Witam Was wszystkich!

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
cauac
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 22, 2011 10:02 pm
Kontakt:

Witam Was wszystkich!

Post autor: cauac »

Mimo, że dopiero dzisiaj zarejestrowałem się na tym forum, to w tematyce nowy nie jestem.



Razem z siostrą składamy te wszystkie „puzzle” gdzieś od 2 lat. Chodzimy po różnych stronach, czytamy różne fora (te również), książki, oglądamy filmy itd., itp. Wiecie, o czym mówię, bo większość z Was też to przerabiała. Wiele w naszym życiu się zmieniło przez ten czas. Całkowita zmiana priorytetów życiowych.



Jednak cały czas „siedziała mi na wątrobie” jedna rzecz.



Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej jakby „pigułki”. Jednej strony, jednego źródła, gdzie znalazły by się te wszystkie informacje, o których tu mówimy w przystępnej formie. Wiecie, czegoś, co mógłbym śmiało pokazać rodzinie, czy znajomym z pracy bez obawy o posądzenie, że jest się „świrem”, gdzie nie ma się do czego przyczepić, kwitując słynnym ostatnio słowem „bzdury”. Myślę, że wielu z Was też miało ten problem. Sami zresztą doskonale wiecie, ile syfu jest dzisiaj w sieci. Nie wiadomo, co jest prawdziwe, a co nie. Trzeba mocno przebierać.



Dlatego postanowiliśmy wspólnie z siostrą, że sami stworzymy taką stronkę. Coś, co będzie można pokazać dosłownie każdemu. Coś, co może naprawdę trafić do ludzi. Coś, czego nie da się skwitować słowem „bzdura”.



Mam wielką prośbę. Wejdź i zobacz, co zdziałaliśmy. A później napisz, co o tym myślisz. Albo na tym forum, albo jeszcze lepiej na maila podanego na stronce.



Adres to: CzasNaZmiany.com.pl



Celowo zamieszczaliśmy tam informacje pochodzące wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Raczej nie ma się chyba do czego doczepić. Zresztą sami sprawdźcie.



Mam nadzieję, nasza praca na coś się przyda i pomoże w rozpowszechnianiu tej wiedzy wśród Waszych znajomych i bliskich.



Jesteśmy z Wami!
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Witam Was wszystkich!

Post autor: ADAX »

Pamiętaj, aby rozesłać mój list lub informacje o tej stronie wszędzie, gdzie tylko możesz.
Nie lubię łańcuszków.



Ehh witam, kolejna papka o globalnym przebudzeniu w ładnym opakowaniu ? Co do eksperymentu, to hmm zaciekawiło mnie, może kiedyś przeprowadzę badania.



Internet to wysypisko śmieci, można czasami coś fajnego znaleźć, ale kto będzie grzebał pomiędzy śmieciami ?



Generalnie stronka na pierwszy rzut oka na treść może być (trochę forma sekciarska, wszędzie te prośby, czerwone wielkie słowa i podkreślenia), pomysł z zamieszczaniem wiarygodnych informacji też niczego sobie, ale mam nadzieję, że nie zamieni się w coś czego nie lubię.



ps. chyba jednak jest to czego się obawiałem.


Aby maksymalnie skrócić czas dotarcia tej wiedzy do większości ludzi, będziemy informować również poprzez rozdawanie plakatów / ulotek, płyt CD, organizowanie spotkań. Chcemy pojeździć trochę po Polsce i poszukać terenów, na których można będzie się osiedlać i tworzyć samowystarczalne osady.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Witam Was wszystkich!

Post autor: Darth_Luk »

Wszystko fajnie tylko zbyt wiele tego czerwonego. można dać jakiś inny kolor.



Nie ma to jak reklama swojej strony z myślą "Może wejdę i się im spodoba, a jak nie to trudno."




Pamiętaj, aby rozesłać mój list lub informacje o tej stronie wszędzie, gdzie tylko możesz.
czy infra stała się nk?

Rozumiem że chcesz ściągnąć ludzi na swą stronę ale nie tędy droga. Tak możesz się narazić na krytykę.



Pozdrawiam DL.
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Witam Was wszystkich!

Post autor: Lilith »

Stronka utrzymana w klimacie "głoszenia" a na to mam alergię ;) Poza tym ok.
jasny punkt
Infrańczyk
Posty: 165
Rejestracja: pt lis 19, 2010 8:58 pm
Kontakt:

Re: Witam Was wszystkich!

Post autor: jasny punkt »

[quote name='cauac' post='82998' date='23 marzec 2011 - 00:30']Mimo, że dopiero dzisiaj zarejestrowałem się na tym forum, to w tematyce nowy nie jestem.



Razem z siostrą składamy te wszystkie „puzzle” gdzieś od 2 lat. Chodzimy po różnych stronach, czytamy różne fora (te również), książki, oglądamy filmy itd., itp. Wiecie, o czym mówię, bo większość z Was też to przerabiała. Wiele w naszym życiu się zmieniło przez ten czas. Całkowita zmiana priorytetów życiowych.



Jednak cały czas „siedziała mi na wątrobie” jedna rzecz.



Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej jakby „pigułki”. Jednej strony, jednego źródła, gdzie znalazły by się te wszystkie informacje, o których tu mówimy w przystępnej formie. Wiecie, czegoś, co mógłbym śmiało pokazać rodzinie, czy znajomym z pracy bez obawy o posądzenie, że jest się „świrem”, gdzie nie ma się do czego przyczepić, kwitując słynnym ostatnio słowem „bzdury”. Myślę, że wielu z Was też miało ten problem. Sami zresztą doskonale wiecie, ile syfu jest dzisiaj w sieci. Nie wiadomo, co jest prawdziwe, a co nie. Trzeba mocno przebierać.



Dlatego postanowiliśmy wspólnie z siostrą, że sami stworzymy taką stronkę. Coś, co będzie można pokazać dosłownie każdemu. Coś, co może naprawdę trafić do ludzi. Coś, czego nie da się skwitować słowem „bzdura”.



Mam wielką prośbę. Wejdź i zobacz, co zdziałaliśmy. A później napisz, co o tym myślisz. Albo na tym forum, albo jeszcze lepiej na maila podanego na stronce.



Adres to: CzasNaZmiany.com.pl



Celowo zamieszczaliśmy tam informacje pochodzące wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Raczej nie ma się chyba do czego doczepić. Zresztą sami sprawdźcie.



Mam nadzieję, nasza praca na coś się przyda i pomoże w rozpowszechnianiu tej wiedzy wśród Waszych znajomych i bliskich.



Jesteśmy z Wami![/quote]



Wasze doswiadczenie z fasolkami nie jest tak zupelnie nowe,od dawna gospodynie domowe twierdza ze rozmawianie lub spiewanie roslinka donniczkowym sprzyja ich bujnemu wzrostowi,twierdzenie ze pozytywne myslenie ciagnie za soba pozytwne przebiegi w rozwoju roznego rodzju wypadkow.Wasza strona jest o tyle ciekawa ze obrazowo przedstawia fakty,ktore z latwoscia moga trafiac do zwyklego zjadacza chleba,ktorgo wiedza nie siega w zaawansowane arkana fizyki,fizyki kwantowej,chemii czy matematyki.Dziwnym trafem na waszej stronie,przewija sie bardzo duzo watkow,na ktore ja staralam sie zwrocic uwage w moim temacie,czasem nawet doslowne cytaty,poczawszy od odroznienia tego co nami w zyciu kieruje..milosc czy strach,o zmiach jakie powinnismy zrobic i od kogo te zmiany powinny sie zaczynac, konczywszy na tym ze w przyrodzie nic nie ginie lecz zmienia swoja forme..Nie posadzam tutaj o plagiat,ale podkreslam przy okazji znaczenie moich wlasnych obserwacji i refleksji.Mysle ze wiekszosc z nas jest swiadoma tego ale rzadko kto rozbiera wlasne zycie na czynniki pierwsze i zadaje sobie pytanie..dalaczego tak sie dzieje i co zrobic zeby to zmienic.

Niestety czasy w jakich zyjemy oddalaja ludzi od zrodla,robiac z nas syntetyczny gatunek,dewiza zycia stalo sie ..MIEC a nie CZUC.

Pozdrawiam
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Witam Was wszystkich!

Post autor: Maria »

[Pozdrawiam....na stronke byc moze zajrze..... :rolleyes:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”