Odmienny stan świadomości

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Odmienny stan świadomości

Post autor: Mortis »

Jestem nowym użytkownikiem jak wiadomo, ten kto czytał mój temat o "światłach i missing time" ten łatwo połączy rzeczy i pewnie uzna, że bredzę czy coś.



Mnie to w sumie nie obchodzi, chcę tylko się dowiedzieć jak mi się to udaje, czy da się coś zrobić by umieć to kontrolować....



Spytacie "co kontrolować?" no i o tym właśnie mowa.



Od czasów :błysków: zdarza mi się wpaść w dziwny stan świadomości którego nie umiem określić. Jest to rzadkie, raz na kilka miesięcy i zupełnie niekontrolowane.



No. rozmawiam z kimś, albo kogoś mijam, zaczynam się jakoś... czuć nieswojo, jakbym nie był w sobie i w tej samej chwili jakby.. hmm... czytam/widzę/słyszę myśli drugiej osoby? Nie wiem jak to określić, po prostu wiem od razu co dana osoba myśli co zamierza zrobić lub czego nie zamierza zrobić itd. Nie że słyszę jak ta osoba coś sobie w sobie mówi czy coś w tym stylu - po prostu takie dziwne odczucie - wiem.



Innym dość dziwnym przypadkiem jest fakt, że np. sobie siedzę patrzę na szklankę wyobrażam sobie, że ona się przewala i ta szklanka się przewraca. Lub np. że gałązka się łamie i nagle gałązka się łamie, sama z siebie. Zaznaczam - nie umiem się świadomie wprowadzić w ten stan skupienia, zdarza mi się to całkowicie przypadkowo,, nie wiem jak. Wiem, ze jak raz mi się to uda to tego nie umiem powtórzyć.









Brzmi jak jakieś sci-fi? Albo jak jakieś wypociny dziecka? To nic. :)

Z chęcią dowiem się co to mogło być, choroby psychiczne też mile widziane. Chociaż badania psychologiczne miałem już gdy leżałem w szpitalu (na kręgosłup - lędźwiowy) i stwierdzono, że nic mi nie dolega. :)





Do ciekawostek śmiem zaliczyć, że właśnie przez ten kręgosłup miałem robione badania EMG - mimo wyzdrowienia odczyty "prądu" za każdym razem były całkowicie inne, mój organizm jakby nie poddaje się żadnym prawidłościom jeśli chodzi o przewodzenie prądu. Nie wiem czy ma to z tym związek... Jak już mówiłem - jestem początkujący, nie wiem co potrzebne co nie. Ale tak myślę... że to chyba starczy. Jakieś teorie? Z góry dziękuję za przeczytanie tematu. :)
Ostatnio zmieniony pn sty 31, 2011 2:13 pm przez Mortis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Odmienny stan świadomości

Post autor: danut »

Myslę, ze nazywając to odmiennym stanem swiadomości trochu przesadzasz..:)..Według mnie jest to przyspieszony odbióe informacji, nawet z wyprzedzeniem zaistnienia jej w rzeczywistości.. Ulotne, ale wychwytywane i tu akurat myslę, ze jednak przez wielu i takich, którzy do tego sie nie przyznają..Warto na to zwrócic uwagę przy rozpatrywaniu też, czym jest rzeczywistośc, bardzo trafne spostrzezenie do tego tematu..
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Odmienny stan świadomości

Post autor: Pustak »

O lile to prawda , bardzo Ciekawe. Na tym forum mozesz znalezc wiele podobnych tematow, wystarczy poszperac.

telekineza-psychokineza ? Sam niewiem, tez jestem zielony .

Mysle ze przez ten blysk otworzyles sie na nowe rzeczy.

Wiele przydatnych rzeczy mozesz dowiedziec sie we snie. Wtedy dostajesz wskazowki.

Moim zdaniem, zapisuj sny i wyszukuj sie sensu w nich; tj. symboli i ich znaczenia.
Ostatnio zmieniony pn sty 31, 2011 2:35 pm przez Pustak, łącznie zmieniany 1 raz.
do.be.love.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Odmienny stan świadomości

Post autor: kropka »

Mortis- nie przejmuj się ,że to dziwnie brzmi. Tu na tym forum wiele mamy takich ,,dziwów" Ponieważ mnie takowe też się wielokrotnie trafiły wcale tak mocno się nie dziwię i wierzę Ci. Zastanowiło mnie w twojej wypowiedzi jedno... nie umiesz tego stanu wywołać sam. Mam podobnie.Czy nie odczuwałeś np. w tym stanie czegoś takiego jakbyś był jedną nogą w tej naszej rzeczywistości a drugą w jakiejś zupełnie innej. Chodzi mi o to,że widzisz i słyszysz i nawet prowadzisz rozmowę z innymi a jednocześnie jesteś .. tam. Właśnie w taki sposób kiedyś zagotowałam wodę w czajniku... nie włączając go. Byłam z koleżankami i prowadziłam z nimi rozmowę. Miałam ochotę na kawę(była to moja pora picia jej. Wiedziałam,że jak jej cholera nie wypiję to ból głowy mam zapewniony!) Wstydziłam się jednak upomnieć o nią a swojej nie miałam. Kiedy woda zagotowała się i zaczęła bulgotać w czajniku dziewczyny zapytały,, a kto włączył czajnik?" Nikt się nie przyznał... ja też nie bo przecież go nie włączyłam.... ja tylko cholernie chciałam się napić kawy. Właśnie wtedy odczuwałam taki dziwny stan.. Ale gdybym to chciała świadomie powtórzyć... to nie jest możliwe

Miałam jeszcze parę podobnych sytuacji... gdzie myśl nabierała materialnego wyrazu

Ale nie chcę już przynudzać. Jak widzę nie zdarza się to tylko mnie....

Trudno to określić Mortis ,co jest przyczyną? Też miałam powiedzmy ,,kontakt" z tym czymś jak mi się wydaje.. czy to jest przyczyna może niech wypowiedzą się inni. Możemy sobie gdybać ale na podstawie wielu takich opisów ludzi, uda się komuś wyciągnąć jakieś wnioski wyłapując wspólne punkty łączące takie zeznania
Mortis
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 29, 2011 8:43 am
Kontakt:

Re: Odmienny stan świadomości

Post autor: Mortis »

Napisałem toć - , zaczynam się jakoś... czuć nieswojo, jakbym nie był w sobie.



Chyba nie da się tego inaczej określić.

Nie przynudzasz, ja bardzo chętnie bym się dowiedział co się właściwie ze mną czasami dzieje.



Sny mogą mieć z tym coś wspólnego? Co zrobić by je zapamiętać więc?
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Odmienny stan świadomości

Post autor: Pustak »

Co zrobic zeby je pamietac ?

Zaraz po przebudzeniu spisuj wszystko na kartke, na kompuer, gdzie badz . Wazne zebys zapisal. sny po ok. 15 minutach uciekaja i je zapominamy.

Jesli to dobrze wycwiczysz to bedzie pamietal wiecej snow niz normalnie .

Nie mowie ze sny mialy cos wspolnego ale mogly. W snach opiekun lub tzw Aniol stroz, moze dawac Ci wskazowki, takze inne byty moga Ci cos przekazyc ( jak np zmarle osoby).

Mozliwe bylo to ze w snach dostales jakies wskazowki ; Czy po tym blyzku miales jakies dziwne sny ?
Ostatnio zmieniony pn sty 31, 2011 11:34 pm przez Pustak, łącznie zmieniany 1 raz.
do.be.love.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”