Niechciane privy z linkami do forum H17

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Niechciane privy z linkami do forum H17

Post autor: Newsman »

Drodzy użytkownicy,



Prosimy was o zgłaszanie przypadków otrzymywania od innych użytkowników linków z odniesieniem do forum niejakiego pana H17, którego działalność zakrawa już o paragraf. Szykując zbiorową skargę do odpowiednich organów (obejmującą m.in. stalking i spam) nt. człowieka, którego tożsamość jest nam dobrze znana, prosimy was o zgłaszanie nam przypadków przesyłania przez niego linków do często bardzo wulgarnych wypowiedzi nt. użytkowników naszego forum. Nikt tego co prawda nie czyta, bo przecież nie ma co, ale warto chronić nasze forum przed nie w pełni rozgarniętym spamerem. 



Prosimy zgłaszać nam nicki osób, które rozsyłają takowy spam. Konta pana Tomasza będą kasowane. Jego przypadek jest szczególnie uciążliwy, gdyż wiemy, że mamy do czynienia z człowiekiem chorym, nieszczęśliwym, ale również niebezpiecznym dla siebie i reszty otoczenia. Nigdy nie spotkałem się z człowiekiem, który gotów byłby zabić lub pobić "za UFO".



Przypominam, że h17 to ten sam użytkownik, który OSTATECZNIE POGRĄŻYŁ SIĘ w tym TEMACIE.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niechciane privy z linkami do forum H17

Post autor: azor »

Piotrze możesz liczyć w tej sprawie na moją pomoc mam dobrego prawnika aby zajął sie panem ''tomaszem'' niestety nie otrzymuje sms od niego a szkoda bo zgłosiłbym sprawę o stalking 107 KW.



Orson owszem ale czy nie zakrawa ze ten typ jest chory - do dzis mam jego sms jako dowód który na policji został przez znajomego odczytany jako pogróżka a to jest już ścigane. Zauważcie że on wszystkich atakował z tego co wiem każdy dał mu kosza - dlaczego sami sie domyślcie niestety ja za duża mu czasu poświęciłem co było błędem, ale każdy normalnie myślący człowiek, który usłyszy proszę dać mi spokój nie dzwonić nie pisać przyjmuje to do wiadomości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”