PIS bierze się za fora: "Forumowicze bójta się!"

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: PIS bierze się za fora: "Forumowicze bójta się!"

Post autor: ADAX »

Widzisz Ty odbierasz wszelkie pomysły PISu jako atak na Ciebie.To jest polityka PO zastraszać PISem, zastraszać czymś czego tak na prawdę nie ma. Nie czytasz całego pomysły, tylko wyrabiasz swój pogląd, że to jest złe bo to wymyslił PIS.


Nie prawda, nie siedzisz w mojej głowie wiec nie wiesz, że tak napiszę prosto.

Raczej przyznam, że PiS nie miał super pomysłów, choć kilka się zdarzyło, no ale za czasów koalicji LPR trudno było więc wybaczam...


W tym podnosi podatki. A w 2007 roku sam premier Tusk powiedział, kto w moim rządzie wpadnie na pomysł podniesienia podatków zostanie osobiscie przeze mnie wyrzucony z rządu. To są kolejne baśnie premiera.


I co mam sie cieszyć z tego powodu, "masochistą" jestem ? Ja w cuda Tuska nie wierzyłem i nie wierzę, ale w tamtym czasie była to jedna z lepszych alternatyw po zmęczeniu społeczeństwa przez jedna koalicję, no cóż teraz jest i następna.


Może ustawy o nożach i maczetach też nie popierasz bo jest spod reki PISu? a PO ją popiera.


Oj nie ładnie, sugerujesz cały czas, że jestem za PO, nie ładnie (przypomina mi się forum onetu :D). W sprawie maczet to napiszę, że i tak nie raz komuś łapę utną i nic sie nie zrobi z tym. Noże to inna sprawa, mam nadzieje, że nie będzie tak jak w Wielkiej Brytanii, bo to jest cyrk. Polskie prawo ma to do siebie, że im bardziej chce dobrze tym gorzej zawsze na tym wychodzimy my.


PIS nie jest złem jak to PO przedstawia


Szczerze nie obchodzi mnie to co robi PO z Pisem i odwrotnie. Ja głównie jeśli chcesz wiedzieć, to patrzę na postępy i dokonania, nie na to co mi serwuje tv i program wyborczy.


Jest ich kartą przetargową ich monopolem na władze. Dobry piar, telewizja po swojej stronie, woda z mózgu na wyborców, bo przecież telewizja nie kłamie smile.gif to nie dla mnie.


Czyżby ? Wiesz, że PiS wydał jeśli dobrze pisze najwięcej pieniędzy na te sprawy ? :D


Wole PIS u władzy niż VAT 25 % bo taki bedzie docelowo
A wcześnie nie rósł ? :D Nikt nie lubi podwyżek, ale to nie jest kwestia tego, że partia PO doszła do władzy, to dziej się już od bardzo, bardzo dawna.



Prawdopodobnie kiedy w Polsce będzie mód, cud, mleko płynące i orzeszki, a obywatel w tym zacnym kraju będzie się czuł wyśmienicie, to właśnie wtedy nastanie koniec świata...
Ostatnio zmieniony wt lut 08, 2011 11:47 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: PIS bierze się za fora: "Forumowicze bójta się!"

Post autor: ADAX »

Czyżby PiS wywalczył swoje ?


Jak podaje "Gazeta Wyborcza", już od kwietnia uruchomiony zostanie monitoring polskiego internetu. Specjalne oprogramowanie będzie pilnowało, by nie stosowano „mowy nienawiści”.



Wrogość wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych od kwietnia ma być wychwytywana przez specjalne oprogramowanie. Software zostanie uruchomiony testowo jeszcze w tym tygodniu i, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, ma oficjalnie rozpocząć działalność w kwietniu. Wszelkie „nieprawidłowości” użytkowników będą zgłaszane władzom danego portalu, a jeżeli to nie pomoże, sprawa będzie kierowana do prokuratury. Zainteresowane programem jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz organizacje pozarządowe, m.in. "Otwarta Rzeczpospolita" i "Stowarzyszenie Interwencji Prawnej".



Onet.pl
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: PIS bierze się za fora: "Forumowicze bójta się!"

Post autor: Scoobany »

Pff, mogą mi zrobić, zablokuję na swoim forum IP owych botów a nawet hosty przez .htaccess i będą mi mogli naskoczyć bo nie wejdą :P .
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”