Współczesny "Foo fighter" nad autostradą A6

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
magda.sar83
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 19, 2011 6:54 pm
Kontakt:

Re: Współczesny "Foo fighter" nad autostradą A6

Post autor: magda.sar83 »

[quote name='azor' post='81974' date='05 marzec 2011 - 12:03']Piotrze Cerber i największy pseudosceptyk polskiej ufologii upadł do rangi miernoty i niech nie powołuje się na KKK bo tylko przynosi wstyd temu niegdyś zacnemu klubowi o którym chyba tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia. Piotrze Pan Fryckowski trzeba sobie to jasno powiedzieć a zapewne to teraz czyta spowodował więcej szkody niż pożytku w ufologii. Dlatego to co on tam wypisuje i będzie kompletnie mnie nie interesuje ponieważ dla mnie ta osoba nigdy nie liczyła i nie liczy się w tej słabej ale jednak polskiej ufologii. Szanuję ludzi ale buta, kłamstwo i arogancja przekreśla takie u mnie osoby.



Ten Pan krytykuje wszystkich i każdego ale co tak naprawdę zrobił dla ufologii ? NIC ! Ja wiem że próbuje usilnie naśladować Pana Leśniakiewicza owszem ''wzajemna adoracja'' im wychodzi ale nic poza tym. Dlatego powiedziałem koniec Piotrze dość.



Wiecie że w W-wie jest UFO Forum ? Janusz organizuje będziecie prezentować tam INFRA ? Chętnie bym przyjechał ale nic nie obiecuję wiecie dlaczego ;) Widzicie Nasze grono '' ufogrzybiarzy'' drwi cały czas z Janusza a tak na prawdę Janusz organizuje zjazdy, UFO Forum, prelekcje i ja sie nie zgadzam ze wszystkim co lansuje ale uważam że wniósł wiele do popularyzacji polskiej ufologii - coś robi działa a nie krytykuje z fotela.



Przemyślcie Waszym udziale w UFO Forum macie się czym pochwalić sporo obserwacji w katalogu jak coś będzie trzeba i ja pomogę ;)[/quote]
magda.sar83
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 19, 2011 6:54 pm
Kontakt:

Re: Współczesny "Foo fighter" nad autostradą A6

Post autor: magda.sar83 »

Chcialabym odniesc sie do oskarzen kierowanych w strone Pana Arkadiusza.Jestem swiadkiem tego zdarzenia i bulwersuje mnie fakt calego zaistnialego tu sporu.Pan Fryckowski moze powinien najpierw skontaktowac sie ze mna a potem stawiac absurdalne doniesienia.Wiem co widzialam a poniewaz nikt mi nie wierzyl napisalam do P.Arka ,ktory natychmiast zareagowal na moj e-mail.Byl jedyna osoba ktora sie tym tak naprawde zainteresowala.Nie jestem wariatka,ani tez nigdy nie rozmyslalam o UFO czy innych obiektach ale to co widzialam nie bylo normalne ani tez stworzone przez czlowieka.Co bylo dziwne to cos dostosowywalo sie do mojej predkosci ...hmmnm pomyslalam sobie'' cwaniutki jestes''Mysle o tym bardzo czesto bo takie rzeczy nie zdarzaja sie na codzien,poprostu nie daje mi to spokoju.

Odnosze sie teraz do wypowiedzi Pana Fryckowskiego...Prosze nie podwarzac tego co widzialam i prosze nie oskarzac niwinnych ludzi bo sie pan poprostu osmiesza.A moze chodzi tu o samodowartosciowanie??? Nie wiem! I szczerze mowioc nie obchodzi mnie to!

Jedyne czego oczekuje od Pana P.Fryckowski to sprostowania bo to beszczelne oskarzenie nie powinno miec wogole miejsca.



Z powazaniem



Magda B.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Współczesny "Foo fighter" nad autostradą A6

Post autor: azor »

[quote name='magda.sar83' post='82763' date='19 marzec 2011 - 21:20']Chcialabym odniesc sie do oskarzen kierowanych w strone Pana Arkadiusza.Jestem swiadkiem tego zdarzenia i bulwersuje mnie fakt calego zaistnialego tu sporu.Pan Fryckowski moze powinien najpierw skontaktowac sie ze mna a potem stawiac absurdalne doniesienia.Wiem co widzialam a poniewaz nikt mi nie wierzyl napisalam do P.Arka ,ktory natychmiast zareagowal na moj e-mail.Byl jedyna osoba ktora sie tym tak naprawde zainteresowala.Nie jestem wariatka,ani tez nigdy nie rozmyslalam o UFO czy innych obiektach ale to co widzialam nie bylo normalne ani tez stworzone przez czlowieka.Co bylo dziwne to cos dostosowywalo sie do mojej predkosci ...hmmnm pomyslalam sobie'' cwaniutki jestes''Mysle o tym bardzo czesto bo takie rzeczy nie zdarzaja sie na codzien,poprostu nie daje mi to spokoju.

Odnosze sie teraz do wypowiedzi Pana Fryckowskiego...Prosze nie podwarzac tego co widzialam i prosze nie oskarzac niwinnych ludzi bo sie pan poprostu osmiesza.A moze chodzi tu o samodowartosciowanie??? Nie wiem! I szczerze mowioc nie obchodzi mnie to!

Jedyne czego oczekuje od Pana P.Fryckowski to sprostowania bo to beszczelne oskarzenie nie powinno miec wogole miejsca.



Z powazaniem



Magda B.[/quote]



Dziękuję Pani Magdo za te dla mnie bardzo ważne słowa, teraz Pan Fryckowski powie, że Pani to pewnei ja podszywam się tutaj na forum pod innym nickiem. Jedno jest dla mnie ważne kłamstwo jest perfidnym atakiem na moją osobę które niestety poparł Pan Leśniakiewicz pisałem mu o sprawie a ten no cóż nie skomentuję bo to żałosne ! ! I jak Panie Fryckowski czuje się Pan jako perfidny łgarz i kłamca !!!



Pani Magdo bardzo proszę o kontakt ze mną na meila ;)
Ostatnio zmieniony sob mar 19, 2011 9:12 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”