69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: Rysiek23 »

W środę, 25 lutego, 1942 roku, dokładnie o 2 nad ranem, goście z klubu Trocadero w Hollywood zostali mocno wystraszeni, kiedy to zgasły światła i zawyły syreny alarmowe nad całym Los Angeles.



Szperacze (światła poszukiwawcze) przeczesywały niebo i w ruch poszły działa przeciwlotnicze, chroniące ważne fabryki produkujące samoloty i statki. W ciągu kolejnych kilku godzin wystrzelono ponad 1400 pocisków w kierunku niezidentyfikowanego, wolno poruszającego się obiektu na niebie nad Los Angeles, który wyglądał jak coś w rodzaju cygara, balona.



WIĘCEJ



<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iCjDLxbBVck&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iCjDLxbBVck&hl ... &version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: PASTOR »

tia projekt Haunebau rzadzil w tym czasie. To tylko moje przypuszczenia:) AVE!
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: azor »

Fakt stara i znana sprawa ale do dziś dnia nie ma sensownego wyjaśnienia tym bardziej że użyto broni a obiekt jakby nigdy nic, powoli sobie przelatywał. V 7 osobiście nie przekonuje mnie w tym wypadku.



Teraz przypomniałem sobie że kilka lat temu na Ebay w USA przez przypadek natknąłem się na fotkę z wony secesyjnej gdzie widać było żołnierzy północy jakiś moździerz oraz w tle dosć duzy ciemny owalny obiekt ? Poszukam tej fotki bo są to lata 1864 z tego co wiem ?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Faktycznie warto o tym pamiętać bo to świetny przypadek który jest jednym z tych które rozpoczęły współczesną erę UFOłapstwa.Co do Haunebu to już wszystko wiadomo to MIT.
Ostatnio zmieniony sob lut 26, 2011 6:42 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: PASTOR »

Ciekawe...mit, tydzien temu był Polak-badacz HB w programie na discovery, ktory bada od lat latajace dzwony i ponodz wdł. niego były testowane na śląsku, także nie wiem skąd wiecie ze mit, a program, robili w 2010. Podajcie mi dane gdzie napisane, ze to mit
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: PASTOR »

Dobrze Pantanal, eksperciacha przeprasza, postara się podszkolić, nie zadawać głupich pytań, i Pastor zyczyć dla Pantanal miłej Niedzieli :)
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='PASTOR' post='81729' date='27 luty 2011 - 00:32']Ciekawe...mit, tydzień temu był Polak-badacz HB w programie na discovery, który bada od lat latające dzwony i ponoć wdł. niego były testowane na śląsku, także nie wiem skąd wiecie ze mit, a program, robili w 2010. Podajcie mi dane gdzie napisane, ze to mit[/quote]



Pantanal wszystko wyjaśnił bajeczki Witkowskiego to tylko bajeczki które mają się sprzedać bez podstaw jakichkolwiek sensownych.Ktoś kto uważa , że jak to leciało na Discovery ma racje bytu to chyba jest zbyt naiwny.Skoro istnieją ku temu sensowne dowody to proszę niech je ktoś przedstawi...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: 69 rocznica "Bitwy nad Los Angeles"

Post autor: azor »

Bardziej ciekawszą sprawą są bączki Wiktora Schaubergera lewitujące i w pewien sposób posiadające atrybuty ''UFO'' - jak wiadomo bączki przejęli Amerykanie i wszystko jasne ;) Jednak nie do końca jestem przekonany czy Niemcy faktycznie nie prowadzili badań nad dzwonem mity mitami ale wiadomym było że Niemcy interesowali się takimi nowościami ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”