WAŻNE: Nowy punkt regulaminu forum

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

WAŻNE: Nowy punkt regulaminu forum

Post autor: Rysiek23 »

Z dniem dzisiejszym wchodzi w życie nowy punkt regulaminu Forum Infra:



6. Odbieganie od meritum tematu umieszczonego na forum (tzw. off-topic), dyskusje koncentrujące się wokół osoby a nie tematu, oceny sprowadzające się do wartościowania osoby a nie wpisów będą karane ostrzeżeniami a w konsekwencji zawieszeniem prawa z korzystania z forum.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: WAŻNE: Nowy punkt regulaminu forum

Post autor: Arek 1973 »

Ok, rozumiem. Tylko boję się że będzie to jak zupa bez soli . Postaram się żeby z mojej strony tej soli jak najmniej ubywało.

W końcu to cechuje INFRę że jest tu ostra rozmowa i jak już nieraz mówiłem że INFRA to liga mistrzów żeby coś dowieść to musisz mieć jaja.

Ale jak ktoś bez powodu obraża innych to także powinien być ban, z tym się zgadzam...... no , zobaczymy jak to pójdzie, ostre rozmowy są ok, ale bez głupich komentarzy,,, hm to cienka granica......
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: WAŻNE: Nowy punkt regulaminu forum

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Punkt wyjaśnia dlaczego Pan Xedos dostał ostrzeżenie za dopiekanie Arkowi.Teraz pytanie czemu się tak za to obraził ?Czy osoba dorosła nie powinna brać odpowiedzialności za swoje czyny?Dobra wiadomość i przestroga i pamiętajcie moderatorzy chodzą jak ORMO-wcy zawsze we dwóch.... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: WAŻNE: Nowy punkt regulaminu forum

Post autor: jerry »

Jak moja Babcia mówiła: "Oboje, raboje"... Nikt doskonały nie jest ale to forum już udowodniło swoją ligę i raczej nie jest w pierwszej lidze bo raczej z osiągami cieniutko... w terenie, plenerze... choć artykuły co nie które utrzymane na wysokim poziomie. Lecz czasem trzeba się uporać również nie tylko z zawodnikami ale i kibicami...



Pozdrawiam forumowiczów... ( Nie wszystkich ).
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”