Tajemnica opuszczonego domu w Warszawie

Duchy, Zjawy, Klątwy
onamastyl
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 18, 2010 1:42 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica opuszczonego domu w Warszawie

Post autor: onamastyl »

[quote name='LeguŚ_' post='27043' date='29 kwiecień 2008 - 17:02']Jeśli to prawda o tej Hance, mamy może przykład Białej Damy?[/quote]





No właśnie co z tą Hanką? Czy to postać historyczna?
bypietras
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 2:36 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica opuszczonego domu w Warszawie

Post autor: bypietras »

Witam.



Jakiś czas temu byliśmy z kumplem w "nawiedzonej" willi przy ulicy Morskie Oko w Warszawie. Przy tym budynku podczas wojny przebiegała linia frontu podczas powstania. Budynek nie został nigdy zdobyty przez Niemców.

Z willą związana jest też nieszczęśliwie zakończona historia powstańcza - pewnej nocy młoda kobieta, Hanka, która znalazła w willi schronienie, została zastrzelona w ogrodzie podczas zbierania róż. Zbierała je dla powstańca, w którym się zakochała.



Wg różnych relacji własnie Hanka straszy w Willi.



Podczas zwiedzania tego budynku zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Niby zwykłe fotki, ale jedna zwróciła naszą uwagę.

Oto i ona: http://zapisz.net/images/742_snc00041z.jpg



Serdecznie zapraszam do oceny zdjęcia.



Pozdrawaim

bypietras
...Pisał o mnie Nostradamus i Indianie już przed nim

Mam na ciele wycięte słowa ich przepowiedni

A ty biegnij, nadchodzi apokaliptyczny legion

Wszyscy władcy tego świata u naszych stóp polegną...
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica opuszczonego domu w Warszawie

Post autor: robertcb »

Na zdjęciu nie wiem czego mam szukać, tym nie mniej sprawa nawiedzonych domów powinna niedługo zostać wyjaśniona i dowiedziona naukowo.

Duch za życia wpływa na materię (ciało) modulując stany kwantowe na poziomie subatomowym, np w mikrotubulach mózgu, tak też po śmierci, modulując stany kwantowe materii, np przedmiotów w takim domu - jest w stanie nimi poruszać.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica opuszczonego domu w Warszawie

Post autor: ADAX »

Duch za życia wpływa na materię (ciało) modulując stany kwantowe na poziomie subatomowym, np w mikrotubulach mózgu, tak też po śmierci, modulując stany kwantowe materii, np przedmiotów w takim domu - jest w stanie nimi poruszać.
Coś takiego było w filmie "Uwierz w ducha". Główny bohater uczył sie poruszać przedmiotami. robertcb, przyglądam się twoim postom i widzę, że jesteś przekonany co do swoich wniosków i badań, jeśli takowe w ogóle istnieją. Ale czy to ma związek z "nawiedzonymi" domami, które tak naprawdę są rozbujaną wyobraźnią i miejskimi legendami ? Może faktycznie są miejsca nawiedzone przez duchy, ale czy te ostatnie istnieją ?



Co do zdjęcia, to chyba chodzi o tą "postać" czy jakiś "brud" mniej więcej na środku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”