię wiosna, to nie znaczy 21 marca, tylko kiedy państwo poczują, że jest wiosna. Halo, mamy telefon. Za którym razem pani się dodzwoniła?



Głos: - Za pierwszym. O córkę Katarzynę chciałam zapytać. Ma 15 lat.



Wróżka: - Dzieciom do 18. roku życia kart się nie stawia. Ale podejrzymy, co tam u niej.



Głos: - Ona jest niepełnosprawna.



Wróżka: - Fizycznie?



Głos: - Tak. Czy tam operacji jakiejś u niej nie będzie?



Wróżka: - Nie będzie.



Głos: - Aha. A karty mogą pokazać przyszłość?



Wróżka: - Zawsze pokazują proszę pani.



Postscriptum



Korzystając z okazji, postanowiliśmy zapytać o noworoczną przepowiednię dla Warszawy. Na ekranie Kosmica.tv wróżbita Zefir. Imię jest mu przypisane przez siły wyższe, a pokazało mu się podczas medytacji.



Dzwonimy.



- Niestety, został wylosowany inny rozmówca.



Kolejna próba. Nic. I znowu.



- Niestety



Przełączamy na Ezo.tv. "Wyślij SMS do Magdaleny Rutkowskiej Odero". Wysyłamy. Wróżka pomija nas na wizji, ale po chwili przychodzi SMS od innego doradcy: "Otóż miasto Warszawa będzie dalej prężnie się rozwijać. Wiele inwestycji będzie przeprowadzanych. Czy powiedzieć jakie?". Tak. "Wszystko wskazuje, że będą to inwestycje związane z infrastrukturą. Chodzi tu o metro i remont dworca. Czy chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć?". Nie. Na szczęście w słuchawce słyszymy wreszcie nerwową konsultantkę z Kosmica.tv.



- Zaraz pani będzie na wizji, proszę zupełnie ściszyć telewizor - instruuje jak z automatu. - Za którym razem pani się dodzwoniła?



- Za dziesiątym.



- Jakie pytanie chce pani zadać?



- O przepowiednię dla Warszawy.



- Dla Warszawy? - nerwowa prycha. - To niech pani zapyta Hannę Gronkiewicz-Waltz.



Gazeta Stołeczna
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: niedzwiec »

Przepowiednie to w ogóle śliski temat, no bo jak przepowiedzieć zachowanie nieprzewidywalnych ludzi?



Post factum niezwykle łatwo dopisać zdarzenie do 'przepowiedni'.



Bezedury.
kopcyk
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 14, 2008 12:21 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie Piotrowskiego na 2011 r.

Post autor: kopcyk »

[quote name='Pantanal' post='78579' date='01 styczeń 2011 - 17:09']Dlaczego współczesny internauta to głupek będący w stanie wszystko połknąć? Dlaczego uznaniem cieszą się najbardziej absurdalne tematy, jak NWO, niedopowiedziane przepowiednie czy obcy z kosmosu, co mają się co 2 tygodnie pojawiać i nigdy tego nie robią? Zastanawia mnie tez, jak długo ludzie będą wierzyć w podobne brednie. A dlaczego brednie? Dlatego, że dziś mało kto jest na tyle głupi, aby uwierzyć, ze ktoś analizujący sytuację polityczną w kraju nie jest w stanie dokonać "proroctwa" co niby pan Piotrowski czy ten nadęty Jackowski. Niestety taka jest prawda i się jej nie ukryje, choć w przypadku tego pierwszego być może media kreują taki jego wizerunek. Jackowski to z kolei tak karykaturalny megaloma, że zastanawiam się, kiedy wraz z Robertem Bernatowiczem, który pewnie zaraził go bakcylem wyjątkowości, ogłoszą się nowymi wcieleniami Jezusa.[/quote]

W objawienie tego Pana też nie bardzo wierzę (łatwo przewidzieć niektóre zdarzenia) ,ale jak ktoś podważa NWO ,czy udokumentowane na zdjęciach i video Ufo, dla mnie jest co najmniej ignorantem żeby nie powiedzieć głupcem.Poza tym Pana wypowiedź pisemna jest tak nie składna,że z trudem się ją czyta i rozumie.Do tych rzeczy trzeba dojrzeć.Z tak dojrzałym światopoglądem dziwię się że Pan pisze na tym forum. Może lepiej wybrać fora światopoglądowo odmienne,albo spróbować duchowo dorosnąć.

Z tym że to wymaga trochę pracy nad samym sobą. Życzę powodzenia.Każdy na to zasługuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”