Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

Robert zwrócił uwagę na jeszcze jedną bardzo ważna rzecz. Zarówno czasami w snach, czy też w moich podróżach pojawia się świadomośc miejsca, pomimo znaczących w nim różnic, zmian i tu można zając się niekiedy pojawiającą się dezorientacją, bądź jej brakiem..Ten sen z UFO co opisałam- tam były niesamowite różnice w wyglądzie miejsca, ale nie miałam wątpliwości, gdzie jestem, miałam drugi sen gdzie przeniosłam się w 2070 r, też miałam świadomośc gdzie i było to akurat obok tej kamienicy, w której kiedyś mieszkałam i z którego opisałam powyższy sen) widziałam odbudowane to miejsce- z nowej cegły(lub tak kształtowany, pomalowany tynk), ze złotymi tabliczkami z innym oświetleniem ulicznym, stałam na rogu i rozmawiałam z młodzieżą, dalej nie było w ich świadomościach przyjęcia możliwości podróży w czasie, dziwili się że nie wiem, który to rok. Budynki stały w takiej samej odległości, w jednym rzędzie, ale miały jakby tez dobudowane strychy...Tak teraz przyszło mi tez na myśl- a może to nie chodziło o 2070 rok, bo padła odpowiedź dokładnie taka- spojrzałam tak na końcu na kupę gruzu i pytam się, dlaczego tu tak się zmieniło i gdzie są tamte budynki- "to z nich zostało, a zburzyli je w latach siedemdziesiątych". Może tu chodzi o inny tor od naszej rzeczywistości - istotne zmiany..??
Ostatnio zmieniony wt sty 04, 2011 12:11 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

[quote name='soudak' post='67439' date='12 marzec 2010 - 23:04']Pomyślałeś kiedyś dlaczego osoby , które opisują wzięcie ich na pokład ufo, twierdzą, że mogli przenikać przez ściany dachy, wraz z obcymi i nie stanowiło to żadnego problemu dla obcych i dla nich ?[/quote]



Soudak, a gdzie znalazłeś takie właśnie opisy wzięć na pokład UFO?

Chętnie bym poczytał.
Ostatnio zmieniony śr lut 16, 2011 12:27 am przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: ADAX »

Ostatnio myślałem na tym Wszechświatem, i nasunął mi się pomysł, że skoro naukowcy twierdzą, że tylko 4 % to materia a reszta to ciemna energia i materia, żadna cywilizacja w kosmosie nie mogła by do nas przylecieć z powodu odległości, oraz, że wiele jak na razie miejsc w kosmosie to pustka, doszedłem do pewnego wniosku, iż ta reszta tego składu to być może te kontrowersyjne ostatnio tutaj inne światy, a nasz jest być może jedynym w takim składzie i o takiej formie jaką znamy. To tłumaczyło by spotkania z UFO, które nie jest z przyszłości tylko z innego świata. Wiem, że tutaj to było, no ale ...
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Adax, jakbyś zrozumiał podstawy mechaniki kwantowej i teorię Everetta,

to byś wiedział, że to co nazywamy przyszłością, to własnie są te inne światy.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Tu jest jeszcze lepsze podobieństwo,

tylko bez tych trzech zwisajacych elementów po bokach:

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal...0/74/1504907453
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

Samo zaś UFO o ile istnieje nie wydaje się byc z innego świata..Ostatnio zwróciłam uwagę na taki szczegół powiązany właśnie z tym moim snem o UFO..Nie mogłam byc wtedy w tym śnie donikąd zabrana a to z takiej przyczyny- ubranie..Jest ten moment rozmowy z "nimi" , usiadłam jakby budząc się ze snu i potem to przeniesienie jakby do dalekiej przeszłości, ale przecież ani się nie ubierałam, ani nawet nie pamiętam, ale najbardziej prawdopodobne jest to, ze w tym roku już nie miałam tego ubrania w którym znalazłam się tam w tej chatce, wtedy i jeszcze to, ze było to ubranie , to samo, jakie rejestruje w pamięci, a dotyczyło innego zdarzenia powiązanego z inna rzeczywistością. To mi wygląda jak oglądanie i przesyłanie informacji, a nie rzeczywiste uprowadzenia, itp...obraz- przesłanie go, zresztą te zamknięte okna tez na to wskazują.. Wygląda mi to tak, jakby przyszłośc zmagała się z przeszłością, wpływała i sterowała przez to teraźniejszością..
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2011 4:05 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”