"Matka obca" w Fatimie

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: Jack. Bauer »

Ludzie przestańcie się kłócić, to nie forum pasjonatów cieków wodnych oraz geodezji. Oczywiście moderatorzy jak zwykle gdzieś indziej.

Co do pierwszych postów Lya w tym wątku, to sie zgodzę również.
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
lya
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:12 am
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: lya »

[quote name='Jack Bauer.' post='82893' date='22 marzec 2011 - 00:06']Ludzie przestańcie się kłócić, to nie forum pasjonatów cieków wodnych oraz geodezji. Oczywiście moderatorzy jak zwykle gdzieś indziej.

Co do pierwszych postów Lya w tym wątku, to sie zgodzę również.[/quote]

Dziekuję, ale co ja poradzę, ze takich dwóch zmusza mnie do dyskusji o ciekach wodnych zamiast o tym co w temacie? Niemniej wpływ cieków wodnych na organizm człowieka ma sie niejako do rozpoznania innych wpływów wywoływanych sztucznie za pomocą technologii nam jeszcze nie znanej, a majacej w poszlakach dowody istnienia.







[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Wybaczcie nie wytrzymałem tej głupoty[/quote]



To ja nie wytrzymam Twojej głupoty. Co ma ta Twoja destylowana woda do wody oligoceńskiej i podziemnej? Ja nie rozumiem jak można nie rozumieć, że woda pod ciśnieniem wytwarza całą masę najróżniejszych zjawisk od mikro drgań po napięcia elektryczne choćby z tego powodu, ze woda rozkłada najróżniejsze związki chemiczne zawarte w skałach, które to ze sobą reagują, tworzą zasady, kwasy i wszelkie chemiczne reakcje przy, których zachodzą zjawiska elektryczne. Jeśli metale zawarte w wodzie podziemnej wejdą w reakcje z naturalnymi kwaśnymi odczynnikami zawartymi w glebie to masz to samo co w akumulatorze-powstaje napięcie. Woda podziemna zawiera różne metale, a więc one w połączeniu z kwasami wypłukanymi z tej gleby i skał musza tę mikro elektryczność wywoływać, która wyzwala się i mając różny potencjał dociera na powierzchnię, albo w głębsze warstwy gleby. Czy to jest takie trudne do pojęcia?











[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Jeśli masz na tyle mało IQ żeby zrozumieć co pisze to nie moja wina. Woda sama w sobie nie jest w stanie przenosić ładunku elektrycznego jedynie z powodu zanieczyszczeń poprzez kationy i aniony.[/quote]



Ty zaś masz wielkie IQ i zaraz wlejesz sobie do szklanki wody destylowanej, wsadzisz do niej palec, a z boku kabel dodatni z gniazdka i będziesz miał te swoje kationy i aniony. Tylko nie zapomnij stanąć na bosaka na podłodze :)















[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Woda gruntowa to także nasiąknięta ziemia a nie tylko woda do której jak się dowiercisz wyskoczy gejzer. Nie każde odwierty są opłacalne więc wierci się tylko do pewnej głębokości.[/quote]



A co ma do siusiaka opłacalność tych odwiertów do naszej dyskusji o emisjach elektrycznych cieków wodnych? Co piwo przed snem zaszumiało, że już nie jarzysz o czym piszemy?







[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Piramidy są szacowane na około 2500 r p n e[/quote]



Większego idiotyzmu nie znajdę w necie. No coś takiego może napisać urobiony przez komercyjne media ślepiec. By nie powiedzieć głupiec.









[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Zmiany w polu magnetycznym są związane z płynnością jądra ziemi.[/quote]



Również, ale czy tylko? Nie bierzesz pod uwagę wpływu oddziaływania słońca, wybuchów na nim i siły wiatru słonecznego docierającego do ziemskiej atmosfery, który odchyla pole magnetyczne na powierzchni ziemi w różnych jej rejonach? Gratuluje wiedzy.

















[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Z powodu tarcia woda nie wytwarza elektryczności ponieważ gdyby tak było nikt by się nie martwił o elektryczność na świecie, a jeśli tworzy jakiekolwiek napięcie to bardzo znikome nie wiem nie jestem ekspertem w dziedzinie płynów w porównaniu do Ciebie.[/quote]



Maślany bełkot. Skoro nie wiesz to po co twierdzisz? Sama woda może nie wytwarzać elektryczności, ale woda zmieniona chemicznie z różnymi związkami i cząstkami metali i minerałów tak.



[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Zachowuję się jedynie tak jak Ty droga Koleżanko, jako że Ty jedynie poszlakami oczerniasz ludzi to ja mając dowody oczerniam Ciebie.[/quote]



Jakimi, że to dowodami posługujesz się wobec mnie? Na co? Jak Ty nawet nie jesteś w stanie racjonalnie odnieść sie do tego co piszę. I jakimi to ja poszlakami oczerniam ludzi? W ogóle słowo oczerniam jest kompletnie nie adekwatne do tego co zawierają moje słowa. Nikogo tu nie atakuje, a jedynie staram sie wykazać czyjąś nonsensowność w myśleniu, ewentualnie ograniczoność lub w jednym przypadku nazbyt wybujała fantazję.









[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Skoro cząsteczki nie wibrują tudzież cyklicznie przemieszczają względem pkt-u odniesienia tzn że wszyscy chemicy i fizycy żyli w błędzie przez tyle dekad. Gratuluje obaliłaś podstawy współczesnej nauki.[/quote]



Co Ty mi insynuujesz?! Gdzie ja piszę, że cząsteczki nie wibrują? Widzę, że juz tak desperacko starasz sie zdyskredytować moje słowa że sięgasz do jakiś urojonych argumentów, których nie ma w moich wypowiedziach. Przecież właśnie na odwrót cały czas niemal w co drugim zdaniu wyraźnie mówię i pisze, że ruch wody, a więc jej cząsteczek z zawartymi składnikami wytwarza wibracje i mikro drgania ! !!!!!!!!!!!!!!! Dotarło? Cząsteczki wody co mówię cały czas podlegające ciśnieniu drgają, wibrują czy jak to se nazwiesz, ale i jak każda cząstka czegokolwiek sama z siebie również na poziomie atomowym drga i wibruje co jest tak oczywiste, że trudno mi zarzucić iż tego nie wiem-nonsens jakiś walnąłeś.



W dodatku sam sobie zaprzeczasz bo negujesz tezę, że woda pod ciśnieniem nie wywołuje mikro drgań i wibracji, a teraz stwierdzasz, za sama woda i jej cząsteczki wibrują. A NIECH CI BĘDZIE, ze woda pod ciśnieniem nie wywołuje wibracji, ale sama woda tak i to jest potwierdzenie mojej tezy, ze owe wibracje samej wody powodują mikro drgania docierające do powierzchni, które w dłuższym czasie maja wpływ na zmiany w strukturze materii na powierzchni ziemi i w materii ożywionej. A jeśli mam powtórzyć to co cały czas pisze to jeszcze raz napisze, że ciśnienie wody nie tylko wywołuje mikro drgania i napięcia elektryczne w glebie, ale i zwiększa częstotliwość wibracji wszelkich cząsteczek na jakie to ciśnienie działa w tym cząsteczek wody.











[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Przedstawiasz jedynie dywagacje pseudo naukowców nie poparte żadnymi naukowymi badaniami.[/quote]



Durna bzdura. Wystarczy sięgnąć do linków z wcześniejszego mojego wpisu.











[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Zresztą wszystkie badania naukowe przeprowadzane do tej pory stwierdziły iż to są brednia nijak mają się do dostępnych materiałów dowodowych.[/quote]



Powiedz to całej masie różdżkarzy i radiestetów zatrudnianych przez korporacje naftowe do poszukiwań złóz ropy naftowej, których wskazania potem są potwierdzane przyrządami juz stricte technicznymi. Mało wisz duzo godos a jesce mnij rozumis.







[quote name='Ogrzyslaw' post='82888' date='21 marzec 2011 - 23:36']Istnieje fundacja, która oferuje 1 000 000 dolców dla osoby która udowodni że istnieje coś takiego co nie zgadza się ze współczesną nauką i wiesz co najczęściej idą tam radiesteci to chyba 45% osób które się tam zgłaszają i wiesz co żaden z nich od lat nie dostał tego miliona bo nie potrafił udowodnić tego w co do tej pory wierzył.[/quote]



Ile razy mam powtarzać by dotarło do zajadłego wilczka z wyszczerzonymi zębami, ze radiestezja nie jest dyscypliną paranormalną? Ci co za taką ją uznają są niedoinformowani lub głupi. Radiesteta to człowiek odbierający dane oddziaływania, których poszukuje, ale świadomie nie odczuwa. Jego mięsnie w polu poszukiwanych oddziaływań dostają mikro skurczy, które wywołują ruch różdżki lub wahadła. Na tej samej-dokladnie na tej samej zasadzie zwierzęta odnajdują drogę na zimowiska, miejsca lęgowe czy miejsca w, których sie wychowały. Na przykład gołębie kierują sie magnetyzmem ziemskim i układem linii geomagnetycznych na powierzchni ziemi. Tak więc organizm gołębia jak i człowieka jest zdolny do odbioru emanacji geopatycznych i co łatwo wywnioskować innych również w tym elektromagnetycznych i za pewne jeszcze wielu innych nie zbadanych, a potencjalnie mogących istnieć.
byee
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: Ogrzyslaw »

Zacytuje na koniec Wielkiego naukowca, który dostał by zawalu na widok tego co Lya tutaj wypisuje gdyż takich bzdór ten świat nie widział.Dziękuje użytkownikowi user za przypomniał/a mi tej wypowiedzi Albercika:



"Tylko dwie rzeczy są nieskończone:

Wszechświat oraz ludzka głupota.

Jednak nie mam pewności co do tej pierwszej."





Albert Einstein



A żeby nie było offtopu stwierdzam iż UFO nie ma nic wspólnego z objawieniami w Fatimie prędzej LSD
Ostatnio zmieniony wt mar 22, 2011 9:08 am przez Ogrzyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: Sandra »

Chciałam poczytać o Fatimie, skoro temat o tym, a tu jakieś przepychanki o radiestezji.



Co ma radiestezja do objawień, i gdzie lya, te artykuły gdzie przeprowadzano eksperymenty z polem elektromagnetycznym, z chęcią bym poczytała.
Ostatnio zmieniony wt mar 22, 2011 9:09 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: Maria »

[quote name='Sandra' post='82909' date='22 marzec 2011 - 10:05']Chciałam poczytać o Fatimie, skoro temat o tym, a tu jakieś przepychanki o radiestezji.



Co ma radiestezja do objawień, i gdzie lya, te artykuły gdzie przeprowadzano eksperymenty z polem elektromagnetycznym, z chęcią bym poczytała.[/quote]



Sandro radze Ci wpisać w google---pole elektromagnetyczne, tam znajdziesz nie tylko opis ale także nazwiska osób które to wyjaśniają........ja w ten sposób znalazłam książki nt fizyki kwantowej, która mnie zainteresowała.

Ogrzysławie z Twojej strony wciąż lecą inwektywy---po co ?

Tu każdy moze pisać ------może zaufaj mądrości innych osob nie narzucając im co mają czytać a co nie i jakie wnioski wyciągać .....mniej emocji.....

Odnośnie naukowców ...... po WIELKICH przychodzą WIĘKSI a tytuł naukowy o niczym nie świadczy ...nauka idzie wciąż do przodu .

Nie tylko IYA zauważa manipulacje ludzmi.....na przestrzeni wieków czynił to także Kosściół Katolicki .......na początku wymyślając diabła/szatana i anioły.......zło...dobro....czy to wyszło na dobre ludziom.....niech każdy sam oceni .

Czy to objawienie Fatimskie było spowodowane przez inna cywilizacje......czy inne czynniki ----nie jest moim zdaniem takie istotne......istotne jaki oddzwięk mialo dla ludzi w to wierzących .

Czy nie dało i nie daje dużo do myślenia ?

W nas wywołlało za to niezbyt miłe .........a szkoda........uważam , że nic nie dzieje sie bez powodów .

Nie bójmy się czegoś czego nie pojmujemy-----starajmy sie to zrozumieć......strach to zły doradca .
Ostatnio zmieniony wt mar 22, 2011 10:24 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: ADAX »

hmm jeśli "pani" przypominała dzieciom lalkę, to może nie było w tym niczego kosmicznego, czy wymiarowego (bardzo modna "dziedzina" ostatnio na tym forum). Uważam, że dobra lalka, kilka technik audio wizualnych i może gdzieś rozpylony specyfik, mógł zdziałać cuda.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: ADAX »

Ale skupiałem się głównie na samym spotkaniu z dziećmi. Dużo do zrobienia dobrego efektu nie trzeba, wystarczy znać prawa fizyki tego świata, oraz wiedzę szerszą niż przeciętni ludzie w tamtym okresie. Można zdziałać dużo. Dlaczego tak sądzę, a choćby nawet o przewijającej sie owej grupie, która rzekomo przepowiedziała zdarzenia.
Ostatnio zmieniony wt mar 22, 2011 9:58 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
lya
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:12 am
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: lya »

[quote name='Pantanal' post='82988' date='22 marzec 2011 - 23:47']Trudno mówić o zaawansowanych technikach wizualnych w 1917 r.[/quote]

Zapytam sie Ciebie tak:

Czy trudno skojarzyć, ze skoro w czasach starożytności i średniowiecza ludzie ryli w kamieniu, malowali na ścianach i płótnach wizerunki owalnych obiektów z rozchodzącymi się promieniami to czy to nie oznacza, ze coś im nad łbami latało technicznego? Czy trudno skojarzyć, ze skoro w starożytnych zapiskach mamy opisy ewidentnych pojazdów latających, które to były uwieczniane na malowidłach i rysunkach naskalnych to nie oznacza to, ze mamy do czynienia z jakąś i czyjąś technologią? Czy jeśli mamy dziesiątki tysięcy relacji sięgających od starożytności po czasy współczesne opisujące takie same lub bardzo podobne obiekty na niebie to czy nie mamy podstaw by nie sadzić, ze od zamierzchłych czasów do dziś lata nam na niebie coś technicznego i czyjegoś nie koniecznie naszego? Do tego dochodzą współczesne filmy i zdjęcia. Stajesz pantanal w obliczu wyboru pomiędzy zadawaniem dziecinnych pytań, a odpowiedzią, że skoro to wszystko są fakty to w Fatimie owe cuda mogły być dokonane przez kogoś kto od tak dawna pojawia się w tej naszej rzeczywistości i dysponuje zaawansowana technologią.
byee
lya
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:12 am
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: lya »

[quote name='Pantanal' post='82994' date='23 marzec 2011 - 00:05']. Ludzi jednak nie da się tak łatwo oszukać.[/quote]



Czyżby? No to sobie zobacz ten film, a jak chcesz więcej to wpisz w wyszukiwarkę jego nazwę i zobacz wszystkie http://www.youtube.com/watch?v=Atga2Nt1s3k



Jak mi powiesz jak on to robi to masz ode mnie 100 tys zeta
byee
lya
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:12 am
Kontakt:

Re: "Matka obca" w Fatimie

Post autor: lya »

[quote name='Pantanal' post='83023' date='23 marzec 2011 - 10:49']Dziewczynko...

Ale co wimany mają wspólnego z Fatimą? Odpowiedz a potem się dokształć. Ja rozumiem, że trudno wyobrazić sobie nam rzeczywistość czasów Imperium Ramy czy nawet państwa Ramzesa, ale... Rok 1917 nie był tak dawno? Nie wierzysz? Przedstawię ci naukowe RÓWNANIE wsadzające szpilę w twoją durnowatą wypowiedź: 2011 - 1917 = 94.

Inne "danikenowskie" założenie: istnieją opisy = w Fatimie było UFO. Równie głupie jak założenie, że kosmici wywołują pory roku. Myślę, że gdy Danikenowi skończą się przykłady, pewnie do tego przejdzie. Weź się lepiej za udowadnianie jego kolejnej teorii, według której mieszkał on kilka lat w niewidzialnym kosmitą. Chętnie posłuchamy kilku nowości na temat wujka Ericha.[/quote]

A skąd wziąłeś te niewidzialna kosmitkę śniło Ci się? Takie bzdury mogą rozsiewać tylko nie do końca normalni ludzie.

A Ty jakie masz wykształcenie?

Wimany maja to wspólnego z Fatimą, że skoro tak dawno istniały czyjeś latające techniczne urządzenia to nie jest wykluczone, ze nie mogły istnieć w czasie Fatimskich wydarzeń, które jak wiele na to wskazuje mogły być mistyfikacja posiadaczy tych urządzeń-dotarła ta hipoteza?

Pqantanal masz tak ograniczony umysł, że nic do Ciebie nie dociera. Od tej pory będę Cie ignorować na każdym kroku.
byee
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”