Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Na naszej planecie istnieją rzekome miejsca koncentracji zjawisk niezwykłych. Czym są?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W obwodzie irkuckim, nad rzeką Angarą leży tajemnicze miejsce zwane Diabelskim Cmentarzem. Miejscowi zauważyli, iż niewielka i niczym niewyróżniająca się polana stanowi szczególne zagrożenie dla zwierząt, których szczątki zalegały na całej jej powierzchni. Miejscowi nigdy nie pędzili przez nią swej trzody, gdyż wiedzieli, jak tragiczne może mieć to konsekwencje. Wtargnięcie na Diabelski Cmentarz zakończyło się także niewesoło dla tych, którzy próbowali odkryć jego tajemnice. Według niektórych, powodem takiego stanu rzeczy jest zalegające pod ziemią ciało, być może fragment bolidu tunguskiego, dla innych wydobywające się spod ziemi gazy, zaś jeszcze dla innych, zemsta strąconego w podziemia demona…



ARTYKUŁ WOJCIECHA GRZELAKA SPECJALNIE DLA SERWISU INFRA
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Post autor: danut »

Słyszał.. ale to raczej kojarzone u nas tez raczej z miejscami gdzie np. wydarzyła sie jakas tragedia, bądź nawet leżą zakopane zwłoki ludzkie..A kręciek, to mi się kojarzy z choroba ptaków tzw. kręciołek( paramyksowiroza)..Ta opowieśc jest inna - niesamowita! Dobry artykuł..
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Post autor: Pszebżydły ófok »

No i zahaczyliśmy o mitologię związaną z meteorytem tunguskim.Przyczepię się tutaj do tych dziwnych rzekomych budowli o których już kiedyś czytałem.To nie jest byle co więc nie wyparowały.Powinny znajdować się tam dalej,jeśli to prawda.
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 2:28 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Post autor: danut »

Pantanal nie wiem o co chodzi, ale znowóż kregi np. w moim terenie po wybuchy w Czarnobylu mierzone było promieniowanie, czy cos tam- nie wiem dokładnie, w każdym razie odkryto takie miejsca, kręgi w których bylo ono zwiększone, a naawet trawa w nich posiadała inny kolor.. i autentycznie, ponieważ chodziło tam o pastwiska to np. krowy omijały te miejsca.. oczywiscie mniej bujna, pożółkła, mniej gęstsza, no bo w tej bardziej zielonej(tez nie raz kręgi) to tak jak piszesz grzybnie i grzybki rosną - a na tym się znam.. :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 2:51 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wrota Piekieł: Diabelski Cmentarz na Syberii

Post autor: Arek 1973 »

Chodzi o takie niewielkie miejsca, jakby kręgi, w których zwierzęta dostają kręćka albo boją się do nich wejść. Słyszał ktoś?
Tak, z całego świata dochodą wieści o takich anomaliach, W Kanadzie podobno jest takie miejsce że nic tam nie rośnie, tylko same skały, ani zwierzaki tam nie podchodzą a podobno nawet ptaki nie chcą przelatywać nad tym miejscem.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „STREFY ANOMALNE”